Thajská masaž po rakovine prsu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PrvorodičkaS
Nováček 1 příspěvek 19.12.17 16:46
Thajská masaž po rakovine prsu

Zdravím, chci se zeptat koupila jsem ted máme voucher na thajskou masaz a ty rybicky na nohy, ale neuvedomila jsem si zda vubec muze na neco takoveho.. má po chemoterapiich operaci a ted do konce ledna ma ozarovani prsa. Voucher je platný do dubna. Co myslite? Mate zkušenost?

Reakce:
Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29276 příspěvků 19.12.17 17:23

Zcela určitě nejít. Masáží se rozproudí lymfa, která roznáší to svinstvo po těle.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 19.12.17 17:34
@PrvorodičkaS píše:
Zdravím, chci se zeptat koupila jsem ted máme voucher na thajskou masaz a ty rybicky na nohy, ale neuvedomila jsem si zda vubec muze na neco takoveho.. má po chemoterapiich operaci a ted do konce ledna ma ozarovani prsa. Voucher je platný do dubna. Co myslite? Mate zkušenost?

Určitě masáž nesmíte!!!

Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 17:36

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NE!!! Moje příbuzná (54) chodila na lymf. masáže s otokem ruky po operaci prsu. Do půl roku byla mrtvá. Rakovina prsu se ŠÍŘÍ DO MOZKU, tudíž pokud ti mohu radit, raději svou mamku nasměruj po dokončení chem. do pravidelných kontrol, a to především mozku. Na dárek v podobě masáže být tebou rychle zapomenu, a to raději navždy. :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >