Tip na knihy O ŠTĚSTÍ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrijka
Povídálka 17 příspěvků 13.07.18 09:16
Tip na knihy O ŠTĚSTÍ

Ahoj všem maminkám i ostatním.
Neprovází mě v těhotenství zrovna pohoda, pořádně se mnou ty hormony mlátí a moc ráda bych si přečetla nějakou dobrou knížku o vnitřní pohodě, štěstí, třeba i meditacích. Zkrátka ráda bych našla nějakou cestu, jak se hodit do pohody a být odolnější vůči stresu.

Nemáte někdo nějaký tip, nevěnujete se téhle tématice někdo? Může to být i anglická kniha, klidně i video, vlastně cokoliv.

Budu vděčná za každou radu :srdce:

Děkuju! :kytka:

Reakce:

Mava
Generální žvanilka 24832 příspěvků 13.07.18 09:20

Já si teď na základě recenzí koupila knihu Můžeš všechno co chceš…Hledala jsem něco, co mě nakopne. A byla jsem totálně zklamaná. Ani jsem to nedočetla.

Poradit můžu knihu Den kdy jsem se naučil žít. Krásný příběh, se spoustou silných myšlenek.

andrijka
Povídálka 17 příspěvků 13.07.18 09:30

@Mava Mockrát děkuju za tip! :kytka:

7nebe
Kecalka 202 příspěvků 13.07.18 10:21

Ahoj, doporučuji knihu Čtyři dohody od Dona Miguela Ruize, nebo knihy od Doreen Virtue. :mavam: Hezký víkend

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 13.07.18 10:35

Muž, který chtěl být šťastný :palec: To je moc pozitivní knížka. A nejradši mám Andělé v mých vlasech od Lorny Byrne, ta je nádherná.

andrijka
Povídálka 17 příspěvků 13.07.18 10:43

Holky, moc děkuji všem! :dance:

vjerunqa
Závislačka 3150 příspěvků 13.07.18 10:45

@andrijka Ahoj, určitě Čtyři dohody. Plus další knihy od Miguela Ruize. Dále autoři jako Osho, Brian Weiss. Také např. kniha Musela jsem zemřít (Anita Moorjani) nebo Život naživo (Vladimír Kafka). Také mě napadl Most přes navždy (Richard Bach).

andrijka
Povídálka 17 příspěvků 16.07.18 08:26

Ještě jedno veliké díky všem za tipy.
Běžela jsem si hned koupit knížku Muž, který chtěl být šťastný, a přestože jsem ji přečetla během jednoho odpoledne, musím říct, že pro moje účely byla trochu … základního rázu, nic extra hlubokého, ale je to asi tím, že si delší dobu zajímám o tuto tématiku. Každopádně i tak doporučuji ostatním, je to příjemné, takové milé čtení. :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >