Tetování se dlouho hojí?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Thariss
Nováček 7 příspěvků 07.03.18 17:41
Tetování se dlouho hojí?

Dobrý den, mám 15 dní staré tetování. Tetování se mi už za tu dobu jednou sloupalo, ale teď je ještě nerovné a místy to má tmavou šedou barvu a místy světle šedou. Nesvědí to, ani to není začervenalé. Je to normální či mám vyhledat profesionální pomoc? Děkuji

Reklama

Reakce:

Erinye
Kecalka 280 příspěvků 07.03.18 17:43

A kdyz ho mazes, sloupava se kuze? Neskrabala jsi si to? Dojdi spis za taterem, at se ti na to koukne..

SarkaNovo
Závislačka 3197 příspěvků 07.03.18 17:43
@Thariss píše:
Dobrý den, mám 15 dní staré tetování. Tetování se mi už za tu dobu jednou sloupalo, ale teď je ještě nerovné a místy to má tmavou šedou barvu a místy světle šedou. Nesvědí to, ani to není začervenalé. Je to normální či mám vyhledat profesionální pomoc? Děkuji

15 dní není zas tak dlouhá doba, někomu se to hojí déle.
Na jakém místě tetování máš? Já mám na lopatce a tam se mi hojilo rychle a dobře a pak mám na lýtku a tam to bylo horší, taky se mi to hojilo dlouho. Pokud tě to nějak nebolí a nepálí a nenatéká, nechala bych to asi ještě být.

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 07.03.18 17:44

Ahojky, já mám tetování 3, nejsem si jistá když to nevidím, ale to co popisuje zní naprosto normálně :) tetování se hojí opravdu dlouho, obvykle sem byla dohodnutá, že kdyby se mi něco nezdálo po více než měsíci, tak mám poslat fotku tatérce :mrgreen: nicméně bych byla v klidu, mazala a moc nemáchala (při koupání a pod) ono se to ještě upraví ;)

1Luca
Kelišová 5267 příspěvků 07.03.18 17:49

Myslím, že zatím je to normální. Hlavně pořád mazat a mazat.

Thariss
Nováček 7 příspěvků 07.03.18 17:50

Tetování mám na předloktí

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 07.03.18 17:52

@Thariss tak to bych se vůbec nebála, tyhle tmavší,,šupinky" jsou normální a nic zvláštního nevidím :mrgreen: :mrgreen:

Thariss
Nováček 7 příspěvků 07.03.18 17:53

@MalinkaMil Takže je to normální průběh hojení? I když je tetovnání nerovné? Jinak děkuji

Petruna21
Echt Kelišová 9242 příspěvků 07.03.18 17:56

Je to úplně normální :) čím to mažeš? A každému se hojí tetování jinak já ho měla zahojené během týdne i vyloupané :palec:

SarkaNovo
Závislačka 3197 příspěvků 07.03.18 17:57

Já tam nic nenormálního nevidím ;) Fakt pohoda

Thariss
Nováček 7 příspěvků 07.03.18 17:58

@Petruna21 Mažu to Calcium pantothenicum mast.

Thariss
Nováček 7 příspěvků 07.03.18 17:59

Všem děkuji za pomoc, snad to bude vše OK. :think: :hug:

Petruna21
Echt Kelišová 9242 příspěvků 07.03.18 18:00

@Thariss Hele mě nejvíc pomáhá krém Nivea je dlouho mastná a drží to na tom zkus to ale myslím si že zachvilku to bude dobrý :palec: už se to jen dobarvuje.

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 07.03.18 18:02

@Thariss je naprosto, to se ti ještě dohojí ;)

elssa
Nováček 2 příspěvky 07.03.18 19:01

@Thariss Byla jsem na tetování začátkem února a „nerovné“ je mám ještě teď. Nejlépe mi zabírá bepanthen plus, občas na promazání vazelína, ale ta spíš na začátku, hlavně ve vodě.
Pokud to nesvědí nebo nehřeje na dotek, bude to v pohodě.
Pokud ale mělo být tetování černé a je šedé, rozhodně bych za tatérem zašla a reklamovala to- to ale až po zahojení, takže ještě tak 15dní vydržet. Nenechat si namluvit, že barva si sedá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Nessie, příšera z jezera: Vědci konečně rozluští záhadu odebráním vzorku DNA

Existuje, nebo neexistuje lochnesská příšera? Nejslavnější bájný živočich na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Reklama