Tip na interaktivní panenku a kuchyňku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1814
10.10.21 08:07

Tip na interaktivní panenku a kuchyňku

Ahoj děvčata potřebovala bych poradit malá bude mít brzy třetí narozeniny a chtěly bychom ji pořídit interaktivní panenku a kuchyňku. Chtěla jsem vás poprosit o tipy na panenku a kuchyňku, které si oblíbili vaše děti. Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6346
10.10.21 08:31

Panenku máme miminko baby born, a pak i starší sestřičku od baby born. A kuchyňku z ikea, kdybychom ale neměli tu, asi bych vzala z lidlu (máme i dřevěný domeček z lidlu). Ale určitě kuchyňku dřevěnou, ty plastové se mi nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26462
10.10.21 09:02

Kuchyňku máme z Lidlu, dřevěnou. Je super, svítí mirkovlnka a trouba, hučí digestoř, sporák taky svítí i vydává zvuk a navíc je celkem odolna :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4748
10.10.21 09:06

Tak já mám plastovou kuchyňku od Smoby. Mám pocit, že ty dřevěný kuchyňky nejsou vůbec interaktivní a dcera potřebuje, aby to pipalo, bublalo a tak. Navíc trávíme v létě dost času na zahradě a spatřuji větší výhodu v přenášení a užívání plastové kuchyňky než dřevěné. Panenky máme spíš noname, dcera se k nim neumí chovat, tak se mi nechce kupovat nic extra, spíš až časem. Teď má panenku co chodí a zpívá krátké písničky a tu má nejraději.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2134
10.10.21 09:10

Taky máme kuchyňku z Lidlu, má mnohem víc funkcí než ta z ikei. Mimča máme baby Anabel a baby Born.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
13.10.21 20:24

@karmen1 vezmu to trochu z jineho konce, nez vetsina. Moc nefandim komercnim panenkam a interaktivnim, Babyborn a Anabell, treba kvuli fantazii:
https://www.idnes.cz/…317_deti_haa

dceri jsem pred rokem koupila k Vánocům evropskou panenku, voni po vanilce a je krásná, ma ji moc rada, Berbesa https://panenky.heureka.cz/…3-cm-ruzova/

jinak je spoustu krasnych panenek na zemepanenek.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat