Reklama

Tetování obočí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Barbora13
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 06.03.17 15:10
Tetování obočí

Ahojky holky prosím chci se zeptat…
Rozhodla jsem se, že si nechám vytetovat obočí, ale nevím kde.
Prosím poraďte mi kde a kdy a kolik?

Jestli mohu i fotky kdyby jste měli?
Děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 06.03.17 15:55

Ja to mam a bylo to jedno z nejhorsich rozhodnuti meho zivota. Lituju toho dodnes, ackoliv jsem se naucila nechavat ho zarust a pripadne domalovat. Prvni aplikace mi zacala svetlat do oranzova (prace kosmeticky ve studiu rosemary), pak jsem narazila na sikovnou kosmeticku (pani petra ze studia 5) ktera ze me zase udelala cloveka ale uplne prirozene to porad nevypada. Takze ja ti radim do toho nejit. Vypada to proste hodne neprirozene a muze to dopadnout blbe i u te nejzkusenejsi kosmeticky. A jejich tvrzeni ze se to vstreba do 5ti let je taky blbost, ja to mam uz 8 let a stale to drzi jak pribite.

fergi157
Kecalka 282 příspěvků 06.03.17 16:10

Já byla v Opavě studio K+K jsou i na fb a mají tam spoustu fotek. Jsem moc spokojená :andel:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 06.03.17 16:40

Ja bych do toho nesla, ptz to pak bledne jak klasicke tetovani, pekne je to jenom za,,cerstva,, a taky bych rekla ze se moda oboci meni. Driv byli tenke carky, dnes zas skoro prirodni brežněv. Taky jsem si to chtela udelat, ale pak jsem si to rozmyslela

Barbora13
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 06.03.17 16:43

Holky mohla bych poprosit o nejakou fotecku prosím.

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 06.03.17 17:07

Nešla bych do toho, tetování mám ráda, ale na obliceeej neeee, nikdy, ani za milion :lol:

Uju
Kelišová 6514 příspěvků 06.03.17 17:14

No, má ho kolegyně z práce, nevím, jak vypadalo, před cca šesti lety co si to nechala udělat ale teď (a vlastně dva roky zpět-jak ji znám) vypadá hrozně. Jako kašpárek se světlemodrým obočím. říká, že tam bude muset ¨znovu, ale myslím že nepůjde, u ho maluje tužkou aby to nebylo tak trapný.
Taky sjem ymslela, že to je super nápad, alee teda jak jsem ji viděla, tak teda neee.,
Takže si to dobře zvaž.

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 06.03.17 17:22

Ahoj zkus se kouknout na novou metodu 3D vlaskovani to vypadá celkem fajn.. Jako do normálního tetování bych nešla ani za nic ale tohle zvažují

KimL
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 06.03.17 17:29
@Barbora13 píše:
Ahojky holky prosím chci se zeptat…
Rozhodla jsem se, že si nechám vytetovat obočí, ale nevím kde.
Prosím poraďte mi kde a kdy a kolik?Jestli mohu i fotky kdyby jste měli?
Děkuji moc

Nejlíp nad okem :D :P

LLenule111
Závislačka 3247 příspěvků 06.03.17 17:40

Nech s to zakladatelko dobře projít hlavou.., jak tetování bude vypadat za 10let..nešla bych do toho nikdy. Jako nové to bude možná ok, ale za pár let? :think:

bublinek
Závislačka 4965 příspěvků 06.03.17 19:02
@KimL píše:
Nejlíp nad okem :D :P

boduješ!!!

Ono se tetování obočí dělá klasické? Já myslela, že jen to permanentní. No nic, další oblast, kterou musím dostudovat.

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 06.03.17 19:53

@bublinek dělá se buď permanentní tetovaný jako čáry (co frcelo dřív ) a nebo teď se dělá nově 3D vláskování (moc hezké )

Barbora13
Zasloužilá kecalka 834 příspěvků 06.03.17 21:44

Co to je to vláskování? A cena?

fergi157
Kecalka 282 příspěvků 07.03.17 06:51

Já mám právě to vláskování. Jsou to vlastně vytetované nové chloupky. :palec:

Sonia3
Nováček 8 příspěvků 30.09.17 18:39

Baby,, :,( áno je to pekné ale fakt keď ti niekto naozaj vie, ja som si dala pmu tzv. mikroblanding ale vyzerá to hrozne ;) :,( uz som bola aj na odstraňovaní laserom :,( ale je to ešte horšie :,( :zed: :zed: najhoršie rozhodnutie môjho života, nechcela som kresliť a teraz nielen kresliť musim ale aj maskovat a aj tak to vidno nakoľko mám to vytetovane úplne mimo rastu môjho prirodzeného obočia :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama