Těžká doba koronavirusová

Anonymní
6.11.20 09:31

Tezka doba koronavirusova

Ahoj,
Moje maminka pracuje v socialnich sluzbach bohuzel ma koronavirus, je ji zatim dobre a snad se nic nebude horsit, je pomnerne zdrava, az na slabsi cukrovku (nebere ani leky), to by nebylo nejhorsi, s tatoj si delsi dobu nerozumi, ale bydli u sebe… tata je osvc takze problem, nadaval ji ze mela zmenit praci uz davno, ze proste on dodrzuje od lidi odstup a stejne musi na testy. Chvilema ji i deptal, ze na zadne testy nepujde, no snad jsem mu domluvila ze bude muset :,( je to hrozne tezke obdobi prosim poradte mi, jela jsem jim privezt nakup, achjo… kazdy toho ma dost, at uz to zkonci prosim… :kytka:

Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12094
6.11.20 09:34

A co chces poradit? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19610
6.11.20 09:37

Tak tata na testy nemusi ne? Stačí kdyz bude 2 tejdny v karantene :nevim: a jinak, to je mezi rodici no. Tata je trochu sobec, kdyby meli vsichni stejny přístup, tak by museli vsichni zdravotníci atd se svojí praci skoncit. Misto tehle kecu mel jit a prihlasit se jako dobbrovolnik do nemocnice, kdyz ted stejne drepi doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23841
6.11.20 09:38

Proč je tu milion diskuzí pořád dokola? Vždyť jich běží dost, tak to pište do některé, která už tu je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
6.11.20 09:39
@Anonymní píše:
Ahoj,
Moje maminka pracuje v socialnich sluzbach bohuzel ma koronavirus, je ji zatim dobre a snad se nic nebude horsit, je pomnerne zdrava, az na slabsi cukrovku (nebere ani leky), to by nebylo nejhorsi, s tatoj si delsi dobu nerozumi, ale bydli u sebe… tata je osvc takze problem, nadaval ji ze mela zmenit praci uz davno, ze proste on dodrzuje od lidi odstup a stejne musi na testy. Chvilema ji i deptal, ze na zadne testy nepujde, no snad jsem mu domluvila ze bude muset :,( je to hrozne tezke obdobi prosim poradte mi, jela jsem jim privezt nakup, achjo… kazdy toho ma dost, at uz to zkonci prosim… :kytka:Prosim anonym

Neboj, mamča to určitě zvládne a táta se snad brzy uklidní. Pro starší lidi je tohle období těžší, všude je straší umrtností, je super, že mají tebe :palec: Myslet pozitivně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20016
6.11.20 09:52

Tohle ale není o virusu, to je o tom že jim nefunguje vztah, tam se asi poradit nic nedá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14226
6.11.20 10:15

Taky nechápu, co chceš slyšet? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14226
6.11.20 10:15

Táta na testy nemusí, pokud nebude mít příznaky. Stačí dodržet 14ti denní karanténu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
6.11.20 10:45

Nejste první ani poslední co mají v rodině covida a někteří jsou na tom mnohem hůř než vy.

Co je přesně za problém? Že si musela vašim nakoupit? Nebo, že tvůj otec pindá, že musí na testy nebo nefunkční vztah tvých rodičů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
6.11.20 11:33

@PeBa12 řekla bych, že od každého trochu…Nu což, když zakladatelka neodpovídá, musíme si odpovědět za ní ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 11:37

@PeBa12 to ze jsem musela nakoupit neni problem, ale to ze me to trapi, musim chodit dobprace, bydlim u pritele a jehobrodicu, je to narocne… proste chci domu za svoji maminkou :oops: ktera me potrebuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 11:38

@Mauša5218 jo urcite jo :* je sína, musi hodne odpocivat… dnes je doma uz 3/10. Tak snad to bude vsechno brzy za nami :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1949
6.11.20 11:38

Největší zakladatelčin problém je, že neumí skloňovat. Všechno ostatní jsou standardní vztahové záležitosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1204
6.11.20 12:47

@Terulinka1998 To zní jako by to psala 10tiletá holka :roll: Ty ani tvoje mamka nemáte mobily? To si na ni tak závislá, že nevydržíš 10 dní bez ní? Promiň, ale fakt děsně přehráváš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
6.11.20 14:59

Tak já třeba chápu, že se zakladatelka o mámu bojí a mrzí jí, že táta na ní nasazuje. Ještě v situaci kdy jí není dobře a spíš by potřebovala vedle sebe někoho kdo jí podpoří. Nikdo z nás přece do jejich rodinné situace nevidí líp, než zrovna zakladatelka. Každopádně byť chceš být u mámy a postarat se o ní, raději bych zůstala u nákupů, pokud nechcete marodit všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama