Reklama

Tip na cvičení doma po porodu a nejen po něm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanula23
Kecalka 437 příspěvků 15.01.17 20:41
tip na cvičení doma po porodu a nejen po něm

Ahoj holky,

potřebovala bych tip, na nějaké jednoduché komplexní cvičení vhodné na doma a nejlépe bez nějakých speciálních pomůcek. Nejlépe video ke stažení případně dvd, ale klidně i knihu.
Jsem 5 měsíců po druhém porodu a musím říct, že jsem v hrozném stavu, nejvíc mě tedy trápí ochablé bříško a zadek, slabé pánevní dno, ale celkově je to nic moc. Zlobí mě záda, určitě mám ochablé svalstvo celkově.

Nemůžu se " dokopat " obrátit na odborníka či začít chodit cvičit - hlavně je to komplikované z hlediska hlídání.
A myslím, že lepší něco, než nic… Mějte se krásně :mavam:

Reklama

Reakce:

hanika
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 15.01.17 21:11

Cvičení vhodné hned po porodu od fyzioterapie z Podolí:
 http://ulozto.cz/…/cviceni-pdf

Články/videa od ivafis.cz, třeba ti to dá inspiraci a najdeš něco blízko. Iva aktuálně cvičí jen v Praze.

Osobně mi hodně pomáhá jóga.

bordeaux-zuzka
Kecalka 127 příspěvků 15.01.17 21:16

Pokud mate Instagramm, tak tam ma profil nastia_fit a od 1. unora tam bude pridavat videa s cvicenim po porodu (asi pred 4 mesici se ji narodilo druhe dite, je ve skvele kondici). Cvici doma (nebo venku) a myslim, ze dost efektivne.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 15.01.17 21:19

Cvičím pilates dle Blogilates.com - na povislé břicho ideální :)

LKL
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 15.01.17 21:23

Cvicivala jsem po obou cisarich podle fitness blender z youtube - ten jejich pooperacni dil je skvelej! po prvnim jsem se pak dal spravovala bikramem, po druhym silovym treninkem - netreba asi podotykat ze to druhe bylo nesrovnatelne ucinnejsi…

Shaari90 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 12:30

Na břicho miluju kliky a cviky ve vzporu. Pro mě daleko účinnější než nějaké sedy lehy.
Pro inspiraci stránka, cviky ve vzporu dole:
 http://rungo.idnes.cz/…/behani.aspx?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Bijec Vémola se pochlubil přítelkyní. Silikonová playmate Lela se hanbatých fotek nebojí!

Je nejlepším českým bijcem. Horou svalů, z níž má respekt úplně každý. A tak... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama