Těžký rozchod a životní zklamání

16.5.21 11:34

Těžký rozchod a životní zklamání

Ahoj, téma rozchodu je tu už mockrát, ale já nemám moc s kým probrat ten můj, tak jsem rozhodla sem napsat, třeba mi to pomůže to všechno překonat.
S přítelem jsme spolu byli rok a půl a teď jsme se rozešli. Nikdy jsme spolu nebydleli, ale trávili jsme spolu hodně času, kromě velké fyzické přitažlivosti a vášně, která mezi námi byla, jsme si i dobře rozuměli, měli jsme stejný názory na spoustu věcí (politiku, hudbu, měli jsme podobný koníčky a zájmy). Po roce za mnou přesně na výročí přišel a řekl mi, že si chce dát pauzu. Ptala jsem se ho, jestli to jako znamená konec a to mi furt dokola opakoval, že ne, že konec nechce, a že mě má rád. pauzu jsme měli cca 3 měsíce, během kterých jsme ale byli téměř v denním kontaktu (nejdřív teda ne, ale potom se to začalo zintenzivňovat). Potom se ke mě vrátil se vším všudy a ten návrat byl celkem emotivní. Nicméně byli jsme spolu 2 měsíce a já cítila, že už to z jeho strany není stejné jako před tím, byl mnohem chladnější a odtažitější než před pauzou a já začala mít dojem, že už to dobrý prostě nebude. Nejsem typ, co chlapa drží zuby nehty a tak jsme si sedli, abych si s ním o tom promluvila. Řekla jsem mu, že ho miluju (což je pravda), ale že mám pocit, že není z nějakého důvodu šťastnej, a že by teda asi bylo dobrý to nějak hezky ukončit. No nějak jsme se neudrželi a měli spolu sex, kterej by po dlouhý době stejně úžasnej jako na začátku. Jenže když jsme se rozcházeli, tak mi řekl, že to cítí stejně jako já - že je lepší se rozejít- a že - a to je pro mě ta šílená darda, co mě položila- že mě nikdy nemiloval, že ke mě cítil sympatie. Po tom jsem zůstala koukat jako blázen, protože jsem si teda myslela, že minimálně před tou pauzou mě teda miloval. On teda poněkud ztuhnul (asi pochopil, že mě to dost zasáhlo) a něco blábolil (to teda nevím co, protože jsem byla úplně mimo). Od té doby (cca je to týden) jsme se neviděli, ale on mi pořád volá a chce být v kontaktu, já jsem z toho ale úplně hotová, nikdy v životě mě nic tak nesejmulo, jako tohle. Byla jsem připravená na rozchod, ale ne na informaci, že mě nikdy nemiloval. Brečela jsem v kuse 3 dny, nejedla jsem, nespala. Chce se sejít a vysvětlit si to, ale jako já nevím, původně jsem se chtěla rozejít v dobrém a klidně být v občasném kontaktu, protože jak říkám, hodně jsme si rozuměli, ale po téhle informaci mám pocit, že jsem ze sebe rok a půl dělala úplnou krávu. Jiná ženská v tom nejspíš není, ale jistě to samozřejmě nevím, ani po tom nehodlám pátrat. Jako proč to celý teda bylo, když mě nikdy nemiloval? Touhle větou to všechno zničil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7805
16.5.21 11:36

Nejspis je v tom jina zenska. Bych tak rekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9083
16.5.21 11:37

Utni kontakt úplně, jinak se v tom budeš porad plácat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8510
16.5.21 11:41

Utnout úplně kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
16.5.21 11:41

Asi bych to přijmula jak to je. Podle tebe to (až na tu pauzu ) byl pěkný vztah, byla si spokojená, šťastná. On ti řekl jak to cítil a ukončit to po roce a půl je lepší než se tohle dozvědět třeba po 5tiletem vztahu. Je to těžký, to mi je jasný, ale evidentně mu je líto co teď prožíváš. Asi bych mu řekla, že to potřebuju rozdychat ať se mi chvilku neozývá a až budeš připravená na vysvětlení tak se mu můžeš ozvat sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21237
16.5.21 11:44

Bohužel, i to se stává. Vymazala bych jeho číslo, utla kontakt a v žádném případě se určitě nescházela. Proč taky, že jo, co ti asi k tomuhle může víc říct? Bude to okecávat a dělat z tebe ještě větší husu, to ať si schová pro jinou. Ty to prostě musíš přijmout a jít dál, soustřeď se na sebe, rozmazluj se, vybreč se, prostě to musí prebolet :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
16.5.21 11:48

Bude v tom nejspíš jiná ženská. Ta pauza taky nebyla jenom tak, měl už něco rozdělaného… přišel první nezdar s dámou a řekl si, že to s tebou ještě zkusí, ale city k tobě už prostě necítil. Nemusí to tak být samozřejmě, ale něco podobného jsem zažila a v pozadí jsem zjistila, že to probíhalo přesně takto. :D
Je to trauma, ale chce to čas. Udělej za tím tlustou čáru, odpusť sama sobě i jemu, že ti lhal v otázce citů a jeď dál. Cvič, zlepšuj se. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21237
16.5.21 11:50
@LadyDelRey píše:
Bude v tom nejspíš jiná ženská. Ta pauza taky nebyla jenom tak, měl už něco rozdělaného… přišel první nezdar s dámou a řekl si, že to s tebou ještě zkusí, ale city k tobě už prostě necítil. Nemusí to tak být samozřejmě, ale něco podobného jsem zažila a v pozadí jsem zjistila, že to probíhalo přesně takto. :D
Je to trauma, ale chce to čas. Udělej za tím tlustou čáru, odpusť sama sobě i jemu, že ti lhal v otázce citů a jeď dál. Cvič, zlepšuj se. :kytka:

Vidím to úplně stejně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
16.5.21 11:51

To dokáže hodně zamrzet věřím.
Nejspíš to tak cítí a byl až moc upřímný, nedošlo mu, že si to měla jinak. Je otázkou, zda ti ten rok a půl tvrdil, že tě miluje? Jestli to dokážeš, tak můžete zůstat po čase kámoši, ale rozhodně v tuto chvíli bych se zdržela kontaktování apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21237
16.5.21 11:54
@Tinunka píše:
To dokáže hodně zamrzet věřím.
Nejspíš to tak cítí a byl až moc upřímný, nedošlo mu, že si to měla jinak. Je otázkou, zda ti ten rok a půl tvrdil, že tě miluje? Jestli to dokážeš, tak můžete zůstat po čase kámoši, ale rozhodně v tuto chvíli bych se zdržela kontaktování apod.

Já tedy nevím, ale nechtěla bych za kamaráda někoho takového :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
16.5.21 12:03

Poděkuj mu za upřímnost. Měl tě na prcání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
16.5.21 12:09

Tyhle snahy byt dal v kontaktu, a nejlepe hned po rozchodu.. to nikdy nepochopim.

Potrebujes si to prozit, truchlit, zlobit se, zapit to.. ale ne byt s nim v kontaktu. Rozhodne bych mu nezvedala telefon a ani si nic nevysvetlovala.

Nemyslim, ze by v tom nutne byl nekdo jiny, ale asi to mezi vami nebylo zalite sluncem tak, jak popisujes. Ze dne na den se lide, kterym to klape, nerozchazi.

Drzim palce, at je brzy lepe!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
16.5.21 12:16

Dej tomu čas. Je to hodně čerstvé. Buď ráda, že ti to takhe řekl. Ty by sis malovala, jak jste souzněli na obou stranách a jak vidno, na růžovém obláčku ses vznášela pouze ty.
Určitě po světě běhá spousta chlapů, která tě bude milovat. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16966
16.5.21 12:21

Odříznout, zablokovat, alespoň na rok.

Nedělat mu kamarádku s výhodami, což je nejspíš to, co by se mu nejvíc líbilo.

Čistý ostrý řez se hojí snáz, než opatrne odpižlávání. Ostatně to už jste zkoušeli, a jak vidš, tak to nese jen víc a víc bolest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 12:22

Úplně ti rozumím, mě to bývalý také řekl. Prý, mám tě málo rád… Dodnes si pamatuji tu bezmoc, když jsou problémy, dají se řešit, nevěru můžu odpustit, ale když tě druhý nemiluje, neuděláš nic…
Jinak on se mnou zůstal, ze soucitu, byla jsem šťastná…
Náš vztah byl hodně komplikovaný, nakonec spolu máme dítě. A opustila jsem ho já.

Teď je mi 40 a nevím, zda současného partnera miluji. Mám ho velmi ráda, vážím si ho a hodlám s ním být do konce života. Ale ta vášnivá láska to prostě není. Ale k tomu člověk teprve dospěje, je mi 45, ve 20 by pro mě byl tento postoj nepředstavitelný

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat