TFK Joggster Trail - syn se v něm hroutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaryJackie
Kecalka 273 příspěvků 3 inzeráty 19.07.19 21:39
TFK Joggster Trail - syn se v něm hroutí

Zdravím,

syn (10 měsíců) už cca 14 dnů sám pevně sedí (i se sám umí posadit), takže jsme korbičku vyměnili za sporťák (TFK Joggster Trail), ale ať dělám, co dělám, pokaždé, když ho do něj usadím, tak je v něm do 5 minut zhroucený. Převážně na levou stranu, někdy ale už i na tu druhou. Co mohu mít špatně? Mám ho více položit nebo spíše posadit? Zkoušela jsem obojí. I když utáhnu popruhy, tak mi padá k jedné straně.

Reakce:
slečna97
Kecalka 171 příspěvků 19.07.19 22:04

Zkusila bych buď toho vložku, a nebo je to prostě nevhodný sporťák a je na čase pořídit vhodnější kočárek :), který si musíte vyzkoušet v obchodě

MaryJackie
Kecalka 273 příspěvků 3 inzeráty 19.07.19 22:12

@slečna97 No je pravda, že syn je malý, nebo teda spíš hubený. Váží 8,1 kg, 73 cm, 10 měsíců. A to jako existuje nějaká vložka do sporťáků? O tom jsem neslyšela. A vhodnější kočárek…tenhle nás stál dost a na nový (nebo i ojetý, prostě na další) teď nemáme =(. Proto se to snažím vyřešit zatím nějak jinak, ale samozřejmě nechci mu ničit záda.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 19.07.19 23:34

Vic polozit operku aby byl v pololehu.

Lucie_Sx
Závislačka 4250 příspěvků 19.07.19 23:47

Vrať tam korbu! Kup si kšíry do kočáru a syna nech v korbě sedět/stát na těch kšírách. Ideální stav a můžeš to takhle nechat až do zimy. Pak záleží, jak bude velký a jak by se ti tam vešel v zimních věcech. Mezitím vyroste, zesílí a sporťák už může být ok. Stejně pro něj není příliš zdravé sedět jako pecka ve sporťáku, kde se nepohne, děti se mají co nejvíc hýbat.
(taky jsem to tak měla, korbu dlouho)

Mia25
Kecalka 464 příspěvků 20.07.19 06:53

Kup zmenšovací vložku do tfk :) mají origos a na bazaru se dá sehnat kolem 500… Jinak kočár je to bezvadný ale právě kvůli tomu, že se tam drobná dcerka hroutila ke straně jsme pořizovali korbu multi x a v předělávce na sporťák ji používali cca do 14 měsíců…

Mia25
Kecalka 464 příspěvků 20.07.19 06:54
MaryJackie
Kecalka 273 příspěvků 3 inzeráty 20.07.19 12:39

@Lucie_Sx Jo jo, to jsem měla. Korbu, kšíry. Jenže sedět v ní nechtěl, jen stát. A když stál, tak pořád lezl ven a vypadával. A když jsem víc utáhla kšíry, tak se zase nemohl pohnout. Byl v ní tak akční, že ji celou rozvrzal.

@Mia25 Multi X mám. Doprčic já zapomněla, že se dá předělat!!! Díky moc!!! :srdce:

Váš příspěvek
Reklama