Tip na knížku s recepty pro nejmenší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zaneett
Povídálka 19 příspěvků 28.02.18 21:39
Tip na knížku s recepty pro nejmenší?

Ahoj, začínáme s příkrmy a ráda bych malému vařila pestré jídlo. Máte prosím nějaké tipy na knížku s recepty pro nejmenší (od 6. měsíců)? Předem děkuji :)

Reakce:
longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 28.02.18 21:54

https://www.databazeknih.cz/…tolata-34636

Na téhle knížce moje dvě děti vyrostly. Je to sice anglická kuchařka, ale je tam předmluva pro česká miminka. Byla jsem s ní spokojená.

pannda
Kelišová 6650 příspěvků 33 inzerátů 28.02.18 22:20

Já se inspirovala na www.varimedetem.cz nebo www.maminkam.cz

lucynka25
Echt Kelišová 7963 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 22:59

@Zaneett ahoj, me hodne inspirovala kniha zdrave deti nase nebo varime pro kojence a batolata a hlavne tady najdeš spoustu krasnych receptu https://www.emimino.cz/recept/
:mavam:

Zaneett
Povídálka 19 příspěvků 02.03.18 16:57

Díky za tipy, určitě najdu nějakou inspiraci :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >