Reklama

Tip na léky - nejlépe homeopatika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AlenkaH
Stálice 64 příspěvků 15.12.10 17:50
Tip na léky- nejlépe homeopatika

Ahoj maminky, chtěla bych vás poprosit, jestli někdo nemáte tip na léky-soíš bych uvítala homeopatika-pro děti 3roky a 14M na kašel, podporu imunity a tak. Asi nás to trápí všechny. Když jsem měla jenom chlapečka, tak mě tohle vůbec netrápilo, ale jak jsou dva, tak si neustále předávají bacily mezi sebou a nemůžeme se z toho vyhrabat. Neustále kašel, občasné teploty a tak.
Malá už dostala i ATB, už nebylo vyhnutí-hrozil zápal plic. A tak bych chtěla oboum prckům nějak pomoci.
Máte někdo zkušenost, můžete mi poradit?
Děkuji moc. Alena

Reklama

Reakce:

Bojko
Kecalka 197 příspěvků 15.12.10 18:13

ahoj, já dávám OK Alfu oběma dětem (5 Let a 20 měsíců)už cca půl roku a jsme v pohodě. Do té doby jsme brali antibiotika, Imunoglukan, echin.kapky, ale nic nám nepomohlo, až tahle Alfa.

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 15.12.10 20:21

Moje dcera je homeopaticky léčena od září, ze stejných důvodů, o nichž píšeš, a zatím s úžasnými výsledky. Od září prošla jednou rýmou, od které byl za čtyři dny pokoj… a to nastoupila do školky, sice ne na každý den, jen nárazově týden v měsíci, ale i tak. Krom toho chodí jednou týdně tancovat a i jinak se hodně dostane mezi děti… Před začátkem léčby šla z virózy do virózy, z každé se dostávala dva týdny, několikrát měla nasazená ATB a v únoru skončila v nemocnici se zánětem průdušek.

Takže já za sebe můžu určitě homeopatika doporučit - ale ne jen tak to patlat na koleně, jak Ti kdo poradí na internetu. Má-li to opravdu zabrat, je potřeba konstituční léčba a tu může na míru sestavit jen kvalitní homeopat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Duo Los Čiperos v akci: Růženku Kopřivovou neprobral ani princ Jágr

Není každý den posvícení! Jaromír Jágr (46) se na rozlučku Radka Štěpánka,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >