Tichý reflux projevující se jen někdy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačabka7
Povídálka 25 příspěvků 02.08.19 10:40
Tichy reflux projevující se jen nekdy

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli je možné, že by se tichý reflux objevoval jen občas nebo když je něco v trávicím traktu špatně, tak se děje pořád? Máme už 29 týdnů a občas nám po kojení mliko jakoby,, hrká,, ale nikdy neblinkame. Nicméně malá křičí a rozčiluje se. Teď už se umí překlopit na bříško, tak si tim pomáhá, sama si třeba odkrkne ale pořád křičí. Někdy se stane, že je úplně v pohodě, jde klidně spát a za hodinu si vzpomene že ji to tam hrká a je problém. A někdy pro změnu zcela ok. Nicméně alepso. Jednou za den se to ale asi teď stává. Doktorka mi radila, že ji mám zkusit po kojení dát cca dvě lžíce kaše. Co myslíte, může to pomocí? A přeci když budeme někde v terénu, tak těžko budu nějakou kaši dělat.

Reakce:
luci.no
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 02.08.19 10:55

@Kačabka7 co zkusit Gastrotuss?

Kačabka7
Povídálka 25 příspěvků 02.08.19 11:21

@luci.no dvakrát jsem ho zkusila, ale nepřišlo mi, že by to bylo lepší. Nechci ji to cpát zase jen preventivně po každém kojení. Máš s ním zkušenost?

luci.no
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 02.08.19 11:26

@Kačabka7 u starsiho mi prislo, ze nefunguje (vyzvratil i sirup). U mladsiho mi ho doktorka doporucila na kasel a to zafungovalo. Dodrzujes rezimova opatreni? Dlouho ve zvysene poloze, nemackat bricho, atd…?

Kačabka7
Povídálka 25 příspěvků 02.08.19 11:54

@luci.no no ona doktorka nám k tomu vlastně nic moc neřekla, jen zkuste dát kaši a hotovo. Že je to tichý reflux jsem si nacetla různé po netu, protože to odpovídá tomu, co se děje. Nicméně ji dost zvedáme a nosíme. Ale to bysme opravdu asi nic jiného nedělali.

luci.no
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 02.08.19 12:12

@Kačabka7 vekem by to melo prejit. Postupne bude vic a vic prikrmu, nauci se sedet,… A i se ta zaklopka dovyvine.

Kačabka7
Povídálka 25 příspěvků 02.08.19 12:17

@luci.no no nám se to objevilo až nějak v průběhu, tak bych čekala, že teď už bude vše ok. Měli jsme dlouho frejkovu peřinku a to jsme předtím mysleli, že je to i tím, jak se v tom pořádně nemohla pohnout. I doktorka to neřešila a říkala, že to může být tím.. Hm, tak nevím… A dnes mi přišlo, že se to děje i u příkrmu, vydava vždycky takové hltavé, hrkavé, žbluňkavé zvuky.

luci.no
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 02.08.19 12:28

@Kačabka7 a umi jidlo dobre polknout? Co davat mensi porce, ale casteji? Davat jidlo, ktere nedrazdi? :think: Reflux ma i spousta dospelych. Nektere deti z toho bohuzel nevyrostou.

Kačabka7
Povídálka 25 příspěvků 02.08.19 19:20

@luci.no budu to teď víc sledovat a uvidíme. No snad se toho zbavíme a nezůstane nám to.

Váš příspěvek
Reklama