Thermomix kuchyňský pomocník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Margit. Tomanova
Stálice 56 příspěvků 20.11.18 11:08
Thermomix kuchyňský pomocník

Ahoj holky :mavam:, máte některé zkušenost s Thermomixem od značky Vorwerk?
Já ho mám doma a je to tedy skvělý pomocník. Jaké máte zkušenosti vy? :mrgreen:

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 20.11.18 11:11

Ty reklamy před těmi vánocemi mají takovou…koooou­zelnou moc :mrgreen:
(pokud vím tak tady pořád fungují recenze ;) )

Margit. Tomanova
Stálice 56 příspěvků 20.11.18 11:25

@Kotatko03 spíš bych si ráda vyměňovala zkušenosti :-) a od toho myslím diskuze jsou nebo se pletu? :-)

kvetuse0T
Stálice 66 příspěvků 22.11.18 10:52

Ano jsou tu už k Thermomixu diskuze, mrkni třeba tady https://www.emimino.cz/…ixem-313934/
ale chápu tě že jsi asi nadšená a chceš si o tom vyměňovat zkušenosti ;) Já jsem si Thermáček koupila kvůli tomu, že moje kamarádky pro něj dělají „předváděčky“. A nadchlo mě to hned naporvé, vůbec jsem předtím nevěděla že něco takového je a přišlo mi to jako dárek z nebes. :mrgreen: Dneska už bych bez něj vařit nechtěla, postupně jsem se zbavila různých spotřebičů, které dřív jen zabíraly místo, přijde mi že díky němu i vyhazuju méně potravin . Nevím jak ho máš dlouho a co jsi tedy všechno objevila, my už jsme docela parťáci :pankac:

Margit. Tomanova
Stálice 56 příspěvků 22.11.18 11:12

@kvetuse0T Ahoj, děkuju za tvojí reakci a tip na diskuzi :-) já ho mám asi půl roku a nemůžu bez něj už vaření představit, manžel je nadšení, že nevařím stále ta stejná jídla dokola a moc rád mi dělá vrchního ochutnávače :-D Jak píšeš i ty, zbavila jsem se všech ostatních spotřebičů - prodala jsem je a teď už mi stojí na lince jen Thermomix a někdy mám pocit, že ho zavařím, jak na něm pořád něco dělám :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >