Tip na levnou, ale slušnou matraci

2005
30.7.20 21:51

Tip na levnou,ale slušnou matraci

Pro naši babi, váží cca 60 kg, nechce příliš tvrdou, velikost 90×190,příp.180 cm.Dnes jsem koupila z eshopu, měla mít střední tvrdost, ale je nepoužitelná, strašně tvrdá, proto budu vděčná za tipy. Nakupovat chci někde v eshopu, nemám možnost jet do obchodu. Děkuji moc předem za babičku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13004
30.7.20 22:06

Co Ikea?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1779
30.7.20 22:11

Určitě Ikea - máme celá rodina a jsou skvělé. Přijdete vyzkoušíte, odvezete. Fakt se přimlouvám za to vyzkoušení, jinak to prostě nezjistíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
30.7.20 22:12

Co je u tebe levná matrace? Mám korfu od dřevočal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
30.7.20 22:16

@maskovak kolik můžete investovat? Některé matrace v IKEA jsou fajn. Ale myslete i na rošty pod matrací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2005
30.7.20 23:22

@roba18 Rošt má nový. Na IKEA se názor různí,nevin.Cena zkrátka co nejméně. Jsem po úrazu, nema kdo dojet osobně, a na něčem spát musí, starou poškodil pes, oroto resim přes eShop.Dik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
31.7.20 01:30
@maskovak píše:
@roba18 Rošt má nový. Na IKEA se názor různí,nevin.Cena zkrátka co nejméně. Jsem po úrazu, nema kdo dojet osobně, a na něčem spát musí, starou poškodil pes, oroto resim přes eShop.Dik

Ona je třeba hodně vychvalovana paměťová pěna, ale z vlastní zkušenosti vím, že ne každému může vyhovovat. Rošt jsem myslela, spíš aby měl možnost nastavení tvrdosti apod. Ale asi nejdůležitější je, aby to byl rošt a ne prkno. Zkus se podívat na centrum zdravého spánku. cz ale tam mají matrace docela drahé. No a nebo prostě klasika Sconto, Mobelix, xxxlutz a IKEA a objednát si dovoz domů. Ale matraci bez vyzkoušení bych vážně nekupovala. Snad IKEA má nějakou službu, že můžeš matraci vyzkoušet na 90 dní a pak případně vyměnit, ale asi se to odrazí na ceně. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.20 04:27

Já jsem objednávala od mpo-matrace - oni to přímo vyrábí a je tam výběr takže klidně můžou udělat aj atyp kdyby bylo potřeba, cena je taky přijatelná my od nich máme matrace víc jak půl roku a z naší strany spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
303
31.7.20 04:36

My si kupovali ze stránky ortopedicke - matrace je dobrý, že tam dělají každou stranu matrace jinak měkkou nebo tvrdou a jsou super. Před 2 měsíci jsme koupili 180×200 za 6500 mají teď matrace v akci, takže jednolůžko se bude dát pořídit za slušnou cenu určitě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
267
31.7.20 06:35

Kupovali jsme pro babi a dědu na sestavtesimatraci. cz, moc ochotný pan, poradil po telefonu s výběrem a matrace dorazila do pár dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama