Thajská masaž po rakovine prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PrvorodičkaS
Nováček 1 příspěvek 19.12.17 16:46
Thajská masaž po rakovine prsu

Zdravím, chci se zeptat koupila jsem ted máme voucher na thajskou masaz a ty rybicky na nohy, ale neuvedomila jsem si zda vubec muze na neco takoveho.. má po chemoterapiich operaci a ted do konce ledna ma ozarovani prsa. Voucher je platný do dubna. Co myslite? Mate zkušenost?

Reklama

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28273 příspěvků 19.12.17 17:23

Zcela určitě nejít. Masáží se rozproudí lymfa, která roznáší to svinstvo po těle.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 19.12.17 17:34
@PrvorodičkaS píše:
Zdravím, chci se zeptat koupila jsem ted máme voucher na thajskou masaz a ty rybicky na nohy, ale neuvedomila jsem si zda vubec muze na neco takoveho.. má po chemoterapiich operaci a ted do konce ledna ma ozarovani prsa. Voucher je platný do dubna. Co myslite? Mate zkušenost?

Určitě masáž nesmíte!!!

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 17:36

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NE!!! Moje příbuzná (54) chodila na lymf. masáže s otokem ruky po operaci prsu. Do půl roku byla mrtvá. Rakovina prsu se ŠÍŘÍ DO MOZKU, tudíž pokud ti mohu radit, raději svou mamku nasměruj po dokončení chem. do pravidelných kontrol, a to především mozku. Na dárek v podobě masáže být tebou rychle zapomenu, a to raději navždy. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama