Těžce nedonošená miminka do 1kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
svarovkaK
Povídálka 12 příspěvků 28.10.14 09:42
těžce nedonošena miminka do 1kg

Ahoj hledam maminy, kterým se narodilo jejich miminko do 1 kg. Předavat si informace, rady a taky jak se daří mimčam, jak to dohanějí, korigovaný věk, atd. My vaha 720 g 29.týden. Nyní 26 měsicu 7600g.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 09:47

Ahoj, naše dcera ukončený 29.týden vážila kilo, spadla na 900g, ale dohnala všechno v roce měla tuším 9 kg, před prvním rokem při druhé kontrole na neurologii nás vyřadili ze sledování, všechno je v pořádku, je jí pět let a nikdo nevěří tomu, že byla nedonošená..je tedy štíhlá, ale to je spíše genetické, jinak je strašně šikovná..moc ti přeju ať je u vás taky všechno v pořádku :hug: :hug: :hug: prosím o zachování anonymity, nemusí každý vědět, čím procházela naše úžasná dcera

Králičice
Extra třída :D 13335 příspěvků 28.10.14 09:50

Ahoj, doporučuji diskuzi Nedonošené miminko - https://www.emimino.cz/…nkovani/882/?…
Já mám dceru z 26.tt, teď 23. měsíců a zdravá :hug:

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 28.10.14 10:11

Ahoj, obě děti mám pod 1kg. Syn 890g.-ted 15let- dcera 710g. ted 2 roky-Oba na 26 tt, a oba v pondělí :srdce:
Je to psychicky náročné, ale dá se to. :kytka:
Přeji hodně síly a štěstí, zdraví :kytka: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >