Ti co mají psychické problémy

Anonymní
21.5.20 21:53

Ti co mají psychické problémy

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak zvládate špatný psychický stav. Jak s tím bojujete krom léků? Nějaký rady?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5591
21.5.20 22:05

:mrgreen: to je dotaz jak do Bravíčka!
buď máš jen aktuální psychický nelad - tak to probrat s kámoškou/máti/ségrou a řešit
nebo máš už fakt problém (nejíš, nespíš, sebevražedné myšlenky), pak lékař a medikace..
na tvůj dotaz neexistuje universální odpověď..
může to být cokoliv od frustrace až po depresi a neuvádíš NIC bližšího, takže nic bližšího nečekej..
ve své 26leté praxi jsem zažila x podobných „výkřiků do tmy“ i demonstrativních pokusů o sebevraždu, ale bohužel i lehnutí na koleje a x oběšenců, zastřeleného apod., takže toto nezlehčuji, jen nesnáším takto nesmyslně pokládané dotazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3617
21.5.20 22:09

Jestli chceš obecnou radu, tak mně pomohlo uvědomit si provázanost mezi mentálním a fyzickým zdravím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 22:13

@Lucy75
Jestli něco nesnášíš, tak nereaguj!

• Citovat
  • Nahlásit
5591
21.5.20 22:17
@Anonymní píše:
@Lucy75
Jestli něco nesnášíš, tak nereaguj!

no,
tak v případě Této tvé agresivní reakce opravdu nejsi v pořádku a vyhledej lékaře,
absence nadhledu a schopnosti normální komunikace..
a nyní - v klidu - zkus to - si mou prvotní odpověď přečti bez emocí - potřebuješ to.
Good luck.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10661
21.5.20 22:21

Mas nejakou psychickou poruchu? Treba panicke stavy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Lucy75
:potlesk: :lol: jsi opravdu k smíchu nic víc. Tak na Tebe nebudu reagovat, pac mi za to nestojíš

• Citovat
  • Nahlásit
8321

@Lucy75 muselas ten dotaz hned tak sestrelit? Ona se uplne normalne zeptala a Tys ji ztepala jak malyho parchanta. Stejne jako moudrost neni umerna veku ani profesionalita neni umerna delce praxe, jak vidno.

Jeee zeptala a ztepala, presmycka :D

Příspěvek upraven 21.05.20 v 22:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32802
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak zvládate špatný psychický stav. Jak s tím bojujete krom léků? Nějaký rady?

Někdy kopu jámu, pak jsem zas ok, je potřeba se snažit držet si pořád aspoň trošku pozitivní mysl a věřit v lepší zítřky. To je asi to nejdůležitější, protože ten zbytek se od toho odvíjí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32802
21.5.20 22:23
@Lucy75 píše:
no,
tak v případě Této tvé agresivní reakce opravdu nejsi v pořádku a vyhledej lékaře,
absence nadhledu a schopnosti normální komunikace..
a nyní - v klidu - zkus to - si mou prvotní odpověď přečti bez emocí - potřebuješ to.
Good luck.

No za to ty jsi reagovala úplně v klidu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
21.5.20 22:23
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak zvládate špatný psychický stav. Jak s tím bojujete krom léků? Nějaký rady?

Mně nepomohlo skoro nic, jen já sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 22:24

@Ketris Ahoj, děkuji za normální dotaz :-) Jsem ráda, že jsou tu i normální lidi:-) Doktor mi řekl, že mám lehký OCD. Tak jsem chtěla celkově lidi kteří mají nějaký (jakykoliv)problém pokecat nebo nechat si poradit co komu pomáhá každá ráda dobrá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.20 22:26

Budu ráda, když si ji nebudeme všímat, sama má nejspíš problém tím jak se prezentuje ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
21.5.20 22:27

No, tohle je docela zajimava zalezitost. Mam psychické problémy už roky a roky, v minulosti mě to naprosto vyřadilo, schopna jen nejzakladnejsich veci. Jsem dost ironicka osoba a tak jsem myslela, ze je to lehka depka. Trvalo mi dlouho priznat si, ze fakt mam problem. Mně pomohl BDSM vztah. Navázání na osobu které bezmezně věřím a postupné formování osobnosti tak, abych se smířila sama se sebou a postupně se oklepávala a omezila. Dokonce je víra v něj tak silná, že když mě to chytne a přestanu to zvládat sama, dokáže to zastavit. Já s tím tedy vždy bojuji nějakou dobu sama, nevisím na něm a neotravuji jej. Ale poměrně mě to fascinuje, že je to možné, je to jako hodně divná psychoterapie a za cca 2 roky poměrně slušný pokrok.
Ta fyzická stránka s tím souvisí, já beru ty změny raději komplexně.

Ale jako obecná rada se to moc aplikovat nedá.

• Citovat
  • Nahlásit
6923
21.5.20 22:27
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat