Těžká rýmička aneb radosti manželství

Anonymní
19.9.20 23:39

Těžká rýmička aneb radosti manželství

V zásadě pro pobavení… Muž mi už pár dní postonává, teplůtka, únava… Hrozná choroba (covid nemá). Někde v pozadí domácnosti se tak plouží mátožná postava v pyžamu, s nutnou potřebou spát aspoň třikrát denně.

Jsem těsně před porodem, jakože úplně, už to můžeme počítat na hodiny.

Teď se muž odebral na lože, neb je unaven a bolí ho záda. A tak na mě povykuje z patra hlasem ukřivděného umírajícího, obranného o poslední hrnek vody, protože on prostě nemůže naše dvě školkové děti posunout po posteli či odnést k nim do pokojíku. BOLÍ HO ZÁDA! A pokašlávaje s bolestným sykotem si počkal, až hbitě děti roznosím…

Mám to do rána z milosti zabít anebo ne? :D

(On je teda jinak relativně normální i pečující bytost. Ale ta RÝMIČKA, to je fakticky bestie :D.)
(Anonym, když už ho tak drbu :nevim: )

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
647
19.9.20 23:44

No a porod je nějaká těžká nemoc? Dříve to ženské měly za 20 minut vyřízený a dnes u toho skučíte 3 roky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1049
19.9.20 23:46

Ale jo, znám a chápu, stačí majznout přes hlavu do omdlení ;)

Můj drahý na každé dovolené umírá, nachlazinkany, píchá ouško, bolí v krčku. Mám z toho pr*el, vždycky si nechám nějakou hotovost bokem, protože půjdu do lékárny, aby přežil.

Když jsme se přestěhovali do Phoenixu, s kamarádkou dostali rymicku z klimy. Oni umírali, když jsem já měla chřipku, horečky a fakt mi bylo blbě, mohla jsem řídit, nakupovat a vařit, jedno že jsem u toho pomalu chcípla ;) (nemysleli to zle) paka dvě

Přeji hodně trpělivosti a prima porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1049
19.9.20 23:47
@olino píše:
No a porod je nějaká těžká nemoc? Dříve to ženské měly za 20 minut vyřízený a dnes u toho skučíte 3 roky…

Zalez zpět do díry. Pustíme tě až porodíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 23:50
@olino píše:

@olino hele olino, ty kocoure jeden, kdyby mi to ten porod aspoň konečně spustilo, tak už tady radostí skáču do stropu…

Nemůžeš mi prosimtě radši vysvětlit, jak to dělali chlapi dřív, když běžně museli přežít nějakou tu useklou končetinu nebo šíp v plíci? Paralenek nebyl :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1049
20.9.20 00:05
@Anonymní píše:
@olino hele olino, ty kocoure jeden, kdyby mi to ten porod aspoň konečně spustilo, tak už tady radostí skáču do stropu…Nemůžeš mi prosimtě radši vysvětlit, jak to dělali chlapi dřív, když běžně museli přežít nějakou tu useklou končetinu nebo šíp v plíci? Paralenek nebyl :think:

Nepřežili, chyba evoluce, ti co to zvládali a měli odvahu nakonec pomřeli a nestíhali se množit, zůstali jen vystrašení chudáčci, kteří se schovávali a sekají pouze jazykem a tak nám vznikl Olino ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3178
20.9.20 00:12

Ještě než ho dáš utratit pomysly na krásné chvíle s ním :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50516
20.9.20 00:17

Nezabijet ho, byt mila opora, prestoze je treba nesnesitelny.
Kdyz je nekomu zle, tak je mu proste zle.
Obrnit si nervy, ted bude hnusne obdobi, ze bude srazka bacilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2530
20.9.20 00:28

Jo tohle znám :jazyk: můj muž mi takhle psal, abych mu přinesla čajíček a paralen, že se potí. Byla jsem vedle v místnosti a stačilo zavolat :P: na to prý neměl sílu… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16881
20.9.20 00:31

Hehehe, u nas je to naopak. Kdyz jsem nemocna, jsem uplne vyrizena. S horeckou ja delat nebudu NIC. No ale co pravda, jeste nenastala situace, ze bych mela horecku, co se narodily deti a to dceri brzo budou 4 roky. Ja horecky nemivam.

Kdyz jsem ale nachcipana (a to tady uz bylo), tak polehavam, ostentativne vzdycham, srdceryvne kaslu a umorne smrkam. Manzel kmita. Teprve, kdyz se mi ulevi, tak ke mne prosakne informace, ze on vlastne taky neni uplne zdravy, ale dokud dokaze jeste stat, tak si nestezuje, obzvlaste pokud je pani domu mimo provoz.

Cili, mame prohozene role. Jsem hysterka, no. A na tvrdackou zenskou, co ryje nosem v zemi, ale stale kmita, na to si ja nehraju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 00:32
@Sashie píše:
Jo tohle znám :jazyk: můj muž mi takhle psal, abych mu přinesla čajíček a paralen, že se potí. Byla jsem vedle v místnosti a stačilo zavolat :P: na to prý neměl sílu… :mrgreen:

Tak jo, tohle mě rozesmálo tak, až mě z toho pobolívá břicho :D Třeba fakt ještě i porodím :D.

• Citovat
  • Nahlásit
16881
20.9.20 00:35

Jo a kdybych byla tehotna a manzel si hral na „bolave zada“, tak by se dozvedel veci, ktere by si za ramecek rozhodne nedal. Servala bych ho do kulicky a uz by kmital jako metronom. Aby chlap rekl tehotne zene, kterou chronicky boli zada uz x mesicu, ze nezvladle dat deti do postele, protoze ho boli zadicka? :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 00:39

@warita a dobře děláš. Já jsem vyrostla v přesvědčení, že bez teploty není choroby a fakticky zajímavá teplota že začíná někde kolem 38… Takže jsem takhle hrdinně absolvovala vedle svého muže ledacos na cestách i mimo ně. Než jsem se konečně naučila, že závažnost choroby je dána čistě intenzitou kňučení. A množství dodané péče je tomu rovněž přímo úměrné, přičemž čistá informace „mám horečku“ má jen mírně startovací potenciál… Kňučení je třeba!

Ale operní virtuozity své polovičky ještě nedosahuju ani zdaleka. Holt roky tréninku a přirozené nadání jsou vidět ;).

• Citovat
  • Nahlásit
16881
20.9.20 00:41
@Anonymní píše:
Ale operní virtuozity své polovičky ještě nedosahuju ani zdaleka. Holt roky tréninku a přirozené nadání jsou vidět ;).

LOL :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 00:46
@warita píše:
Jo a kdybych byla tehotna a manzel si hral na „bolave zada“, tak by se dozvedel veci, ktere by si za ramecek rozhodne nedal. Servala bych ho do kulicky a uz by kmital jako metronom. Aby chlap rekl tehotne zene, kterou chronicky boli zada uz x mesicu, ze nezvladle dat deti do postele, protoze ho boli zadicka? :cert:

No, mě kupodivu nebolí, ačkoli jinak si s nimi užívám od puberty… Ale teď zrovna je to dobrý… Nicméně. Po zahájení „a nemohla bys mi shora donést pyžamo?“ - přičemž už týdny chodím jak kachna zejména do schodů a přímo vedle něj ležel koš s prádlem… Už jsem se omezila jen na několik jedovatých poznámek, zejména pro šetření mých vlastních nervů. Rýmička trvá i týden!

Technicky vzato mám děcka na ruce denně a švihem je zvednu z postele i teď a on to moc dobře ví. Takže mě zas až tak netýral, spíš šlo o princip, je to tak nějak absurdní :mrgreen:.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama