Tip na léky - nejlépe homeopatika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AlenkaH
Stálice 64 příspěvků 15.12.10 17:50
Tip na léky- nejlépe homeopatika

Ahoj maminky, chtěla bych vás poprosit, jestli někdo nemáte tip na léky-soíš bych uvítala homeopatika-pro děti 3roky a 14M na kašel, podporu imunity a tak. Asi nás to trápí všechny. Když jsem měla jenom chlapečka, tak mě tohle vůbec netrápilo, ale jak jsou dva, tak si neustále předávají bacily mezi sebou a nemůžeme se z toho vyhrabat. Neustále kašel, občasné teploty a tak.
Malá už dostala i ATB, už nebylo vyhnutí-hrozil zápal plic. A tak bych chtěla oboum prckům nějak pomoci.
Máte někdo zkušenost, můžete mi poradit?
Děkuji moc. Alena

Reakce:
Bojko
Kecalka 197 příspěvků 15.12.10 18:13

ahoj, já dávám OK Alfu oběma dětem (5 Let a 20 měsíců)už cca půl roku a jsme v pohodě. Do té doby jsme brali antibiotika, Imunoglukan, echin.kapky, ale nic nám nepomohlo, až tahle Alfa.

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 15.12.10 20:21

Moje dcera je homeopaticky léčena od září, ze stejných důvodů, o nichž píšeš, a zatím s úžasnými výsledky. Od září prošla jednou rýmou, od které byl za čtyři dny pokoj… a to nastoupila do školky, sice ne na každý den, jen nárazově týden v měsíci, ale i tak. Krom toho chodí jednou týdně tancovat a i jinak se hodně dostane mezi děti… Před začátkem léčby šla z virózy do virózy, z každé se dostávala dva týdny, několikrát měla nasazená ATB a v únoru skončila v nemocnici se zánětem průdušek.

Takže já za sebe můžu určitě homeopatika doporučit - ale ne jen tak to patlat na koleně, jak Ti kdo poradí na internetu. Má-li to opravdu zabrat, je potřeba konstituční léčba a tu může na míru sestavit jen kvalitní homeopat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >