Tip na originální oslavu a dárek ke kulatinám manžela

17
2.1.06 11:53

TIP NA ORIGINÁLNÍ OSLAVU A DÁREK KE KULATINÁM MANŽELA

Ahojky maminky,

mám prosbičku: můj manžel bude zanedlouho slavit kulaté narozeniny a já bych mu chtěla připravit nějakou hezkou oslavu, ne klasickou večeři jako vždy, ale bohužel nemám žádný originální nápad. To se týká i dárku - všechno, co jsem mu koupila, dostal k Vánocům a teď mi nějak došla inspirace. Máte nějaký tip, vlastní zkušenost nebo zkušenost Vašich známých? Byla bych Vám moc vděčná. Ráda bych, aby na ten den vzpomínal ještě hodně dlouho :D .

Předem moc děkuji za ochotu a rady.

Přeji do nového roku 2006 spoustu zdravíčka a lásky pro nás všechny.

Sassy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12468
2.1.06 12:13

Ahoj Sassy, ja dala manzelovi k vyroci (teda svatby ne narozeniny) „poukaz“ na noc v dobrem hotelu se slavnostni veceri (se mnou pochopitelne :)))))))
Mel silenou radost, protoze to bylo poprve od narozeni syna, kdy jsme si vyrazili pres noc sami. Domluvila jsem hlidani a zaplatila hotel, domluvila slavnostni veceri. Navic to byl takovy darek i pro me ;)
Je to asi spis na to vyroci svatby, ale uspech to melo veliky :)
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
2.1.06 12:32

Tak můj manžel má narozeniny (30) za 3 týdny a taky špekuluju co mu dát k narozeninám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2927
2.1.06 12:39

ahojky, taky řeším podobný problém:-) mimo jiné mu ale dám poukaz na celkovou masáž,protože sportuje, často ho bolí záda a stěžuje si, že já ho pořádně nenamasíruju:-) tak ať to má se vším všudy :D jinak plánuju taky nějakou večeři při svíčkách-přemýšlela jsem o steaku, ale doma-potom vana, vínečko atd atd :oops: :oops: jinak krásný je i to, co dal známé manžel-prodloužený víkend v Paříži :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16762
2.1.06 12:52

jéé, můj manža má ted (13.1.) taky kulatiny (30). moc originální dárek neporadím,ale ke klasickému dárku - hodinkám mu nechám ještě udělat kalendář s fotkou-nikoliv jen syna,ale i se MNOU a MUSÍ si to vyvěsit v práci,aby všichni viděli jakou má doma pěknou babu :lol: :lol: :lol:

moc se mi líbil nápad s tou nocí a večeří v hotelu, fakt. bohužel, u nás kojících stále nerealizovatelné :cry:

Irias + štěpán 10m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
2.1.06 12:53

Ahojky, moc děkuji - nějaký ten prodloužený víkend v super hotelu (teda ne zrovna v Paříží…) bych mohla vyzkoušet…
Ale co dáreček?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
2.1.06 13:31

Ahoj, já manželovi k 30. narozkám chystám tandemový seskok s padákem (stojí to myslím 3500,– + 1500,– video). Jeho ségra to před dvěma lety dostala od kolegů z práce, pak nám to pouštěla a Tomáš z toho byl úplně u vytržení. Jsem zvědavá, jak se mu to bude líbit, ale zároveň už teď se klepu strachy za něj :lol:
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
2.1.06 13:33

nedávno sem taky o tom přemýšlela a narazila sem na netu na seskoky padákem,bungee jumping :D tak na to by nazapoměl.. :wink: :D
a nebo zadej do vyhledavače origální dárky a uvidíš třeba tam bude něco zajímavého

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1679
2.1.06 13:35

Manžílek bude mít v březnu 30. Tak už taky vymýšlím… Bohužel má ale panickou hrůzu z výšek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
2.1.06 13:38

Tý brďo, Meduzo, tak na to by fakt asi nezapomněl - on totiž nesnáší výšky :lol: !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
2.1.06 13:42

tak sem se dívala na stránky
http://www.jumptandem.cz/
a měla sem žaludek až v krku.To je něco … :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
2.1.06 13:46

jo a hele, představte si, že Tomáš se taky výšek bojí, ale jednou mi se světýlkama v očích řekl, že by si to rád zkusil. Prostě se překonat. No co, když to vzdá, u nás v rodině se najde dost odvážlivců, co to od něj rádi převezmou. Jenže to by bylo to pravé šťouchnutí do Tomáše, ten by se přeci nenechal zahanbit :D
Jo, já se spíš bojím, aby se něco nestalo, je to přeci jen vysoko…

Já mu to koupím zde:
http://www.skyservice.cz/…pecnost.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
2.1.06 14:22

Také bych uvítala nějaký tip, ale jen ne seskok :o !

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
2.1.06 14:30

holky, kukněte:http://www.denjaksen.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
2.1.06 14:34

Koukám kolik vás/nás je, co jsme si vybrali chlapíky, kteří slaví narozky pomalu s vánocema a ještě kulaté. Ten můj taťka je má dneska :-)).No, myslela jsem že mu budeme přát už dva, ale synáček si dává na čas. Jinak jsem přemýšlela jako blázen co mu koupit. Něco pod stromek, něco k narozkám. Nakonec jsem se rozhodla, a dostane zlatý řetízek s přívěskem. A samo mnou upatlaného dorta :-)) a véééélikou pusu i za mimíska.
Tak vám přeju, ať vymyslíte něco lepšího než já …

Andělka 39+6tt

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama