Reklama

Thajsko s dětmi poradí někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.18 23:27
Thajsko s dětmi poradí někdo?

Dobrý den s manželem budeme mít celý leden volno uvažuji nad tím se vydat do Thajska. Před 8 lety jsem byla v Bangkoku ale pouze 4dny pracovně tak těžko soudit. Ceny atd jsou už asi jide. Poradí někdo klidnou oblast kam se vydat? Nějaký ostrůvek? Děti mají 3 a 5 let jsou zvyklé cestovat z toho strach nemám. Také očkování dával někdo? Budu ráda za jakoukoliv radu. Zatím anonym rodina to neví přemýšlíme kam pojedem děkuji E.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ijen
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 07.08.18 23:59

Byli jsme na Ko Changu a Ko Koodu, jsou tam pekne plaze i resorty, kratce jsme se zastavili na Ko Maaku, je malinky a kouzelny, ale staci navsteva 2 dny, na plazich jsme krome jedne zazili velky odliv a moc to pro detske radeni nebylo, ale resorty jsou tam taky pekny. Z Bangkoku se da bud letecky do Tratu a pak si zaridit transfer i s trajektem na Ko Chang a dopravu mezi ostrovy si pak zamluvit na miste, jezdi nekolikrat za den.Do JV Asie litame casto, z ockovani mame vsichni tyfus a zloutenku A. Pripadne zkontrolovat platnost tetanu u dospelych.

Ijen
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 08.08.18 00:19

Na Ko Changu bych hledala ubytovani na White Sand Beach nebo jizneji na Siam Beach. Projeli jsme ho postupne cely a tyto se mi libily nejvic. Ko Kood je drazsi, ubytovani je tam lepsi zamluvit dopredu, my tedy jako vzdy improvizovali a bungalow na tyden sehnali hned na prvni plazi, ale byl uz duben kdy konci sezona. V lednu bych tam na blind nejela.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 00:26

Dekuju za rady. ko kood nebo Chang je dobrá destinace?jak se tam dostanu z Bankoku?co ceny ubytování jídla?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 00:28

@Ijen proč ne v lednu bys tam nejela?

Ijen
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 08.08.18 00:32

V lednu bych nejela na ten treti ostrov bez predem zamluveneho ubytovani, aspon na prvnich par noci nez se rozkoukate. Je sezona v plnem proudu a vic lidi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 00:37

@Ijen aha a něco klidnejsiho? Asi mimo sezónu myslíš že nesezenem?nechce se mi do střediska s dětma plných lidí a diskoték. :think: kdyby jsme jeli bez dětí tak to neřeším :think:

Ijen
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 08.08.18 00:43

Nam se tam libilo, je tam levneji nez na te zapadni casti u Andamanskeho more. Phi Phi, Phuket a Koh Lantu mame v planu priste. Ubytovani jsme platili ruzne, vychazelo to vetsinou do 1200 na noc, par dni jsme byli v drazsim resortu za 2500, na Ko Maaku jsme bydleli za 400. Mrkni na booking na planovane datum a uvidis. Jidlo levne a pronajmy skutru jsme vzdycky nejak ukecali na par korun.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 00:43

@Ijen teď se dívám na mapu vy jste letěli do Bankoku a pak.chang?nebo jste jeli budem a pak lodi?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 00:46

@Ijen věřím že skútr za pár kaček ale já mám dva malé prcky na to :roll: ikdyz věřím že se to tam moc neresi :mrgreen:

Ijen
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 08.08.18 00:50

Ko Kood je klidny, ale ma omezenou kapacitu ubytovani. Ko chang je rusnejsi, diskoteku jsme zazilii jenom v jednom ubytovani.

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 08.08.18 00:53

My byli letos na Ko Changu , Ko Samui a Ko Panganu a ten treti ostruvek byl nejkrasnejsi. Chce to , ale z BKG preletet bud na Ko Samui coz jsou celkem “ drahe “ letenky nebo se vydat jako my a letet do Surathani nebo Krabi a zbytek lodi a busem. Byli jsme s petiletym v unoru a ja byla v patem mesici a byla to fantasticka dovca.

Ijen
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 08.08.18 00:54

Leteli jsme do Bangkoku, na letisti jsou agentury, ktere ti zajisti transfer na Chang v klimatizovanych minivanech vcetne trajektu a vysadi te u hotelu ktery ridici nahlasis. Nebo si muzete koupit do Tratu koupit letenku a tam odtud sehnat transfer. Zpatky jsme jeli z Tratu busem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 00:56

@Ijen no mě diskotéky nevadily ale co se známí přijeli totálně zklamání z krabí nebo jak se to pise :P ale oni byli přes cestovkou a rachot do rána pláž narvana :roll: tak právě bych se tomu chtěla vyhnout.

Ijen
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 08.08.18 00:59
@Anonymní píše:
@Ijen věřím že skútr za pár kaček ale já mám dva malé prcky na to :roll: ikdyz věřím že se to tam moc neresi :mrgreen:

Neresi. Pujcite se 2 a kazdy si da jednoho prcka pred sebe. Nase deti tak byly trenovane z chaty od mala. No a kdyz si netroufnete tak taxik sezenete vzdycky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >