Thermomix - používáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
a0b9
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 07.12.18 22:37
Thermomix - používáte?

Ahoj, před pár dny jsem u kamarádky viděla v akci Thermomix, která si ho nemůže vynachválit a přiznám se, že mě to nadchlo. Manžel kafrá, že je to jen další krám do baráku, na který se bude prášit, navíc docela drahý… Máte s ním někdo zkušenost? Stane se z něj opravdu jen lapač prachu nebo ho využíváte?

Reakce:
Kelen
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 07.12.18 23:12

Ne, Thermomix opravdu není lapač prachu. Mě vaření díky Thermomixu opravdu baví. Doporučuji!

a0b9
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 08.12.18 10:18

@Kelen děkuji za reakci… můžu se zeptat, co tam nejvíc vaříte?

Kelen
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 08.12.18 12:59

@a0b9 Já úplně vše. Od marmelád, přes těsta na cukroví, pizzu, chléb, bagetu, francouzské slané i sladké koláče, domácí nutellu, kečup, krémy, pyré. Vše jde udělat tak rychle a snadno. Syn si v tom dělá velmi často těsto na palačinky. Vaření baví najednou celou rodinu. Velmi dobré jsou v Thermomixu ryby a mořské potvory-jak se to udělá na páře, tak ta chuť je dokonalá. Díky Cookidoo si troufnu na mezinárodní kuchyň-indickou, mexickou atd. Vždy se to podaří. Nedá se to zkazit. V létě v tom děláme i mojito a je lepší než to, které jsem pila na Kubě v tom vyhlášeném baru. Je to fakt úlet!

a0b9
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 09.12.18 17:26

@Kelen safr, já ho asi fakt chcu :-D:jazyk:  :jazyk:

a0b9
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 09.12.18 17:27

snad už poslední dotaz - jak moc je poruchový?? resp. máte zkušenost, jak dlouho vydrží?

Kelen
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 09.12.18 18:07

Tento poslední model Thermomixu (Thermomix už jede asi čtvrtý model) měl dost často problém s vážící jednotkou. Hodně uživatelům se váhy rozbily. Už to chybu vychytali a většinou se při poruše vymění ten systém vah. S jinou poruchou jsem se nesetkala ani o ní neslyšela z okolí.

a0b9
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 09.12.18 18:23

super, díky moc za odpovědi ;)

Kelen
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 09.12.18 18:32

Není zač. Ať ti dělá radost tak jako ji dělá mně!

Váš příspěvek
Reklama