Reklama

Tip na dobrou restauraci Šumperk a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makykou
Povídálka 24 příspěvků 117 inzerátů 15.12.17 14:20
Tip na dobrou restauraci Šumperk a okolí

Ahoj, pro příbuzné bych chtěla dárkový poukaz do dobré restaurace v Šumperku nebo okolí? V Šumperku to vůbec neznám, bydlím v jiném kraji, tak budu ráda za tip.
Děkuji.

Reklama

Reakce:

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 15.12.17 17:41

Dříve jsme jezdili k JIrsákovi do Vikýřovic, je tam krásný interier a výborně zde vařili, je to ale cirka 10 let zpět…tak nevím, jaká je tam nyní kvalilta a bývalo to super!

dyňa
Kecalka 259 příspěvků 15.12.17 22:16

Sudkov-restaurace u Adely, Sumperk-suprova Pizzerie na hlavni tride. Zabreh-recka restaurace Santorini, tu doporucuji nejvic.Je vyhledavana a moc dobre tam vari.

makykou
Povídálka 24 příspěvků 117 inzerátů 16.12.17 05:18

Díky moc za tipy :)

Admin skupin a soutěží
Kecalka 369 příspěvků 24.01.18 13:25

Poptejte se ve skupině Maminky Šumperk a okolí:mavam:

admin Monika

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >