Reklama

Tip na dárek pro čerstvého přítele

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 18:43
Tip na dárek pro čerstvého přítele

Ahoj holky, snad pochopíte anonym, můj nick je dobře známý a rodina o mém vztahu neví, pokud anonym nevyhovuje tak radši smazat prosím ;) Mám relativně nově přítele, 2 měsíce a nevím si rady s vánocemi. Hodně čte ale za tak krátkou dobu nemám tušení co už četl a nové knihy mu kupují všichni v jeho rodině. Nosil na krku nějaké cetky ale byly od bývalky tak se jich zbavil takže tam by byl nějaký prostor ale nevím jestli se to hodí. A pokud ano tak co? Vzhledem k jeho zaměření bych to viděla na nějaký mírový znak nebo něco v tom stylu. Nemáte konkrétní tipy? Ideálně do 300kč. Jde o symboliku. Zvažovala bych zapalovač ale s kouřením se snaží přestat. Jsem v koncích :)

Reklama

Reakce:

hihi22
Kecalka 207 příspěvků 18.12.16 18:51

Ahoj, a co nejaky voucher do knihkupectvi, aby si po Vanocich vybral knihu sam…

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 18.12.16 18:53

Já už to tu někde psala, ale vyrábí se krásné kovové záložky do knížek, nebo můžeš sama vyrobit (ušít) obal na oblíbenou knížku… :think:

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 18.12.16 18:53

Co kozeny naramek? Nestoji tolik a bude jej mit porad u sebe:-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 18:54

@hihi22 Taky mne napadl nějaký kupón někam ale to je takocé.. Neosobní..

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 18.12.16 18:55

Nebo nejaky triko se znakem s tim jeho zamerenim.

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 18.12.16 18:59

A co nejaka sauna, virivka, vecere, kino pro oba?

Oudrey
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 18.12.16 19:01
@Anonymní píše:
@hihi22 Taky mne napadl nějaký kupón někam ale to je takocé.. Neosobní..

To mi prijde takove odbyte, bez napadu.. navic kupon za 300 bude vypadat divne

lenka.selka
Povídálka 22 příspěvků 18.12.16 19:42

Mně se líbí ten nápad s tou záložkou do knihy. Tedy ne jen obyčejný papírek, ale něco fakt lepšího. Třeba i kdyby se na to dalo napsat/vyrýt nějaké věnování. Vzhledem k délce vztahu ten nápad na společnou vířivku/saunu či cokoliv taky není špatný.

zouii
Povídálka 50 příspěvků 18.12.16 20:08

Jsem pro náramek

Antoinetta
Kecalka 112 příspěvků 18.12.16 20:56
@lenka.selka píše:
Mně se líbí ten nápad s tou záložkou do knihy. Tedy ne jen obyčejný papírek, ale něco fakt lepšího. Třeba i kdyby se na to dalo napsat/vyrýt nějaké věnování. Vzhledem k délce vztahu ten nápad na společnou vířivku/saunu či cokoliv taky není špatný.
:?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama