Těžká únava v šestinedělí, nebo se jedná o nemoc?

230
20.6.15 15:27

Tezka unava v sestinedeli nebo nemoc???

Ahojky. Pred 3 tydny jsem porodila nasi holcicku, od te doby jsem silene unavena, moje telo je uplne jak hadrova panenka, je to normalni? Problem je, ze jsem trochu hypochondr a hned si namlouvam, ze jsem nejak tezce nemocna, ted jsem treba prisla na to, ze mam ALS, nevim proc, asi protoze jsem cetla, ze na to zemrel Gross :oops:no a protoze me vubec nohy a ruce neposlouchaji tak to hned na to sedi :( a cim vic se bojim, tim vic jsem kaputt. :roll: uz jsem se objednala kvuli moji fobii k lekari. Jinak mala je celkem hodna, noci temer prospi. Byl nekdo taky tak strasne unaveny? Po 3 tydnech bych uz prece mela zacit byt pomalu fit, co myslite? Moc dekuji za odpovedi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5130
20.6.15 15:29

Ja byla na odpis, jez hodne masa, ovoce a zeleniny, popr. Pridej zelezo a horcik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
20.6.15 15:38

Malá má dnes deset dni a já jsem úplně vyřízena :roll: přijde mi že na mě nco leze ale je to nejspíš jen únava moje tělo není zvyklí na takový režim ( buzení v noci na kojení každé tři hodiny, jiný režim přes den apod.) mmyslím že mas něco podobného je to normální že jsi unavená. ;)
Bolí mě hlava pripadam si hrozne unavená nepoužitelna, ale snažím se hodně pít a jíst zeleninu a ovoce. :) neboj nejsi v tom sama každý kdo má malé miminko je unavený a neznamená to, že mas nějakou nemoc. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3500
20.6.15 15:43

@gusica také jsem byla hodně unavená. Dostala jsem železo a koupila si vitamíny pro kojící a bylo dobře. Bylo to v zimně, tak to bylo s ovocem a zeleninou horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3387
20.6.15 15:43

@gusica já sem ještě teď, a to jsou malýmu 4 měsíce :mrgreen: v těhotenství sem byla hodně chudokrevná, tak si myslim, že pořád trochu sem :nevim: ale spíš je to prostě normální, jak píše @AndreaS92
Ale moc dobře tě chápu, mě nedávno umřela mamka(bylo to hrozně rychlí),a teď mě někde píchne a už se bojim, že sem nemocná a umřu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
20.6.15 15:50

Zamerila bych se na stravu, pridat zminovane zelezo a horcik, cetla jsem (na nejake diskusi), ze je dobry i Q10. Kdyby se to s koncicim sestinedelim nelepsilo, zasla bych za obvodakem, at te posle na odbery - co konkretne ti chybi a zkontrolovat stitnou zlazu. ALS nemas ;)

• Citovat
  • Upravit
5593
20.6.15 15:55

@hanzbl00 mrzi mě že ti zemřela maminka :| ale nějak nechapu ten příspěvek to bylo na mě? :nevim: mě když někde píchne tak si nemyslím že jsem nemocná a umřu :think: to jsi asi chtěla reagovat na zakladatelku ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3387
20.6.15 16:01
@AndreaS92 píše:
@hanzbl00 mrzi mě že ti zemřela maminka :| ale nějak nechapu ten příspěvek to bylo na mě? :nevim: mě když někde píchne tak si nemyslím že jsem nemocná a umřu :think: to jsi asi chtěla reagovat na zakladatelku ne? :nevim:

nee to sem myslela jinak :mrgreen: psala sem, že je to normální jak píšeš ty a označila tě..to za tim označením bylo jakoby na zakladatelku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17410
20.6.15 16:09

Nech si udělat testy na štítnou žlázu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
20.6.15 16:11

@hanzbl00 aha tak teď už to chapu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
20.6.15 17:33

Moc dik za odpovedi, uklidnelo me to:) @kerrankin, @ka2ka - stitna zlaza? Je z toho clovek unaveny? Tak pred porodem to slo, taky jsem byla unavena ale ted fakt extremne. U obvodniho mam termin pristi tyden na krev tak jsem zvedava

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17410
20.6.15 18:04

@gusica byla jsem z toho tak unavená, že jsem nemohla ani chodit :( jinak o testy na štítnou si řekni až půjdeš na tu krev

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
20.6.15 18:24

Ja byla vyrizena prvuni 3 mesice. Zpetne mi pak manzel asi v pul rocd rek, ze uz si zas zacinam byt podoana a nevypadam jak chodici mrtvola :mrgreen: Je fakt, ze jsem se jak citila. Neboj, to prejde, jsi teprve v 6ti nedeli :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
20.6.15 18:58

@gusica ahoj, moc dobře ten stav znám, zmátořila jsem se pořádně až po třech měsících a to jsem měla hodné a spavé dítě (až na ty koliky)…pomohla mi zaručeně vždy sklenice čerstvě vymačkaných pomerančů…mimo sezónu to sice nebyla levná sranda kupovat denně, ale stálo to za to - mám to ozkoušené! ;) vydrž, zní to hrozně, ale tělo si zvykne.

• Nahlásit
  • Citovat
30930
20.6.15 18:59
@ka2ka píše:
Nech si udělat testy na štítnou žlázu

o tom si pacient nerozhoduje, to musí zvážit lékař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama