Tip na dovolenou u moře pro rodiče důchodce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alialiali
Kecalka 255 příspěvků 26.01.18 14:40
Tip na dovolenou u moře pro rodiče důchodce

Ahoj, prosím o tip na letní dovolenou k moři pro mé rodiče (68 let). Neumí anglicky takže jen přes cestovku. Nějaké klidnější místo - Španělsko, Itálie, Řecko atd. (nechci Turecko, Egypt ani Chorvatsko). Hotel blízko moře, all inclusive (nejlépe i s mořskými plody), cca do 15 tisic na osobu termín bud červen nebo září. Klidně doporučte jen lokalitu a já se mrknu na hotely v okolí. Předem děkuji!

Reakce:
majdulacek
Ukecaná baba ;) 1255 příspěvků 26.01.18 15:20

Babicka s dedou byli strašně spokojeni ve Slovinsku.

-Evka-
Závislačka 3746 příspěvků 26.01.18 15:51

Co Bulharsko?

mamoch
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 26.01.18 16:21

Já důchodce jsem - takže doporučuju Kapverdy a opakovaně jezdíme do Turecka. Řecko a Itálie - tam v této cenové kategorii s all se obávám nevyberete. Bulharsko - Primorsko, tam jsme spokojeni nebyli.

alialiali
Kecalka 255 příspěvků 26.01.18 17:33

Bulharsko nee, tam nechtějí, tam byli za minulého režimu hodněkrát.

Simona-Ka
Nováček 3 příspěvky 28.01.18 21:03

Maďarsko - termály a pokud jde o moře, tak třeba Albánie, tam mají u mnoha cestovem super programy a výlety pro seniory :D

debra.morgan
Kelišová 5148 příspěvků 28.01.18 21:06

Moji prarodice litaji na Mallorcu, Kanary nebo na řecký ostrovy, ale ne allin, jen polopenze a s fisherem už víc jak 10 let. jsou spokojení.

Ana Maria
Nováček 7 příspěvků 27.02.18 21:47

Poslete je k nam (jih Spanelska)????. Vekove se shodnem (68) a s domluvou take neni problem ????

alialiali
Kecalka 255 příspěvků 02.03.18 20:30

Ana Maria :Dobrý večer, jak to myslíte? ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >