Tiková porucha a homeopatika

Anonymní
18.4.17 10:14

tiková porucha a homeopatika

Dobrý den, dcera už má více jak rok tikovou poruchu, možná tourettůw syndrom. Chvílemi je to lepší, teď momentálně horší. Hýbe celým tělem, hlavně u televize. Když se zaměstnává, není to tak hrozné. Už jsme měli prášky, ale musely se vysadit, špatná reakce.Dr. nám chtěl dát jiné, ale s nimi jsme už nesouhlasili.Aryzalera.Chci se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s homeopatikama a tikovou poruchou???Musí být ty prášky-neuroleptika a když jsou, dítě je asi mimo, že??Dcera má samé jedničky, je ve třetí třídě. Když bude ty prášky brát, asi už se učit dobře nebude, že? A už to nebude ta holčička, co je, že ano. Samozřejmě, že je mi přednější, aby byla v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1125
18.4.17 11:17

Zkušenosti nemám, ale vím, že MUDr. Hněvkovská (psychiatrička na Praze 5) pracuje hodně s homeopatiky. Tak nejlepší by bylo poradit se přímo s ní nebo jiným odborníkem, který při své práci homeopatika využívá. Jedna maminka ve školce mi právě říkala, že její dceři pomohla pomocí homeopatik od nočních můr. Tím dávám jen příklad, že homeopatika opravdu v praxi využívá.
https://www.znamylekar.cz/…chiatr/praha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
230
21.6.19 21:05

Ahoj.Muzu se tě anonymko zeptat, zda-li jste našli nějaká vhodna homeopatika pro dceru? Resim podobny problem. Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.19 13:20

@fly.zuzka dobrý den. Nějaké jsme měly, ale nepomohly :,(.Teđ zkoušíme magnesium optimizer. Zdá se mi, že je to trochu lepší. Klepu na hlavu.Dr nám doporučil Třezalku-někomu pomáhá, ale u nás nic :(.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama