Reklama

Thajská masaž po rakovine prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PrvorodičkaS
Nováček 1 příspěvek 19.12.17 16:46
Thajská masaž po rakovine prsu

Zdravím, chci se zeptat koupila jsem ted máme voucher na thajskou masaz a ty rybicky na nohy, ale neuvedomila jsem si zda vubec muze na neco takoveho.. má po chemoterapiich operaci a ted do konce ledna ma ozarovani prsa. Voucher je platný do dubna. Co myslite? Mate zkušenost?

Reklama

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28714 příspěvků 19.12.17 17:23

Zcela určitě nejít. Masáží se rozproudí lymfa, která roznáší to svinstvo po těle.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 19.12.17 17:34
@PrvorodičkaS píše:
Zdravím, chci se zeptat koupila jsem ted máme voucher na thajskou masaz a ty rybicky na nohy, ale neuvedomila jsem si zda vubec muze na neco takoveho.. má po chemoterapiich operaci a ted do konce ledna ma ozarovani prsa. Voucher je platný do dubna. Co myslite? Mate zkušenost?

Určitě masáž nesmíte!!!

Mmsg 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 17:36

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NE!!! Moje příbuzná (54) chodila na lymf. masáže s otokem ruky po operaci prsu. Do půl roku byla mrtvá. Rakovina prsu se ŠÍŘÍ DO MOZKU, tudíž pokud ti mohu radit, raději svou mamku nasměruj po dokončení chem. do pravidelných kontrol, a to především mozku. Na dárek v podobě masáže být tebou rychle zapomenu, a to raději navždy. :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >