Thomayerova nemocnice Praha - parkování

Anonymní
8.4.21 09:56

Thomayerova nemocnice Praha - parkování

Prosim mate někdo aktuální zkušenosti s parkingem buď přímo u Thomayerky nebo poblíž? Mám tam jít pristi týden na vyšetření s malým synem a známá mě straší ze bude obtížné najít parkovací místo protože tam zároveň očkují proti covidu. Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
567
8.4.21 10:11
@Anonymní píše:
Prosim mate někdo aktuální zkušenosti s parkingem buď přímo u Thomayerky nebo poblíž? Mám tam jít pristi týden na vyšetření s malým synem a známá mě straší ze bude obtížné najít parkovací místo protože tam zároveň očkují proti covidu. Děkuji :mavam:
Řekl bych, že Thomayerova nemocnice je na tom s parkováním oproti druhým ještě velmi dobře. Jak v areálu, tak přilehlých parkovištích, či postranních uličkách kolem. Pochopitelně záleží na hodině, jako všude jinde.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
633
8.4.21 10:17

Byli jsme tam koncem února a parkování úplně v pohodě. Byli jsme překvapeni, kolik je tam místa. Parkovali jsme na parkovišti hned naproti hlavní brány.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23306
8.4.21 10:30
@EvulinkaH píše:
Byli jsme tam koncem února a parkování úplně v pohodě. Byli jsme překvapeni, kolik je tam místa. Parkovali jsme na parkovišti hned naproti hlavní brány.

Tam je misto vzdycky, je to placene, parkoviste je soukromnika.
V arealu se parkuje hur, zalezi na hodine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
8.4.21 10:45

My parkujeme většinou zadarmo pod nemocnicí, směr restaurace Labuť. Když není místo, tak na těch placených je vždy. Problém bývá jen u pohotovostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 11:12

Díky všem za rady, zakl.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie