Ti nemožní chlapi, které tak milujeme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.05.18 14:50
Ti nemožní chlapi, který tak milujem

Ahoj holky,

založila jsem téma, abychom se vzájemně podpořily a pobavily. Máte všichni tak nemožného partnera manžela, kterého ale milujete tak, že byste za něj daly život? Já ho miluji, ale někdy mě tak vytáčí, až je to neuvěřitelný. Třeba po něm neustále uklízím dřez. Oloupe tam zeleninu a nechá tam šlupky. Rozbalí maso z balíčku, nechá tam vaničku. Říkám mu „Lásko, to je takovej problém vyhodit do koše, když je pod tím dřezem?“ Řekni mi na to" Jé promiň, já to uklidím. Jenže než se zvedne, uklidím to já.:D

Nebo mi volal a říká: „Jedu do Lidlu, chceš něco (jel z práce) Říkám: "Super, přivez maliny. On: "Jojo dobře, za 20 minut jsem doma.“ A co myslíte? Přijel domů a ptám se: „Kde máš ty maliny?“ On: „Jéé, já je zapomněl“ :pocitac: :zed: ale holky, ještě mi kvůli tomu volá, chápete to?
Minulý týden zase, někam jsme jeli, stavěli jsme u benzínky a říkám mu:„Kup mi prosím Milánskou směs“ A opět ji zapomněl :cert:

No, já bych se z nich zbláznila :lol: Kolikrát mu říkám: "Ty máš takový štěští, že nechodím… (jsem na vozíku), jinak bych tě někdy vážně nakopala :mrgreen:

Ale je to můj Miláček! :srdce: Kdo to má podobně?? :P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15400 příspěvků 09.05.18 14:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

založila jsem téma, abychom se vzájemně podpořily a pobavily. Máte všichni tak nemožného partnera manžela, kterého ale milujete tak, že byste za něj daly život? Já ho miluji, ale někdy mě tak vytáčí, až je to neuvěřitelný. Třeba po něm neustále uklízím dřez. Oloupe tam zeleninu a nechá tam šlupky. Rozbalí maso z balíčku, nechá tam vaničku. Říkám mu „Lásko, to je takovej problém vyhodit do koše, když je pod tím dřezem?“ Řekni mi na to" Jé promiň, já to uklidím. Jenže než se zvedne, uklidím to já.:D

Nebo mi volal a říká: „Jedu do Lidlu, chceš něco (jel z práce) Říkám: "Super, přivez maliny. On: "Jojo dobře, za 20 minut jsem doma.“ A co myslíte? Přijel domů a ptám se: „Kde máš ty maliny?“ On: „Jéé, já je zapomněl“ :pocitac: :zed: ale holky, ještě mi kvůli tomu volá, chápete to?
Minulý týden zase, někam jsme jeli, stavěli jsme u benzínky a říkám mu:„Kup mi prosím Milánskou směs“ A opět ji zapomněl :cert:

No, já bych se z nich zbláznila :lol: Kolikrát mu říkám: "Ty máš takový štěští, že nechodím… (jsem na vozíku), jinak bych tě někdy vážně nakopala :mrgreen:

Normalka. Kdyby to byla nějaká součástka, tak určitě nezapomene. :mrgreen:

Lalelale
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 09.05.18 14:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

:mrgreen: :mrgreen: jo, každý má občas svou chvilku. Můj partner všude nechává oblečení. Stokrát mu můžu říct, že máme koš na prádlo, ale nic :lol: Pak se diví, že nemá vypráno. Občas bych mu tu fusekli narvala do krku! Ale je to zlatý člověk, není nic, co by mi nedopřál :srdce: já zase zásadně neuklízím ruličky toaletáku :pankac: partner si jednou počkal, vyskládal asi 6 ruliček na vanu a zavolal mě, že v koupelně vystavuje umění

arinecka
Závislačka 4242 příspěvků 09.05.18 14:57

Jojo, podobný :mrgreen: Jsou to ale jen maličkosti, tak se nerozčiluju. Každý jsme nějaký. Vím že mě má rád, nechodí po hospodách, za ženskýma atd tak mě třeba papírek od sušenky na stole nerozhází :mrgreen:

Jagwa
Stálice 91 příspěvků 09.05.18 14:58

Přítel mi vždycky slibuje, že vyluxuje. Říká: Sedni si a odpočivej, jdeš do práce.
No a já celá štastná, jakyho mám super chlapa, souhlasim. No přijdu z práce a samozrejmne nic :roll: :lol: tak to jdu udělat.

Anonymní  09.05.18 15:04

Jé holky, to je lahoda si to číst, né že bych Vám to přála, ale to je bájo, že to někdo má stejne :lol: :lol: :lol:

Ella9
Stálice 74 příspěvků 09.05.18 15:13

Já mám doma opak, super ukliziveho a praktickeho muze. Nakoupit nic nezapomene, uklízi, ale někdy až příliš - co chvíli nepoužije, vyhodí a bohužel to plati i pro moje věci, nepoužívá je, takže má pocit, že na nic nejsou a vyhodi je. V začátcích vztahu jsem takto přišla o starý fén, rozečtené knihy na záchodě, různé misky… Vždy hrozně zuřím, už to tedy tak často nedělá, ale občas mi zase něco chybí… :D

garnier
Kecalka 127 příspěvků 09.05.18 15:40

:-) super téma. Mám taky uklizeče. Akorat to vetsinou nikdy uz nenajdu. Nebo az to nepotrebuju..ale jinak poklad. Naposledy rodny list syna shrabnul s jeho nakreslenymi obrazky a „uklidil“ do skrinky v detskem pokoji. Jsem myslela, ze se zblaznim. Potrebovala jsem ho a mela jsem nachystany na stole. Nasel se po 14 ti dnesch nahodou :roll:

TeSudička
Stálice 79 příspěvků 09.05.18 15:44

Jezis ten drez…nebydlis u nas? 8) taky vecne uklizim drez, co tam zustane po umyti nadobi a kdyz se zacnu rozcilovat, tak mi rekne nejdriv, ze jsem Prudééénc a zacnu jeste vic, tak rekne " ale no taaaaak" a zacne me tahat za prsa a ja se pak zacnu smat jak pitoma…

Lada84
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 09.05.18 15:57

@Lalelale vystava umeni :mrgreen: To by me dostal, neni nic lepsiho nez partak se smyslem pro humor :srdce:

Paoloska
Echt Kelišová 7976 příspěvků 09.05.18 16:08

Manžel má hromádkový systém :D Prostě všude binec, ale na hromádkách s různým významem. Pak taky ověšuje židle v obýváku oblečením. Bohužel našim synům je taťkův systém bližší než můj :mrgreen: :zed:

destik
Stálice 57 příspěvků 09.05.18 18:20
:mrgreen: Tak o tomhle bych mohla napsat bichli:mrgreen:

O tom, že nemáme americký drtič odpadků jsem ho informovala několikrát. Ale nebudete mi to věřit, ten český se plní pořád odpadem dál. Zmiňovala jsem i děti z Afriky, co by za to daly. Nepomohlo to.
Oblečení na zemi jsem zkusila prát, zkusila jsem ho i neprat, zkusila jsem ho naházet i do postele když jsem byla naštvaná, a nepomohlo věru nic.
Když ho poprosím, aby si po sobě něco uklidil, vždy mu zapomenu dát seznam všech věcí, co má z toho jednoho místa, kde před chvílí skončil, uklidit. A nezáleží na tom, že to měl před chvilkou v ruce, vždycky tam alespoň jedna věc zůstane.
Když jsme bydleli v bytě, poslala jsem ho pro tašku, která je na pračce. No nevrátil se bez ní? Říkám, kde jí máš? Tam žádná není. Tak se jdu podívat. A taška na pračce. Zírám na něj. A on mi řekne, že to je igelitka, ne taška? Tenkrát jsem ho málem roztrhla vejpůl.
S nádobím je to dost stejné, když nevyjmenuju všechna místa k posbírání nádobí, umyje co je kolem dřezu. Občas už ho to tedy napadne.
A nebo když má rozdělanou nějakou práci, tak jakmile mu někdo zavolá, přeruší činnost a zapomene, že něco dělal :D
Velmi často zapomíná peněženku, klíče a mobil. Již si chystám nálepky na vstupní dveře jakmile je budeme mít :roll:
Ale nemůžu říct, že by nic nedělal, snaží se i občas zlepšit. Takže budiž mu to prominuto. Je to občas i zlatíčko :hug:

ellie94
Kecalka 230 příspěvků 09.05.18 18:33

Tohle je téma pro mě :D

Já ho miluju, ale občas bych ho roztrhla vejpůl! :D Za dva roky společného bydlení se mi podařilo ho naučit, že když vybaluje maso, tak že má tu vaničku vyhodit do koše, že když se svlíkne, tak má prádlo dát do koupelny (teď neleží na zemi, ale pro změnu je NA koši, protože odklopit víko a dát je dovnitř je pohyb navíc :D).

Jinak stále tahá čisté skleničky (to se nemůže z jedné napít víc než jednou?! :D), když vaří, nemyje nádobí, všude jsou jeho hlouposti (na sedačce, konferenčním stolku, nočním stolku, lince, kuch. stole,…) a přelívá kytky tak, že jim musím pomalu házet záchran. ý kruh :cert:

Ale umí skvěle vařit, miluje mě a udělá, co mi na očích uvidí :srdce: :srdce:

mingxiao
Nováček 3 příspěvky 10.05.18 09:47

Muj manzel prijde z prace, boty zuje vedle botniku (nemuze je dat do botniku), shodi vsechno obleceni (vcetne trenek), hromadku prekroci, u jidelniho stolu vysype na zem obsah sve pracovni tasky a spokojene se uvelebi u kompu. Kdyz vari, tak me jimaji mdloby, cela linka je poblita. Kdyz ho pozadam, aby linku utrel, vezme mokrou spinavou houbu (nevyplachne ji), utre linku, drobky smete NA ZEM a houbu hodi do drezu a kdyz zjisti, ze ma utrit jeste neco, vezme opet tu jeste spinavejsi houbu a poztup zopakuje… On tu linku jeste vic uspini! Vsechno necha tam, kde mu to odpadne a pak to nemuze najit. Ale kdyz k nam mela prijit navsteva, to uklizel jak vzteklej, ale veci, ktere byly uklizene nebo z nejakeho duvodu vyndane. Nappriklad jsem mela pripravene dokumenty k zazadani pas, zdravotni kartu, atd..on tu hromadku vzal a bez ladu a skladu hodil do skrine, zamichal s ostatnimi dokumenty a ja si to mohla pripravovat znova. Myslela jsem, ze ho roztrhnu. Pokud jde o uklizeni, mam pocit, ze mu delam matku. Ted se snazim mu tu ten bordel nechat, neupozornovat na nej a cekam, kdy ho to trkne.

Boeing737
Stálice 51 příspěvků 10.05.18 10:14

To je dobré téma tuto. :mrgreen: :mrgreen:
Já občas zahučím do záchoda, protože nesundavá prkýnko. Vyrůstala jsem v domácnosti, kde mamina nastolila pevnej řád a otec i bratr povinně dávali prkýnko dolů. Už jsem schopná si to na 95 % kontrolovat a ponor do mísy se koná méně a méně. :oops:
Všude možně se po něm válí zapalovače. Dostal jeden nevyužívanej obal na květník, kam je všechny může schovávat, ale žádnej zapalovač v něm není. Zato na stole a ve stole se jich najde… :D Pak si do poličky u PC stolu strkává obaly od sušenek. Někdy tam vytvořil fakt slušnou sbírku. Hodně se s tím ale polepšil, protože to chce mít doma hezký. :mrgreen: Teď jsem horší z páru já, protože nedokážu udržet pořádek na stole. Uklidím ho a do hodiny na něm zase něco leží a odkládám a odkládám, dokud se neodhodlám ho zase uklidit. :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama