Tetování po porodu

17
3.8.19 13:35

Tetování po porodu

Ahoj chtěla bych se zeptat máte někdo zkušenost a tetováním po porodu? Slyšela sem že by se nemělo když kojite, ale já nekojim někdo zas říká že se může tetovat až půl roku po porodu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Lnm
490
3.8.19 13:44

Kdyz kojis, tak by se nemelo. To je pravda. Ale jinak nevim proc by to melo vadit. Muj tater me objednal normalne a to jsem 2 mesice po porodu. Nesmis pak pul roku darovat krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2641
3.8.19 13:51

Kdyz kojis tak te nevezmou, nemeli by. Ja sla mesic po porodu. Nekojila jsem a pohoda, ani to nebolelo :D u prvni jsem vlastne sla 3-4m po porodu a taky pohoda. Ze se nema pul roku nevim, to by mi tater rekl, neni to zadny becko takze by si jmeno a praci nechtel pokazit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
3.8.19 14:43
@Micaella22
@Micaella22 píše:
Kdyz kojis tak te nevezmou, nemeli by. Ja sla mesic po porodu. Nekojila jsem a pohoda, ani to nebolelo :D u prvni jsem vlastne sla 3-4m po porodu a taky pohoda. Ze se nema pul roku nevim, to by mi tater rekl, neni to zadny becko takze by si jmeno a praci nechtel pokazit…

Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
3.8.19 14:44
@Micaella22 píše:

Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama