Tip na podobnou knihu - Wilbur Smith

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mallhur
Nováček 3 příspěvky 06.12.18 09:38
Tip na podobnou knihu - Wilbur Smith

Dobrý den, nejsem moc velký knihomol, proto bych se ráda zeptala jestli by mi někdo mohl dát tip na podobného autora, či podobné knížky co píše autor Wilbur Smith. Táta tohoto autora zbožňuje, takže má od něj všechno, ráda bych mu dala něco podobného od jiného autora, ale toho neznám.. Dokázal by mi tu někdo poradit? :)

Reakce:
Lalelale
Závislačka 2716 příspěvků 06.12.18 09:40

@mallhur já četla jen jeho egypskou ságu, takže mi v podobném duchu prijde trilogie Bouře na Nilu, moc pěkná kniha.

Russet
Extra třída :D 12253 příspěvků 06.12.18 09:42

Monzun

mallhur
Nováček 3 příspěvky 06.12.18 09:47

@Lalelale Je to knížka od Gerald Messadié? aby našla správně :-)

@Russet Monzun je knížka Smitha, takže jí bude mít, ale děkuji, hledám alternativu.

Russet
Extra třída :D 12253 příspěvků 06.12.18 09:54
@mallhur píše:
@Lalelale Je to knížka od Gerald Messadié? aby našla správně :-)@Russet Monzun je knížka Smitha, takže jí bude mít, ale děkuji, hledám alternativu.

Je to už starší kus :nevim:

Lalelale
Závislačka 2716 příspěvků 06.12.18 10:00
@mallhur píše:
@Lalelale Je to knížka od Gerald Messadié? aby našla správně :-)@Russet Monzun je knížka Smitha, takže jí bude mít, ale děkuji, hledám alternativu.

Ano to je ta správná :palec:

mallhur
Nováček 3 příspěvky 06.12.18 10:01

@Russet 1999

@Lalelale Super, děkuji :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >