Tinder seznamování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 21:15
Tinder seznamování

Ahoj, jsem ted pomerne kratkou dobu pracovne v cizine prestehovana a protoze tu nikoho neznam a chtela bych i neco zazit, rozhodla jsem se pouzit seznamku Tinder. Hodne, ale opravdu hodne muzu mi psalo, ale jeden me zaujal extra… neco na nem bylo. Psali jsme si od minuleho ctvrtka kdy mi on v patek odpooedne napsal co delam a ja byla momentalne na ceste domu do Cech na vikend. A tak jsme se domluvili na dalsi patek. Nakonec diky spolecne vasni k jednomu filmovemu zanru jsme si rekli, ze se sejdeme u nej. Hm ok. A pak jsme si psali a tak a on najednou zacal pri psani mit sexualni narazky a doslo to az k tzv. sexu online. Rikal jak je super, ze v takovem velkomeste bydlime kousek od sebe, ze muze byt spontanni. Napsal mi vzdy vecer… Vcera jsme se videli, jak k nemu prijela. Byl stejne vysoky jako ja - 174 cm. A ja mela jeste k tomu podpatky. :D No nicmene koukali jsme na film, on me hned chytil kolem ramen a pak po pul hodce se to nejak cele zvrhlo a milovali jsme se. On mel napred problemy s tim, aby mu stal. Ale nakonec se udelal 3× - pk mi rikal, ze semnou je to jako jit do fitka a jestli uz nahodou nemam dost. Ja jsem pomerne povrchni a vadi mi, kdyz jsem vetsi nez muz, ale na tomto mi neco sedelo, neco co me hrozne pritahovalo. V pul 1 rano jsme spolu lezeli v posteli a on se me pta do kolika jezdi metro. What? Okey, jsem tu chvilku nevim… a on: Myslim, ze do pul 2. Zeptala jsem se, jestli mam jet domu, nebo zustat. A on rekl, ze mozna bude lepsi, kdyz dnes pojedu, ze on dlouho spi. A tak jsem v 1 rano sla sama a jela metrem domu. Mezitim jsem od nejakeho uchyla dostala nabidku az jsem musela utikat pred nim. A pak jsem mu jen napsala ze jsem ok doma a on jen ok dobrou noc. A dnes mi ani nenapsal. Nic. Ja ulehla s horeckou. Posilam mu fotku ze mam 39 horecku a je mi zle. A on? Napsal jen „oh shit, uzdrav se“ a ja napsala jen diky a on uz ani neodepsal…
Asi se na takoveho idiota vykaslat co?
Je mi blbe a jeste jsem z toho nejaka smutna..libil se mi moc.. neco me k nemu hrozne tahlo…
Omluvam se za chyby, ale dalo mi to celkem zabrat to napsat :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 5923 příspěvků 3 inzeráty 23.03.19 21:17

bohužel - nemá o tebe zájem, budeš muset hledat dalšího

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 21:20

Tak proc semnou spal? Proc me zavaloval komplimenty?
Ty dotyky, jak me stale drzel za ruku a to vse … daval mi pusy, jen tak… a pak bum… nic

pikola
Generální žvanilka 20498 příspěvků 23.03.19 21:22

A ty nevíš, že Tinder je seznamka právě za účelem rychlého sexu? :lol:

Hanka1
Extra třída :D 14322 příspěvků 23.03.19 21:24

Sex zdarma a buran, co ti nezavola ani nezaplati taxik. 8o
Uz se neozve a ty se modli, abys neco nechytla. Ale kdyz je nekdo povrchni kvuli vysce parnera a podpatkum a Tinder je jednorazovkama proslulej, tak neni cemu se divit :think: aneb jaky sel, takoveho potkala… :roll:

LaraA
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 1 inzerát 23.03.19 21:26

tinder ne na sex ne, tak bych nečekala vztah a vaření cajíčku pri horečce… sorry

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 21:27
@Hanka1 píše:
Sex zdarma a buran, co ti nezavola ani nezaplati taxik. 8o
Uz se neozve a ty se modli, abys neco nechytla. Ale kdyz je nekdo povrchni kvuli vysce parnera a podpatkum a Tinder je jednorazovkama proslulej, tak neni cemu se divit :think: aneb jaky sel, takoveho potkala… :roll:

Nejsem povrchní. Jen říkám, že bylo z čeho vybírat, ale tento mě zaujal i přesto, že na první pohled nebyl nej. Mělo mi to dojít hned, když me zval na rande k němu domů…

Hanka1
Extra třída :D 14322 příspěvků 23.03.19 21:27
@Anonymní píše:
Tak proc semnou spal? Proc me zavaloval komplimenty?
Ty dotyky, jak me stale drzel za ruku a to vse … daval mi pusy, jen tak… a pak bum… nic

Tinder je na rychle jednorazovky, tos nevedela? Chlapi toho naslibuji a udelaji, jen aby si vyklepali pytlika, a jeste zdarma a ty budes zrejme bud hodne mlada nebo dost naivni…
Smir se s tim, ze se ti neozve, cim drive, tim lepe pro tebe..

pikola
Generální žvanilka 20498 příspěvků 23.03.19 21:28
@Anonymní píše:
Nejsem povrchní. Jen říkám, že bylo z čeho vybírat, ale tento mě zaujal i přesto, že na první pohled nebyl nej. Mělo mi to dojít hned, když me zval na rande k němu domů…

Ty jsi šla hned k němu domů? :roll: holka, co jsi čekala, dal ti aspoň najíst? Ty musíš být fakt nezkušená nebo úplně hloupá :lol: eskort zdarma a ještě v noci vykopne

Příspěvek upraven 23.03.19 v 21:29

Hanka1
Extra třída :D 14322 příspěvků 23.03.19 21:29
@Anonymní píše:
Nejsem povrchní. Jen říkám, že bylo z čeho vybírat, ale tento mě zaujal i přesto, že na první pohled nebyl nej. Mělo mi to dojít hned, když me zval na rande k němu domů…

No to cloveka napadne hned, ze si nebudete povidat do rana…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 21:32
@pikola píše:
Ty jsi šla hned k němu domů? :roll: holka, co jsi čekala, dal ti aspoň najíst? Ty musíš být fakt nezkušená nebo úplně hloupá :lol: eskort zdarma a ještě v noci vykopnePříspěvek upraven 23.03.19 v 21:29

Jsem hloupa co :( Je mi 24. Jsem po rozchodu po 5ti letym vztahu a prvni mesic v cizine ve velkomeste … on mluvil tak hezky a choval se tak hezky i cely vecer… az pak, kdyz mi naznacil v pul 1rano, ze bych mela spat doma… proboha … najist? ne. Dostala jsem gin a tonic. :zed:

Sona73
Kecalka 176 příspěvků 23.03.19 21:32

Bohužel dostal celkem rychle a lacino co chtěl,už nemá důvod se o tebe dál zajímat. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 21:34

Vite, ten problem je, ze si rikam, jestli nejsem spatna ja. Oskliva, nebo tak… :nevim:

pikola
Generální žvanilka 20498 příspěvků 23.03.19 21:35
@Anonymní píše:
Jsem hloupa co :( Je mi 24. Jsem po rozchodu po 5ti letym vztahu a prvni mesic v cizine ve velkomeste … on mluvil tak hezky a choval se tak hezky i cely vecer… az pak, kdyz mi naznacil v pul 1rano, ze bych mela spat doma… proboha … najist? ne. Dostala jsem gin a tonic. :zed:

Tak jak jinak by tě dostal na záda, než aby byl milý? Holka ty jsi fakt naivní. Co kdyby to byl nějaký úchyl? Příště se předtím nech pozvat aspoň na večeři. Takhle jsi byla prostě jen rychlovka, možná se ještě ozve až nebude mít do čeho píchnout, jestli to pro něj aspoň za něco stálo.

pikola
Generální žvanilka 20498 příspěvků 23.03.19 21:37
@Anonymní píše:
Vite, ten problem je, ze si rikam, jestli nejsem spatna ja. Oskliva, nebo tak… :nevim:

Ne, jemu šlo jen o šuk, nehledal budoucí matku svých dětí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama