Těžké Uspavani 18 měsíčního dítěte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.5.22 21:09

Těžké Uspavani 18 měsíčního dítěte

Hezky večer maminky,

potřebuji se poradit. V poslední době mám velký problém s uspavanim své 1,5 staré dcery. Nejenže dělá cavyky jen co jí položím do postele a chci ji dát mléko když už konečně přestane vyvádět a vypije mléko, tak se zase začne vrtet, vzteka až musím zvýšit hlas, rozcilit se a pak teda dá po chvíli pokoj a ještě tak dobrých 20 minut trvá než usne :(
Odpoledne spí většinou 1,5 - 2 hodky a do 14 hodiny je vzhůru a uspavat chodím kolem 8..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1035
18.5.22 22:38

Četla bych jí pohádku. Jinak že usne ta 20 minut mi přijde pěkný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19942
18.5.22 22:39

Nejak nevidim problem :nevim:.

Tak ji dej o pulhodiny pozdeji, no. A nezvysuj hlas, proc.
Lehni si vedle ni a delej, ze spis, to zabira.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2831
18.5.22 22:58

Dej ji spát později. Taky u malé ležím. Nechápu proč se rozčiluješ a zvyšuješ hlas, to ti moc nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 06:21

@Lucie_Sx i když jde spát o půl hodiny, o hodinu déle, tak je to to samé..
Zvysuju hlas, protože jsem na ni celý dny sama a pak už mě to ujede. A to, že ležím vedle ní a dělám, že spím vůbec nezabira :)

• Citovat
  • Nahlásit
2239
19.5.22 07:06

Neni to s dětmi vždy jednoduché, no :lol: Bude divocejsi a divocejsi, bude vice a vice odporovat spanek. Ja jako mama dvojčat si myslím, že to máš ještě dobrý :lol: Chce to trpělivost a holcicku občas dát někomu na hlidani, at mas cas taky někdy pro sebe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 07:10

@suzka1 dekuju za podporu :hug: ona to má poslední asi 3 týdny předtím v pohodě.. Asi zas nějaké období.. S hlídáním je to těžký máme jen jednu babičku a ta chodí do práce na odpolední a zároveň má barák s velkou zahradou, kde pestuje kde co pro vnoicata, takže zas během volna litá tam a tatínek jezdí z práce jak kdy ale teď v létě většinou až navečer, včera přijel v 8 :zed:

Obdivuji péči o dvojčata, mě teď stačí ta naše a chtěli by jsme ještě druhé a zatím si to teda neumím představit :D

• Citovat
  • Nahlásit
19942
19.5.22 07:43
@Anonymní píše:
@suzka1 dekuju za podporu :hug: ona to má poslední asi 3 týdny předtím v pohodě.. Asi zas nějaké období.. S hlídáním je to těžký máme jen jednu babičku a ta chodí do práce na odpolední a zároveň má barák s velkou zahradou, kde pestuje kde co pro vnoicata, takže zas během volna litá tam a tatínek jezdí z práce jak kdy ale teď v létě většinou až navečer, včera přijel v 8 :zed:Obdivuji péči o dvojčata, mě teď stačí ta naše a chtěli by jsme ještě druhé a zatím si to teda neumím představit :D

No tak tatinek si zaridi, aby dvakrat tydne prijel uz v sest, vezme si dite a ty vyfrcis na dve hodky s kamoskou na kafe nebo na kole do lesa.
Sup sup, vcera bylo pozde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
19.5.22 23:39

Tyjo, to mně přijde teda luxusní :mrgreen:. Mám 17timěsíční a spí mi tak od 8 měsíců jen 1× denně, nyní jsem ráda, když je to hodina, často je to méně. A večer si po 20hod lehneme, čtení pohádky a pak různé převalování a dřív než ve 21.30 neusne, pořád po mně leze, dloube do mě, lítá po pokoji, občas řve…:mrgreen: :palec:
Tak třeba tě potěší, že to může být i horší, ikdyz já si na to zvykla a nějak neřeším. Jsem navíc v 7.mesici těhotenství, tak moc nemám sílu se vysilovat :lol: prostě ležím a čekám, jednou odpadnout musí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat