Tip na privátní wellness pobyt na víkend

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
3.3.22 22:54

Tip na privátní wellness pobyt na víkend

Ahoj holky! :mavam:
Chci se vás zeptat na tip, kam na víkend s nejlépe privátním wellness, nebo s neomezeným vstupem do něj. :mrgreen: Nejlépe kdyby to byl bazén a vířivka, saunu úplně nevyžadujeme. :)
Příští týden má přítel narozeniny a chci mu dát víken relaxu a nějakého toho povyražení, jen nevím, kam a kde je to dobré. :) Vzhledem k tomu, že mu chci ten víkend obohatit i o jiné programy, tak by byl fajn strop do 2 tisíc, vím, směšná cena, ale zapadá mi to do celkového, nazvěme to procesem. :D
Máte tedy nějaký tip? Hledám už 2 týdny a nic, narozeniny má ve středu :nevim:. Díky všem za pomoc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9474
3.3.22 23:12

Privátní wellness??? A nespletla sis to?
Jakože chcete mít jen pro sebe bazén a vířivku a i s ubytováním na celý víkend za 2 tisíce? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54113
3.3.22 23:54
@bigl píše:
Privátní wellness??? A nespletla sis to?
Jakože chcete mít jen pro sebe bazén a vířivku a i s ubytováním na celý víkend za 2 tisíce? 8o

A tak proč ne?

https://www.slevomat.cz/…tni-wellness?…

Musí zapátrat na slevomatu a třeba něco vyhrabe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9474
4.3.22 10:36
@sirikit píše:
A tak proč ne?

https://www.slevomat.cz/…tni-wellness?…

Musí zapátrat na slevomatu a třeba něco vyhrabe.

Tak možné to je, já jsem to zběžně prolítla a za 2 tácy na víkend s privátním wellness (a předpokládám že i polopenzí) jsem tam nenašla nic. Ty ceny, co tam vidíš, jsou za jednu noc. Ale tak třeba se podaří, neříkám, že je to nemožné, ale podle mě málo pravděpodobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16242
4.3.22 10:42

Minulý víkend jsem platil 1 500,– za hodinu :mrgreen:
Za skutečně privátní wellness. Ale za celý víkend? V jaké oblasti by to mělo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
4.3.22 12:43

Za 2k seženete tak hodinu privátního wellness

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
4.3.22 14:13

Koukni na slevomat. Často mají levné víkendy a nabízejí třeba privátní welness na půl hodinky zdarma a většinou neomezený vstup do bazénu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
4.3.22 14:19

Pripojila bych take dotaz. Chtela bych pritele pozvat na luxusni 3-chodovou veceri. Akorat mam na to jen 200 Kc. Nemate prosim nejaky tip na restauraci, ve ktere bych se vesla do teto castky i s napoji? Moc dekuji a hezky vikend vsem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
4.3.22 14:24

Dobrý den, podívejte se na golf resort Kaskáda je u Brna. Za privátní wellness s ubytováním to je kolem těch 2K. Ale wellnessko není přímo na pokoji. Musíte si tam do něj dojít. Je tam vířivka, bazen i sauna a teď tam nikdo nechodí. Na golf v tuto dobu chodí jenom šílenci :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1145
5.3.22 09:53

@cernaselma
To radši kup potraviny a uvar, za 200 ho pozves leda do gyrosu nebo mekace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...