The Beatles - Jaký máte názor?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenajanku
Povídálka 18 příspěvků 26.12.16 19:39
The Beatles - Jaký máte názor?

Ahoj, jaký máte názor na klučiny z Liverpoolu? Posloucháte? :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 2 inzeráty 26.12.16 19:42

Ja mam jejich pisnicky rada, navic pri vyuce anglictiny jsou perfektni, prorotze jejich slova jsou krasne rozumnet a jeste ma ta pisen i „pribeh“/srozu­mitelny text - obsah. Problem je, ze dnesnim detem/mladezi se to nelibi..

lenajanku
Povídálka 18 příspěvků 26.12.16 19:50
@marketak5 píše:
Ja mam jejich pisnicky rada, navic pri vyuce anglictiny jsou perfektni, prorotze jejich slova jsou krasne rozumnet a jeste ma ta pisen i „pribeh“/srozu­mitelny text - obsah. Problem je, ze dnesnim detem/mladezi se to nelibi..

Možná se budete divit, ale spousty mladých lidí (převážně slečen) stále Beatles poslouchá. Je jich teda rapidně méně než těch o generaci starších, ale rozhodně o ně narazíte. Dokonce já jsem jedna z nich. Je mi 15 a Beatles mi ukázali nové rozměry života. Lépe se učím angličtinu, učím se na kytaru a už mám mnoho knížek o Beatles ve své knihotéce :-)

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 26.12.16 19:50

Mám je moc ráda už asi od 8 let. Ještě teď mám v pokoji plakát Paula McCartneyho. A ještě si teď pamatuju na jeho koncert v Praze 6.6.2004, když mi bylo 11:). Své děti určitě povedu k tomu, aby Beatles znaly - i když se jim třeba líbit nebudou.

cecetka
Kelišová 7359 příspěvků 26.12.16 19:55

Nikdy jsem si je neoblibila. A to jsem uz stredni generace. Neposloucham je.

lenajanku
Povídálka 18 příspěvků 26.12.16 19:55
@Paola21 píše:
Mám je moc ráda už asi od 8 let. Ještě teď mám v pokoji plakát Paula McCartneyho. A ještě si teď pamatuju na jeho koncert v Praze 6.6.2004, když mi bylo 11:). Své děti určitě povedu k tomu, aby Beatles znaly - i když se jim třeba líbit nebudou.

Taky jsem si neodpustila zakomponovat plakát Beatles do svého pokoje. Já osobně dávám přednost spíše Georgovi 8) :D. Ale na koncert Paula bych hnedka šla, bohužel s časovými intervaly Paula v ČR bych se ho dočkala v jeho 86 letech :mrgreen:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 2 inzeráty 26.12.16 20:08

@lenajanku Tak to je pekne, a souhlasim, anglictina se zlepsuje poslouchanim pisni - kdyz se soustredite na text a taky sledovanim serialu/filmu. No ja se pri sve praxi setkala tak max s jednim zakem ze tridy (ZŠ), kteremu to nevadilo..

marketak5
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 2 inzeráty 26.12.16 20:09

@Paola21 Tak to smekam. Ja v osmi letech urcite o Beatles ani neslysela, natoz abych v 11 byla na kocerte. Ale je to super.

kaja00
Extra třída :D 13479 příspěvků 26.12.16 20:29

Posloucham rada, ne tedy vsechny pisnicky, ale ja to tak mam u vsech zpevaku/kapel, ze se mi libi treba 1-2 pisnicky, u nekterych vice (u beatles napr.).

Kkarlos
Kecalka 146 příspěvků 26.12.16 20:51

Sem tam si je rád poslechnu..;)

iziwolvie
Kecalka 386 příspěvků 26.12.16 21:20

Manželovi se Beatles líbí, mě moc ne. :)

SAJ
Závislačka 3155 příspěvků 26.12.16 21:32

Zarámovaný plakát nám visí doma, zrovna teď se koukáme na dokument o George Harrisonovi.
Za mě ok.

Russet
Extra třída :D 11637 příspěvků 26.12.16 21:34

@lenajanku
Díky strýci jsem je poslouchala pokaždé, když jsem přijela k prarodičům. Snad už v sedmi letech. Angličtinou nepolíbena zpívala jsem místo I want to hold your hand „avanahovnohé“. Mám je ráda doteď, nejvíc In My Life nebo Fool On The Hill.

Fjodorka
Extra třída :D 11236 příspěvků 26.12.16 22:49

Miluji je. Inspirativní géniové. Započali úžasnou hudební éru, inspirovali skoro všechny mé oblíbené interprety.
K Vánocům jsem dostala o nich asi pětikilovou bichli :lol:

lenajanku
Povídálka 18 příspěvků 26.12.16 23:02
@Fjodorka píše:
Miluji je. Inspirativní géniové. Započali úžasnou hudební éru, inspirovali skoro všechny mé oblíbené interprety.
K Vánocům jsem dostala o nich asi pětikilovou bichli :lol:
Že by tuhle? :D :lol:

Příspěvek upraven 26.12.16 v 23:04

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >