Tip na dárek pro 6 ti letého synovce

38
13.11.20 08:26

Tip na dárek pro 6 ti letého synovce

Dobrý den, může mi někdo poradit s dárkem pro 6-ti letého synovce? Normálně bych něco vymyslela, ale jsem v koncích, protože synovec je tak trochu jiný, s normálními hračkami si nehraje, vyrůstá v podstatě jen mezi dospělými ( on je takový „malý dospělý“) ani když se ho zeptám tak mi neřekne co by se mu líbilo, jediné co dělá je, že „pracuje na zahradě“ hrabe listí, staví si chodníčky atd. Neměl byste někdo tip prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
44745
13.11.20 08:33
@Albuša píše:
Dobrý den, může mi někdo poradit s dárkem pro 6-ti letého synovce? Normálně bych něco vymyslela, ale jsem v koncích, protože synovec je tak trochu jiný, s normálními hračkami si nehraje, vyrůstá v podstatě jen mezi dospělými ( on je takový „malý dospělý“) ani když se ho zeptám tak mi neřekne co by se mu líbilo, jediné co dělá je, že „pracuje na zahradě“ hrabe listí, staví si chodníčky atd. Neměl byste někdo tip prosím?

Kolik do toho chceš vrazit?
Programovací hra, učitel to dělal s prvňáky ve škole, už to máme doma, je to super.

https://www.alza.cz/…d5486024.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22824
13.11.20 08:39

Encyklopedie dle zájmu, některá z experimentálních sad, poukaz na výlet do zemědělského či jiného muzea?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.11.20 08:39
@Baba píše:
Kolik do toho chceš vrazit?
Programovací hra, učitel to dělal s prvňáky ve škole, už to máme doma, je to super.https://www.alza.cz/…d5486024.htm
Moc děkuji za tip, vypadá to pěkně. Na penezích až tak nezáleží, chci mu udělat radost :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.11.20 08:40
@Svistice píše:
Encyklopedie dle zájmu, některá z experimentálních sad, poukaz na výlet do zemědělského či jiného muzea?

Ta encyklopedie mě nenapadla, to by se mu mohlo líbit nebo nějaká z těch sad, super, děkuji :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22824
13.11.20 08:41

@Baba To je na počítači (respektive potřebuješ k tomu ten comp), nebo je to jako deskovka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44745
13.11.20 08:41
@Svistice píše:
Encyklopedie dle zájmu, některá z experimentálních sad, poukaz na výlet do zemědělského či jiného muzea?

Poukaz do muzea? Si spadla z višně, ne? To by mohl využít tak při svých osmnáctinách :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.11.20 08:42
@Svistice
@Svistice píše:
@Baba To je na počítači (respektive potřebuješ k tomu ten comp), nebo je to jako deskovka?

je to deskovka podle toho co jsem koukala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
13.11.20 08:42

Hele a co nejaka sada maleho, ale opravdoveho naradi? Male kladivko, palicu, sroubovak, hrabe, lopatu, kotouc a tak? Kdyz je takovy pracant, tak by se mu to treba libilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22824
13.11.20 08:43
@Baba píše:
Poukaz do muzea? Si spadla z višně, ne? To by mohl využít tak při svých osmnáctinách :mrgreen:

Jsem optimista. Ale musí to stihnout realizovat mezi otevřením obchodů kvůli povánočním slevám před dalším lockdownem po návratu první vlny lyžařů z hor. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.11.20 08:43
@Baba
@Baba píše:
Poukaz do muzea? Si spadla z višně, ne? To by mohl využít tak při svých osmnáctinách :mrgreen:

Nooo zrovna náš Honzík by možná ještě někoho v tom muzeu poučil, takže myslím, že to nění špatný nápad :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44745
13.11.20 08:45
@Svistice píše:

Potřebuješ aplikaci - je tam zadání a pak to hotový složený vyfotíš. Haranti to mají na tabletu. ALe je to fakt hezký. Sem zvědavá na sebe ve vyšších levelech :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.11.20 08:45

@Ernais No právě, že on už snad všechno nářadí na zahradu má :D, ale je pravda, že nějakou sadu nářadí, to by se mu asi líbilo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
13.11.20 08:50

Napadla mě taková ta osobní „personalisovaná“ kniha, jak je tam jméno dítěte a zažívá nějaké dobrodružství nebo tak, koukala jsem že mají třeba i knihy od 6ti let. Nebo myslíte, že tohle se hodí spíš pro menší děti? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
13.11.20 08:51
@Albuša píše:
@Ernais No právě, že on už snad všechno nářadí na zahradu má :D, ale je pravda, že nějakou sadu nářadí, to by se mu asi líbilo :)

Da se poridit i maly aku sroubovak, kdysi jsem ho kupovala synovci a mel radost, ze ma neco dospelackeho a muze kutit s tatou. Neni primo detsky, je urcen pro dospele, ale dite si s tim podle me nema jak ublizit. Dej si do vyhledavace mini aku sroubovak a vyjede ti toho spousta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama