Tip, kde uspořádat dětskou oslavu Brno-venkov

15.6.15 12:39

Tip kde uspořádat dětskou oslavu BRNO VENKOV

Ahoj maminky,

poraďte mi, kde uspořádat narozeninovou oslavu pro mou dceru 3 roky. BRNO VENKOV.

Má představa je taková:

Chtěla bych pozvat jak děti tak jejich rodiče, někam kde budeme moci být venku. Pro děti aby tam bylo dětské hřiště. My dospělí aby jsme si tam mohli něco ugrilovat. Chtěla bych tyto narozeniny pojat ve venkovském stylu. Napadla mě nějaká Ranch, balíky slámy, koně… ale nic nemohu najít. Tak tedy asi Ranch nebude…ale kdyby jste mi poradili nějaký hezký místo vhodné pro rodiny tak budu moc ráda :)

:mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

47190
15.6.15 12:45

Zkus nějaký dětský člun/herní atd.
Třeba něco jak je ten wickyland.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 12:48

@Kelsey Wickyland nechci… chci být s dětmi venku… žádnou hernu. Pro tak malé děti tam toho stejně moc nemají… i tak díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4064
15.6.15 12:58

Zkuste fino club Modřice je to uzavřené dětský koutek jak vevnitř tak venku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
15.6.15 13:50

Ahojky, pokud můžu doporučit a poradit, nemaáte třeba problém s odvozem dětí směr do Třebíče, mám na mysli konkrétně Střítež u Třebíče, tak osobně bych určitě doporučila Dětský zábavní park - Bongo, velmi krásné a zajímavé prostředí, jak pro ty nejmenší tak se zde určitě vyblbnou i dospěláci, třeba rodiče, prarodiče, sourozenci,… Rozhodně za sebe doporučuji je to tam naprostá jednička. Je to tam skvělé třeba i jako odpolední výlet rodinný. Posílám dva odkazy, určitě mrknětě a uvidíte, jakékoliv dotazy ráda zodpovím: :) http://www.detskyzabavnipark.cz/http://www.dvurstritez.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4064
15.6.15 13:55

@Kamila17 no pro nejmenší to moc není pro rocni ho prcka tam byl bazén s kulickama a pár kostek. Ani větší se zabaví ale stejně se musí hlídat. Jinak jako super doporučují ale ne na oslavu pro děti je tam pár stolku uvnitř když je škaredý počasí nedá se ani sednout kolik tam je lidi a pohoštění tam měli jen párek v rohlikua hranolky. Ale jinam na stravrni odpoledne s dětmi proč ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
15.6.15 14:02

kintly

No, teďka od nového roku je tam jídla spoustu, a vybavenost arealu je opravdu velká zvětšila se. Stolky jsou uvnitř, ale samozřejmě teďka od března už i venku, takže věřte, že nově se zabaví i Ti nejmenší, větší, pubertáci i dospěláci :-) programy jsou na oslvavách zde velmi pestré :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama