Tip na kadeřnictví v Praze - blond melíry a balayage

8529
7.6.20 18:23

Tip na kadeřnictví v Praze - blond melíry a balayage

Ahoj, jsem z menšího města, kde není nabídka, do Prahy to mám sice přes 100 km, ale ráda bych našla fajn kadeřnictví, kde umí dobře blond, tzn. melíry nebo balayage a samozřejmě střihy. Kdysi jsem byla v Toni and Guy, to bylo jiné kafe, ale zase úplně za 4 tisíce každou návštěvu neplánuju :D Dáte mi tip? :kytka: Sleduju na IG kadeřnictví z Brna Koga Hair Care a líbí se mi, jak jsou v tom barvení na úrovni, ale tam to mám přes 300 km jednu cestu. Tady u nás je vrcholem melír Matrix a o sledování trendů nemůže být řeč.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1431
7.6.20 21:40

To mě také zajímá! Budu sledovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8529
7.6.20 21:49

:) Jestli vůbec bude někdo reagovat :lol: Nevím, jestli jsem dotaz zařadila do správné kategorie :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.20 15:38

@MartinaCV No, tak já ti zareaguju, ale nepotěším. V Mánesově ulici je Euro studio, kde má křeslo paní Mikešová, která je prostě hvězda. Absolutně precizní, nikdy nic neodflákne, střihy moderní a slušivé, ale nedělá žádný divočiny. Jenže nikdo ti neudělá solidní balayage pod 4000, je to kolem 5 hodin práce + materiál. Takže v Mánesově platím kolem 5000. Výhodu je to, že to neobnovuješ co dva měsíce, jako normální melír, ale jednou za půl roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
205
9.6.20 15:42

Hairtrend na Želivského, kadeřnice Daniela. Doporučuji! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8529
10.6.20 13:04

Děkuji holky za tipy, podívám se na ta kadeřnictví :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1431
10.6.20 13:14

Ještě dobře vypadá perfectlook.cz, ale tam to ke na nějakých 6000

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8529
10.6.20 13:58
@Pruhovaný_mýval píše:
@MartinaCV No, tak já ti zareaguju, ale nepotěším. V Mánesově ulici je Euro studio, kde má křeslo paní Mikešová, která je prostě hvězda. Absolutně precizní, nikdy nic neodflákne, střihy moderní a slušivé, ale nedělá žádný divočiny. Jenže nikdo ti neudělá solidní balayage pod 4000, je to kolem 5 hodin práce + materiál. Takže v Mánesově platím kolem 5000. Výhodu je to, že to neobnovuješ co dva měsíce, jako normální melír, ale jednou za půl roku.

Ještě by mě zajímalo.. Mám jemné vlasy a melír mi je zdrsní a nemusím si je mýt denně. Jakmile začnou odrůstat, tak pak ty odrosty způsobí, že si je zase musím mýt denně a nedrží to ani tvar. I když není melír pro vlasy zrovna ideální, má to ty výše uvedené výhody. Jak je to s balayage? Je vlastně víc odrostů, viď?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.20 18:47
@MartinaCV píše:
Ještě by mě zajímalo.. Mám jemné vlasy a melír mi je zdrsní a nemusím si je mýt denně. Jakmile začnou odrůstat, tak pak ty odrosty způsobí, že si je zase musím mýt denně a nedrží to ani tvar. I když není melír pro vlasy zrovna ideální, má to ty výše uvedené výhody. Jak je to s balayage? Je vlastně víc odrostů, viď?

Záleží hodně na typu vlasů a jak moc se ti mastí. Odrosty jsou samozřejmě větší. Z mé zkušenosti je třeba se po balayage o vlasy hodně pečlivě starat, nebo jsou pak hnusné. Takže šampon pro blondýny se stříbrem, kondicionér a maska je samozřejmostí každého mytí (trvá to asi dvacet minut dohromady, než to všechno zapůsobí, jak má). Pak se nanese tužidlo, vyfouká přes kulatý kartáč a přelakuju. S tímhle účes vydrží tři dny hezkej, čtvrtý den v culíku a musím to umejt. mám vlasy velmi jemné, ale husté, samy o sobě nedrží tvar žádný. Ale celkem mi to přijde praktičtější než melír, vypadá to přirozeněji, i když vlasy odrostou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8529
10.6.20 20:40
@Pruhovaný_mýval píše:
Záleží hodně na typu vlasů a jak moc se ti mastí. Odrosty jsou samozřejmě větší. Z mé zkušenosti je třeba se po balayage o vlasy hodně pečlivě starat, nebo jsou pak hnusné. Takže šampon pro blondýny se stříbrem, kondicionér a maska je samozřejmostí každého mytí (trvá to asi dvacet minut dohromady, než to všechno zapůsobí, jak má). Pak se nanese tužidlo, vyfouká přes kulatý kartáč a přelakuju. S tímhle účes vydrží tři dny hezkej, čtvrtý den v culíku a musím to umejt. mám vlasy velmi jemné, ale husté, samy o sobě nedrží tvar žádný. Ale celkem mi to přijde praktičtější než melír, vypadá to přirozeněji, i když vlasy odrostou

Díky, já se nad tím ještě zamyslím.. taky jsem právě blond. Masku nebo kondík musím dávat po každém mytí. Mám hodně vlnité vlasy a bez pomoci nerozčešu absolutně. Poradím se s vybranou kadeřnicí, která tenhle způsob barvení umí. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
14.6.20 13:57

Sama za sebe muzu doporucit kadernici: https://m.facebook.com/kaderniceLR/. Chodim k ni uz dva roky. Zkousela jsem v Praze fakt dost kadernic, ale tato je suprova a cenove i dostupna. Delala mi uz i balayage i meliry. Vse vypadalo skvele. Akorat je k ji teda delsi objednavaci doba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama