TFK Twin Trail nebo Bugaboo Donkey

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evalen
Povídálka 20 příspěvků 153 inzerátů 25.09.18 12:11
TFK Twin Trail nebo Bugaboo Donkey

Milé maminky nebo tatínkové dvojčat, ráda bych se zeptala, jestli máte kočárek TFK Twin Trail model z roku 2017 nebo 2018 a jak jste s ním spokojeni. Nejvíce se mi líbí právě tento kočárek, ale uvažuji i o Bugaboo Donkey. Prosím o jakékoliv zkušenosti nebo porovnání obou kočárků. Děkuji.

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3180 příspěvků 25.09.18 12:49

Za mě Bugaboo ne - mě třeba obě děti byly zvyklé spát na břiše, což ve sporťákových korbičkách, co mají bgb a podobné kočárky nejde. TFK je dle mého mnohem lepší volba.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >