Tip na knihu o duševním seberozvoji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
malá_holka
Extra třída :D 11234 příspěvků 29.04.19 12:15
Tip na knihu o seberozvoji

Prosím máte nějakou knihu, která vám pomohla v rozvoji? V pozitivním přístupu k životu, sebelásce :roll:, nahlížení na život? Nebo knihu co vám pomohla asponň trochu po psychické stránce? Zlepšit stav mysli?
Děkuji :kytka:

Reakce:
Černá vdova
Extra třída :D 13044 příspěvků 29.04.19 12:20

Mám toho doma víc, ale nejlepší kniha pro mě byla Zázračné ráno, napsal to Elrod Hal. Ale taky to každému nesedí.
Pak mám ráda knihy Luise L. Hay.

Margit. Tomanova
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 29.04.19 12:21

@malá_holka Ahoj, můžu Ti doporučit skvělou knihu „Miluj svůj život“ od Louise L. Hay.
Pomohla mi v době, kdy jsem podstupovala umělé oplodnění, které nevyšlo a bylo jsem z toho nešťastná. A vlastně mi to otevřelo oči, začala jsem sama sebe mít ráda. Knížka mě naučila, jak se vypořádat s různými situacemi v životě a jak mít svůj vlastní život ráda a udělat si ho hezčí… Ve zkratce: ráno se probudím, popřejeme si s manželem krásné sluníčkové ráno ( i když venku třeba prší), ujistíme se, že nás ten den nikdo a nic nerozčílí a opravdu to funguje… když se na svůj svět začneš dívat pozitivníma očima hned se žije líp… takže za sebe opravdu můžu doporučit… :-)

malá_holka
Extra třída :D 11234 příspěvků 29.04.19 12:22
@Margit. Tomanova píše:
@malá_holka Ahoj, můžu Ti doporučit skvělou knihu „Miluj svůj život“ od Louise L. Hay.
Pomohla mi v době, kdy jsem podstupovala umělé oplodnění, které nevyšlo a bylo jsem z toho nešťastná. A vlastně mi to otevřelo oči, začala jsem sama sebe mít ráda. Knížka mě naučila, jak se vypořádat s různými situacemi v životě a jak mít svůj vlastní život ráda a udělat si ho hezčí… Ve zkratce: ráno se probudím, popřejeme si s manželem krásné sluníčkové ráno ( i když venku třeba prší), ujistíme se, že nás ten den nikdo a nic nerozčílí a opravdu to funguje… když se na svůj svět začneš dívat pozitivníma očima hned se žije líp… takže za sebe opravdu můžu doporučit… :-)

ahoj, děkuju moc za tip, už mi byla doporučena i kamarádkou, tak urcitě zkusím :palec:

Lifka
Kecalka 358 příspěvků 29.04.19 12:23

Mně se líbila knížka Mnich který prodal své ferrari

Lifka
Kecalka 358 příspěvků 29.04.19 12:26

Jinak knížky od L. Hay jsou skvělé, taky se mi líbí knížky od Deepaka Chopry. Já toho přečetla spoustu.

Nouky
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 29.04.19 12:52

Jéjda, já jich taky už pár pročetla, ale jak se to všechno jmenovalo…? :) Mnich, který prodal své ferrari je i jako audiokniha na youtubu, to jsem si pouštěla ráda, je to takové očišťující: https://www.youtube.com/watch?…
Pak se mi líbily některé články na firt class: https://www.firstclass.cz/
A pak jsem ještě z youtubových videí ráda koukala na videa o minimalismu a oblíbila jsem si Ester Starling - kočena minimálně o deset let mladší, ale tak svá a pohodová, že člověka nabije ;)
Názvy knížek nevydoluju…

7.straka
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 29.04.19 13:11

Mám moc ráda Thomase Moora např.https://www.databazeknih.cz/autori/thomas-moore-4820 napsal toho hodně, ty texty jsou neuvěřitelně laskavé, jinak to nedovedu popsat.
Ale fakt pecka z poslední doby je knížka Důmyslné umění jak mít všechno u pr**e od Marka Mansona, to je zase taková jednohubečka, když se potřebuješ na svůj život podívat s odstupem a „odlehčit“ si.

Kotatko03
Echt Kelišová 8563 příspěvků 29.04.19 13:25

Don Miguel Ruiz - 4 Dohody…a všechny jeho ostatní knihy. :srdce: (u těch 4 dohod ještě doporučím divadelní verzi od Duška)
Dále pak není špatná: Muž který prodal své Farrari, Den kdy jsem se naučil žít, Život bez stížností/Vztahy bez stížností…

luciie88
Kecalka 127 příspěvků 29.04.19 18:22

Knížky od Luisy L Hay jsou nej.

malá_holka
Extra třída :D 11234 příspěvků 29.04.19 18:51
@7.straka píše:
Mám moc ráda Thomase Moora např.https://www.databazeknih.cz/autori/thomas-moore-4820 napsal toho hodně, ty texty jsou neuvěřitelně laskavé, jinak to nedovedu popsat.
Ale fakt pecka z poslední doby je knížka Důmyslné umění jak mít všechno u pr**e od Marka Mansona, to je zase taková jednohubečka, když se potřebuješ na svůj život podívat s odstupem a „odlehčit“ si.

ta je i na youtube :palec:

@Kotatko03 píše:
Don Miguel Ruiz - 4 Dohody…a všechny jeho ostatní knihy. :srdce: (u těch 4 dohod ještě doporučím divadelní verzi od Duška)
Dále pak není špatná: Muž který prodal své Farrari, Den kdy jsem se naučil žít, Život bez stížností/Vztahy bez stížností…

ja u toho vzdy usnu, poustela jsem nekolikrat z yt :roll: ale dekuju za tip :palec:

malá_holka
Extra třída :D 11234 příspěvků 29.04.19 18:52
@luciie88 píše:
Knížky od Luisy L Hay jsou nej.

mam v plánu :palec:

Váš příspěvek
Reklama