Těžké nohy a divný pocit po těle

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
67
23.5.22 14:59

Těžké nohy a divný pocit po těle

Ahoj maminky,

Poslední měsíc jsem si těhotenství užívala, příznaky žádné, o těhotenství jsem věděla, jen když se mi tam malý vrtěl a převaloval. Jinak jsem mela spoustu energie, vse bylo po narocnejsim prvnim trimestru fajn.

Včera a dnes je to ovšem trochu jiná písnička, což me trosku znervoznuje. Vlastne to zacalo uz v sobotu lehcimi krecemi do bricha, ale to jsem presla s tim, ze to muze byt roztahování delohy.

Co se krom tech lehcich kreci do bricha deje, je, ze mi najednou strasne ztezkly koncetiny, predevsim nohy (otoky ale nepozoruji), dokolibat se i na zachod je najednou problem. Boli me hlava a lehce se mi mota, uplne mdloby to však nejsou. Citim se najednou prejeta traktorem a unavena. Je mi lehce spatne od zaludku. Obcas citim dovne pichani „ze spodu“ nekde v panvi, nedokazu určit presne misto. Pohyby maleho citim v normalni intenzite, tudiz uplne neplasim.

Myslite si, ze je to normalni - respektive mel to nekdo podobne a nic z toho nebylo, nebo se mam obavat napr. preeklampsie? Mam predbezne v planu skocit zitra na kliniku, i kdyz moje doktorka tento tyden vubec neordinuje, a nechat si aspon premerit tlak. Napadlo me, ze to muze byt pocasim, ale nevim.

Nejdivnejsi mi prijde hlavne ta zmena z niceho nic, v sobotu jsem fresh a ted najednou uplne vyzvejkla…

Budu rada za vase nazory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23631
23.5.22 15:07

Máš možnost si změřit tlak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
23.5.22 15:09
@ka2ka píše:
Máš možnost si změřit tlak?

Nemam bohuzel, jinak bych si ho uz zmerila a kdyby byl normalni, tak bych to nehrotila vubec. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12196
23.5.22 15:14

@Emmara Řešila bych to stejně jako ty, kontrolou u doktora - tlak a moč.
Ale jinak to počasí tomu asi taky nepřidá, aspoň mě to nedělá poslední dny uplně dobře a to těhotná nejsem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
23.5.22 19:13

Může to být i málo hořčíku, či železa.
Nevím v kolikátém jsi tedy, pokud už 8,či 9 měsíc a mimčo je hodně nahoře, také se pak špatně dýchá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
23.5.22 19:20
@Dailyna píše:
Může to být i málo hořčíku, či železa.
Nevím v kolikátém jsi tedy, pokud už 8,či 9 měsíc a mimčo je hodně nahoře, také se pak špatně dýchá.

V šestém. Se železem jsem mela kdysi problémy a trochu mi to ten stav pripomina, kazdopadne na poslednich odberech zelezo ok. Horcik doplnuju.

Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat