Tetování po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anuhea
Nováček 10 příspěvků 03.08.19 13:35
Tetování po porodu

Ahoj chtěla bych se zeptat máte někdo zkušenost a tetováním po porodu? Slyšela sem že by se nemělo když kojite, ale já nekojim někdo zas říká že se může tetovat až půl roku po porodu..

Reakce:
Lnm
Kecalka 476 příspěvků 03.08.19 13:44

Kdyz kojis, tak by se nemelo. To je pravda. Ale jinak nevim proc by to melo vadit. Muj tater me objednal normalne a to jsem 2 mesice po porodu. Nesmis pak pul roku darovat krev.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 03.08.19 13:51

Kdyz kojis tak te nevezmou, nemeli by. Ja sla mesic po porodu. Nekojila jsem a pohoda, ani to nebolelo :D u prvni jsem vlastne sla 3-4m po porodu a taky pohoda. Ze se nema pul roku nevim, to by mi tater rekl, neni to zadny becko takze by si jmeno a praci nechtel pokazit…

Anuhea
Nováček 10 příspěvků 03.08.19 14:43
@Micaella22
@Micaella22 píše:
Kdyz kojis tak te nevezmou, nemeli by. Ja sla mesic po porodu. Nekojila jsem a pohoda, ani to nebolelo :D u prvni jsem vlastne sla 3-4m po porodu a taky pohoda. Ze se nema pul roku nevim, to by mi tater rekl, neni to zadny becko takze by si jmeno a praci nechtel pokazit…

Děkuji :)

Anuhea
Nováček 10 příspěvků 03.08.19 14:44
@Micaella22 píše:

Děkuji :)

Váš příspěvek
Reklama