Tinnitus - po očkovaní covid

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
H3
14
25.1.22 07:13

Tinnitus - po ockovani covid

Ahoj, už jsem zoufalá, proto zakládám novou diskuzi. Stalo se některé, ze po ockovani covid zalehlo ucho? Dekuji za reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6745
25.1.22 07:41

@H3 mám dva v okolí kdo to měli dočasně na týden až dva po covidu. Po ockovani nikdy. Já mám tinnitus přes rok bez příčiny bez ockovani a bez covidu jen od krční patere (nejspíš)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
H3
14
25.1.22 09:04

@hospodki a jak vám to od krční páteře řeší? Já prave s tím byla u doktora a tam mi tohle také řekli, ale co s tím mi nikdo moc neporadil🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.22 09:06

Ano, stalo mě kamarádce. Po třetí dávce ochluchla, musela na ORL, měla embolii v uchu (nebo tak něco). Anonym z důvodu informací o jiné osobě.

• Citovat
  • Nahlásit
2705
25.1.22 09:23

Tinnitus se uvádí jako jeden z nežádoucích účinků očkování (i covidu). Mělo by to odeznít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
H3
14
25.1.22 09:26

@Freeandwild opravdu? Já to totiž nikde poradně nenašla. Je to nepříjemné 😩. Střídá se to s bolesti. Zřejmě je to těmi uzlinkami, které jsou u ucha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2705
25.1.22 09:30
@H3 píše:
@Freeandwild opravdu? Já to totiž nikde poradně nenašla. Je to nepříjemné 😩. Střídá se to s bolesti. Zřejmě je to těmi uzlinkami, které jsou u ucha.

https://www.sukl.cz/…na-nezadouci
Je to v sekci příznaky svědčící pro ovlivnění ucha a labyrintu, hlášeno 641×…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
H3
14
25.1.22 09:37

@Freeandwild moc dekuji, tak snad to odezní 🙏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6745
25.1.22 09:46
@H3 píše:
@hospodki a jak vám to od krční páteře řeší? Já prave s tím byla u doktora a tam mi tohle také řekli, ale co s tím mi nikdo moc neporadil🤷‍♀️

no mam za sebou veskera mozna vysetreni vcetne lumbalni punkce pro vylouceni borreliozy a roztrousene sklerozy ( mela jsem i dalsi priznaky). Nasadili mi prasky, ktere zpusobovaly, ze jsem dva tydny v kuse nespala a doktor se pak divil ze vypadam jak vypadam a lamal ze me jestli me chlap doma netyra. Tvl po dvou tydnech nespani, chtela bych videt jeho. Prasky jsem vysadila, nemely vliv. Pak jsem mela kortikoidy, ty taky nic. Ted uz nejaka bariatricka komora nebo jsou nejake laserove rehabilitace. Fyzio mi zlepsilo jen dalsi priznaky, ale tinnitus zustal stale stejny. Jeste bych rada po porodu zkusila chiropraktika a pak ten laser. Jinak mam konstantni zvuk v obou usich, coz je vlastne dobre, protoze to vylucuje nadory a prenasi ten problem jen nekam do mekkych tkani (CT i MR plus specialni rentgen, sono krku a usi jakekoliv zmeny od normalu vyloucily). No vysledek - jednou za mesic jdu na prijemnou masaz ke kamosce kde pokecame, ona mi trochu srovna moje neduhy a na piskani jsem si zvykla. Uz to ignoruju a skoro nevnimam. Prvni mesic byl peklo. Doporucuju hypnozy na spani od LAjprnika/lajpraniak nebo jak se jmenuje a pak nejaky sum - me pomahal hnedy. Bily mi to jen zhorsoval. A suche teplo na krk, to taky hezky uvolni. pokud mas nejak vic stresu, tak krcni pater to prebira jako prvni a rada se blokuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2705
25.1.22 09:58

Jinak já osobně mám slabý tinnitus v podstatě celý život - od dětství, kdy jsem trpěla na opakované a dlouhodobé záněty dutin a středního ucha bakteriemi rezistentními na běžná antibiotika. Jsem na to už zvyklá, zhoršuje se mi to při nemoci, jinak se s tím dá normálně žít. Většinu času to ani nevnímám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
H3
14
25.1.22 18:35

@Freeandwild jej, tak to je mi moc lito. Je dobre, ze Vám jde to nevnimat🙈. Mě to prave nyní dost trapi, ale tak snad to odezní 🤷‍♀️.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3156
25.1.22 20:40

Zdravím … mě po covidu ( prosinec 2021) začalo šumět v uchu a stále to nepřešlo, taky doufám, že se toho zbavím a poškození se obnoví, tak jak u někoho čich a chuť trvá delší dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
H3
14
25.1.22 20:42

@Věrka.. také přesně v tohle doufám🙏🏻. Já to mám tedy z ockovani. Ono je to ale v podstatě “stejný princip”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat