Tiens produkty pro 4 leté dítě

237
4.8.21 18:42

Tiens produkty pro 4 leté dítě

Dobrý den, jdu si pro radu. Mám čtyřletou dceru, která se již rok léčí na reflux reflux byl diagnostikován skrze protáhlé chronický kašel. Po nasazení helicidu, gastrotuss sirupu kašel zmizel plus s dietními opatřeními byl skoro rok klid v posledních dvou měsících měla dcera časté infekty. Začalo to bronchitidou pokračovalo to zánětem středního ucha antibiotika laryngitida a skončilo to zápalem plic momentálně řešíme příčinu toho všeho. Navštívili jsme alergologa, testy negativní proto teď řešíme, pravděpodobné zhoršení refluxu asi nás čeká ph-metrie. Jelikož se to sní ale ta ho dva měsíce a už jsme si moc nevěděli rady navštívili jsme takzvanou šamanka ta nám po od vyprávění celého příběhu, včetně diagnóza měla od narození nasadila pár přípravků od firmy tiens které by je mohly přírodní cestou pomoci detoxikovat organismus, vyléčit reflux nebo alespoň pomoci ho vyléčit plus říkala že má zanesenou hodně játru a ledviny. Chci se vás, které máte zkušenosti s těmito přípravky, zeptat na váš názor na její návrh tak zvané léčby. Doporučila dceři cordyceps, chlorellu kombinaci vápníku zinku vitamínu c a ještě tam jsou myslím nějaké béčka, na reflux nandala antilipidový čaj, dále tam máme sirup fos, a chitosan. Samozřejmě ne nasazujeme všechno najednou tečka máme daný určitý plán podle kterého se budeme řídit a postupně konzultovat. Chci se ale spíš zeptat takhle obecně jestli tyto přípravky jsou pro ní opravdu vhodné a proto bych prosila o komentáře hlavně těch kteří s tím nějakým způsobem pracují v popřípadě mají zkušenost od svých dětí. Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18395
4.8.21 19:17

Chceš informace od lidí, kteří postrádají dostatek kritického rozmu, takže vyhodí fakt hodně peněz u šarlatánů, co jim najdou moribundus u dítěte a nacpou jim všechno co můžou. Zamístáš informace ze strany těch, co umí situaci vyhodnotit věcněji…

Ano, jasně že je těžké snášet když je dítě nemocné a neví se co.

Ale nebyli jste u žádné šamanky, ale u ženské co prodává MLM produkty. Je to to samé co herbalife, amway a podobné šmejdoviny, jen s nálepkou čínské medicíny. a šamanismus.

Naprosto nejasného původu a složení (u potravinových doplňků nemusíš dokládat skutečné složení a dokonce ani nemusíš prokazovat že to neškodí)

Navíc to jsou podle všeho produkty vyráběné mimo EU, tedy nepodléhající ani základním konkrétním kontrolním mechanismům. A bavíme se o Číně, kde podnikatelé kvůli zisku se nerozpakují přidávat do průmyslové jedy do dětského mléka.

A ještě tihle mají tu drzost prodávat kdoví jaké pilule se sloganem „ZDraví bez léků“.

Jsou to šmejdi co zneužívají zoufalé lidi co se snaží pomoci dítěti. Je mi líto, ale naletěla si podvodnici.

Prosím tě -necpi to do svého dítěte. Minimálně kontaminace kdoví čím v tom bude téměř jistě. Vůbec netušíš co je vevnitř - v lepším případě cukr, nebo sádra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18395
4.8.21 19:22

Ten pocit, že se ti to nezdá, že by tvoje dítě mělo zobat všechno to co vám nacpala to je intuice/zdravý rozum. Toho se drž…

Ne toho co cpe úzkost, že přece to musíš zkusit všechno, jinak si špatná matka.

Potřebuješ ochránit svoje dítě před tím, aby muselo konzumovat to, co vám prodala šmejdka co zneužívá lidi co se trápí kvůli nemocnému dítěti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.21 19:43

Do téhle „tiens“ čínské medicíny mě zatáhla bývalá doktorka dětí, že měla podobně nemocné děti v ordinaci a vyléčili se tímto. Přišla jsem tam, dotyčný (tatínek oněch dětí) si vzal „kuchařku“ a začal hledat. Jeho perly: rýma - to je zánět dolních cest dýchacích a blablabla. Zachránil to doktor co přišel později, nakonec mi nabídli nižší cenu produktů, pokud se zapíši jako další dealer. Pak mi trvalo více jako deset let než se mi vrátila důvěra k bylinám a lékařům doporučujících byliny.

Nyní chodím na činskou medicínu a akupunkturu k odbornému lékaři, který se zabývá jak klasickou, tak čínskou medicínou, léčbu prokládáme navzájem. Není to zázrak ale pomocník.

Mimochodem, dcera má asi tichý reflux dle kliniky a názoru alergoložky, na gastroeterologii není šance se dostat, pokud to zvládáme. Na Ph-metrii byla před deseti lety, na vyšetření jsme čekali 10 měsíců. Tenkrát vyšetření bylo negativní. U ní se to projevovalo častými laryngitidami (ještě je má i nyní v pubertě), astmatem.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat