Tip na kvalitní (spíš sportovní) sandálky pro děti

8642
27.2.16 12:21

Tip na kvalitní (spíš sportovní) sandálky pro děti

Ahoj dámy,

starší dceři jsem pravidelně kupovala a kupuju sandálky Superfit, spokojenost maximální. Vloni měla „na lítačku“ jako druhé Loap Lili ze Sportisima, taky spokojenost.
Mladší dcera má normální až širší nožičku a Superfitky ji prostě nejsou. Z celoroček i sandálek ji přesahuje malíček, tak jsme je obratem vrátili. Celoročky už jsem koupila Viking s GTX, ty jsou na šířku akorát (dcera má nohu 16,5cm, širokou cca 6,8cm). A začínám řešit sandálky. Moc se mi nechce do Loap jako hlavních bot, přece jen kvalita asi není top. Nebo jste je někdo měli pro dítě celé léto?
Prípadně třeba Keen?
Nebo jakékoli další tipy?
Podmínka je, aby nebyly tuhé jako prkno a těžké. Jo a nechci „jen“ páskové bez paty a špičky.

Díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1017
27.2.16 12:26

Nevim takhle z hlavy kolik je to ne EUR velikost, ale ja detem beru barefoot obuv, delaji od vel.25. A teda super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
27.2.16 12:29

Keen je poměrně nesmrtelný, a chce to vyzkoušet jestli spíš sedne Newport na nižší nárt, nebo Vhisper (snad) na vyšší nárt.
A nebo koukněte na Kidofit, ale to je už barefoot. Jinak se bohužel neorientuju, tak neporadím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
27.2.16 12:33
@Aliik píše:
Ahoj dámy,

starší dceři jsem pravidelně kupovala a kupuju sandálky Superfit, spokojenost maximální. Vloni měla „na lítačku“ jako druhé Loap Lili ze Sportisima, taky spokojenost.
Mladší dcera má normální až širší nožičku a Superfitky ji prostě nejsou. Z celoroček i sandálek ji přesahuje malíček, tak jsme je obratem vrátili. Celoročky už jsem koupila Viking s GTX, ty jsou na šířku akorát (dcera má nohu 16,5cm, širokou cca 6,8cm). A začínám řešit sandálky. Moc se mi nechce do Loap jako hlavních bot, přece jen kvalita asi není top. Nebo jste je někdo měli pro dítě celé léto?
Prípadně třeba Keen?
Podmínka je, aby nebyly tuhé jako prkno a těžké. Jo a nechci „jen“ páskové bez paty a špičky.

Koukala jste na ALiexpress? tam jsou boží sandálky a nejen sandálky a za moc pekny peníze :-) znackovy i neznackovy :palec: budu pristi tyden objednávat detem zase ;)

• Citovat
  • Upravit
8642
27.2.16 12:36

@H8N2O4S EUR cca 28. Koukám na to, jen bych chtěla něco odolného, třeba i na kolo, a nejlíp kdyby nevadila voda. Máš prosím konktrétní tip?

@Bejbyy Díky. Líbí se mi třeba tyto: https://www.prodeti.cz/…dalis-eur-29 a to je ještě asi jiný typ :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8642
27.2.16 12:40

@JayLee Nekoukala, tak nějak mám strach, že netrefím velikost (délku, šířku) a nemám to jak vrátit. U bot bez zkoušení vracím ve 14denní lhůtě docela často (klidně třeba ve Sportisimu beru rovnou 2 velikosti a která sedne lépe, tu si nechám, druhou vracím zcela zdarma na prodejnu) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
27.2.16 12:46

@Aliik na ty jsem zapomněla, ale ty budou taky super, jen to už jsem neprodávala a byla na rizikovým, když přišly :-D chce to zkusit, bohužel neporadím, na jakou jsou spíš nožku. Ale držáky to podle mě budou a nebála bych se jich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
27.2.16 12:53
@Aliik píše:
@H8N2O4S EUR cca 28. Koukám na to, jen bych chtěla něco odolného, třeba i na kolo, a nejlíp kdyby nevadila voda. Máš prosím konktrétní tip?@Bejbyy Díky. Líbí se mi třeba tyto: https://www.prodeti.cz/…dalis-eur-29 a to je ještě asi jiný typ :think:

Loni jsem mela tyhlehttps://www.sanasport.cz/vivobarefoot-ultra-kids-royal-blue voda, kolo, pisek… Zadny problem. Ja si treba boty kupuje hlavne z vivo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
27.2.16 12:54
@Aliik píše:
@JayLee Nekoukala, tak nějak mám strach, že netrefím velikost (délku, šířku) a nemám to jak vrátit. U bot bez zkoušení vracím ve 14denní lhůtě docela často (klidně třeba ve Sportisimu beru rovnou 2 velikosti a která sedne lépe, tu si nechám, druhou vracím zcela zdarma na prodejnu) ;)

no když zmeris presne nozicku delku a sirku a posles to proavajicimu tak ti napise velikost primo pro prcka a osobne se mi nikdy nestalo, ze by velikost nesedela ;) a vzdycky to za dobře prodas kdyby to nahodou nebylo je na fb i skipunka na to když nekdo objedna spatnou velikost tak to tam vyfoti a napise a vždy to nejaka mamca koupi :palec: ale jasny kazdymu vyhovuje jiny styl nakupovani to chápu :palec:

• Citovat
  • Upravit
1017
27.2.16 12:56
@JayLee píše:
no když zmeris presne nozicku delku a sirku a posles to proavajicimu tak ti napise velikost primo pro prcka a osobne se mi nikdy nestalo, ze by velikost nesedela ;) a vzdycky to za dobře prodas kdyby to nahodou nebylo je na fb i skipunka na to když nekdo objedna spatnou velikost tak to tam vyfoti a napise a vždy to nejaka mamca koupi :palec: ale jasny kazdymu vyhovuje jiny styl nakupovani to chápu :palec:

Tak to bych si nelajzla, nemam valne mineni o znackach na portalech typu ebay apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
27.2.16 13:10
@H8N2O4S píše:
Tak to bych si nelajzla, nemam valne mineni o znackach na portalech typu ebay apod.

vidíš a ja tam uz jak dlouho nakupuju a spokojenost moc ;) však rikam, ze tohle mame kazda nejak nastaveny a je to jedine dobře ;)

• Citovat
  • Upravit
12483
27.2.16 19:41

S keen jsme měli problém, že dceři smrděli nohy, a to fest. Teď jsem ji už dvakrát kupovala Loap a letos je koupím zas.
Kupuji ty s uzavřenou špičkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
27.2.16 19:45
@Aliik píše:
Ahoj dámy,

Prípadně třeba Keen?

Kidofit. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
missah
28.2.16 19:02

@Aliik
Já jsem teď koupila dcerám Keen seacamp (mají zrovna akci). Loni měly taky Keen, ale jiný typ. Tyhle jsou ohebné do všech směrů, jsou o hodně lehší. Přesto mají tu gumovou nezničitelnou špičku a podrážku co Keen má. Taky mají látku přes patu, sucháč přes kotník, gumičku přes nárt. Takže se výborně přizpůsobí noze. Můžou se namočit, rychle schnou.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama