Tip na letní plátěnou čepičku

636
16.5.18 10:13

Tip na letní plátěnou čepičku

Ahoj, neměl byste někdo prosím tip na konkrétní značku letní plátěné čepičky s kšiltem pro kluka, čtyřměsíční mimčo, třeba i se síťkou na větrání (ale nemusí být). Hlavně aby dobře seděla na hlavě při ležení v kočáře. Do obchodu se nedostanu, tak lovím na netu a nevím si rady. Děkuji moc za každou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
95
16.5.18 10:21

Ahoj, syn ma druhe leto tento kloboucek. http://www.mojedetskeboty.cz/…31/6431/3630
Je ze strasne tenkeho materialu, lehkeho..vzdusneho. Klobouky nemusim ale tenhle jsem diky materialu zkousla:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
16.5.18 10:21

Fler..fůra čepiček. Dál myslím Little angel, Little things ( i když tam je asi bavlna) Sando…já teď pro mrňouska hledala spíš čapky s kšiltíkem. Taky bazarové vinted…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6220
16.5.18 10:29

Já mám dobré zkušenosti s kloboučkem baby Banz, syn má tu větší velikost už třetím rokem (má po mě velkou hlavu) a je to paráda, velikost se nastavuje na suchý zip syn ho má hrozně rád a velké plus je že je z UV nepropustné tkaniny, takže když není extra sluníčko, nemusím klukovi mazat obličej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
16.5.18 10:49

@bibi2233 Já jsem měla pro syna plátěné čepičky od RDX, obě s kšiltem a na zavazování, jedna měla na bokách síťku. A byly super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
16.5.18 11:21

Díky všem moc za tipy, moc jste mi pomohli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama