Tip na dobrou restauraci Šumperk a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makykou
Povídálka 24 příspěvků 130 inzerátů 15.12.17 14:20
Tip na dobrou restauraci Šumperk a okolí

Ahoj, pro příbuzné bych chtěla dárkový poukaz do dobré restaurace v Šumperku nebo okolí? V Šumperku to vůbec neznám, bydlím v jiném kraji, tak budu ráda za tip.
Děkuji.

Reklama

Reakce:

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 15.12.17 17:41

Dříve jsme jezdili k JIrsákovi do Vikýřovic, je tam krásný interier a výborně zde vařili, je to ale cirka 10 let zpět…tak nevím, jaká je tam nyní kvalilta a bývalo to super!

dyňa
Kecalka 234 příspěvků 15.12.17 22:16

Sudkov-restaurace u Adely, Sumperk-suprova Pizzerie na hlavni tride. Zabreh-recka restaurace Santorini, tu doporucuji nejvic.Je vyhledavana a moc dobre tam vari.

makykou
Povídálka 24 příspěvků 130 inzerátů 16.12.17 05:18

Díky moc za tipy :)

Admin skupin a soutěží
Kecalka 365 příspěvků 24.01.18 13:25

Poptejte se ve skupině Maminky Šumperk a okolí:mavam:

admin Monika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama