Reklama

TFK Twin Trail nebo Bugaboo Donkey

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evalen
Povídálka 20 příspěvků 153 inzerátů 25.09.18 12:11
TFK Twin Trail nebo Bugaboo Donkey

Milé maminky nebo tatínkové dvojčat, ráda bych se zeptala, jestli máte kočárek TFK Twin Trail model z roku 2017 nebo 2018 a jak jste s ním spokojeni. Nejvíce se mi líbí právě tento kočárek, ale uvažuji i o Bugaboo Donkey. Prosím o jakékoliv zkušenosti nebo porovnání obou kočárků. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 25.09.18 12:49

Za mě Bugaboo ne - mě třeba obě děti byly zvyklé spát na břiše, což ve sporťákových korbičkách, co mají bgb a podobné kočárky nejde. TFK je dle mého mnohem lepší volba.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >