Tip na recept z lilku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bibi2233
Kecalka 467 příspěvků 19 inzerátů 05.09.18 11:53
Tip na recept z lilku

Moc prosím, nemáte někdo tip na nějaké jídlo z lilku, které je fakt dobré a rychlovka? Mám tu dva lilky, pár brambor, hodně rajčat, eidam, mozzarellu a další věci by se taky našly, ale nemám páru jak to udělat, aby to manželovi chutnalo, je dost vybíravý a já lilky ještě nikdy nepřipravovala. Jestli to zapéct, nebo jde udělat na pánvi nějaká zeleninová směs, prostě něco co máte osvědčeného. Moc děkuji!!

Reakce:
Jana1958
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 05.09.18 12:10

@bibi2233 nemám síce vyskúšané, ale myslím, že by to mohlo chutiť:

https://varecha.pravda.sk/…-recept.html

dupejj00
Kecalka 161 příspěvků 05.09.18 12:13

My mame radi toto
https://kuchynelidlu.cz/…-mozzarellou?…

Nedavam bile vino a ze syru jenom mozarellu

Premek_Orac
Závislačka 4414 příspěvků 05.09.18 12:13

@bibi2233 Já mám rád grilovanou nebo pečenou zeleninu (cibule na šestinky, lilek, cuketa na plátky, papriky (klidně celé), rajčata (klidně celá, pokud jsou menší) zelenina, promíchat s olivovým olejem, solí a buď balsamikem, nebo provensálským kořením. Lze samozřejmě dodat žamiony, červenou řepu, batáty apod, jen u batátů a řepy pozor na nutnou delší dobu grilování nebo pečení. Lze udělat buď na grilu, nebo na grilu v alobalu, nebo dát do mísy a úpéct.
Pak se dobrý plněný lilek - mleté maso, balkánský sýr koření, před koncem pečení nahoru sýr.
Nebo je dobrý recept italské kuchyně chudých - plátky rajčat a lilku poklást do mísy, max ve 4 vrstvách, olivový olej, parmazán, balsamiko sůl a upéct do měkka.

bibi2233
Kecalka 467 příspěvků 19 inzerátů 05.09.18 12:17

Děkuji moc, ty recepty vypadají opravdu dobře, určitě něco vyberu :kytka:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33499 příspěvků 10 inzerátů 05.09.18 12:31

Z toho, co píšeš, bych ještě přihodila sekanou a udělala musaku. Jinak zkus prohlédnout ještě tuto diskuzi o receptech z lilku a kouknout na další nápady v sekci recepty .

Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 05.09.18 12:32

Nejradši mám baklažán s bramborem upečené normálně strochou oleji v pekáčku v troubě. Klidně tam vrazím i cibuli, rajčata, papriku, žampíky-prostě co dům dal. Neboj se experimentovat i bez receptu! Kuchařka se vždy musí umět poradit. :mavam:

GirlsNick
Kecalka 403 příspěvků 05.09.18 12:43

Zapeceny lilky se zeleninovou směsi :)
Můžeš do té zeleninové směsy přidat i proscuitto nebo nějakou slaninu. Já dávám i žampiony :potlesk:

Vydlabej lilky nech je před pečením poradně vysusit. Nasol je a nech je na papírové utěrce cca 30 minut.

Vydlabane kousky můžeš přidat do směsy ;)

Lenka_Hal
Kelišová 5693 příspěvků 05.09.18 14:57

Tak ja mam jen dva recepty, co mi doma jedi, ja jinak lilek muzu jakkoliv, ale chlapi holt jsou jini…Jeden: rozmixuju oloupany lilek, primicham vajicko a parmezan-hodne (myslim, ze to klidne nahradis tou mozarelou) , smes lzici naplacam na pecici papir a upecu placicky.
Anebo: oloupany lilek nakrajim na male kosticky, hodim na panev nakrajenou slaninu, za chvilku pridam lilek, ruzne okrenim…opikam az ten lilek skoro ztrati tvar, je to spis takova smes ke chlebu. Tohle mam asi nejradeji.
Pokud je lilek starsi, nezapomen vydlabat vnitrek, ty mensi se daji delat cele.

P-aulin-a
Kecalka 110 příspěvků 05.09.18 17:47

Prihod hovezi mlete a muzes udelat toto - my mame moc radi, ale rychlovkou bych nenazvala :)

Mam doma reka, tak delame maso po recku (aby ses nedivila kombinaci chuti:) )

Na oprazenou cibulku nahod hovezi (cca pul kila) a zapras skorici (odstrani to masovy „oder“) a nech zatahnout. Rozmixuj rajcata a pridej k masu. Dusim priblizne 30-40 minut. Dochutime soli, peprem, a mouckovych cukrem.

v mezicase si podelne na pul rozrizni lilky a narez v duzine jezka (jako pri opekani parku :) ). snaz se neproriznout slupku. prsty roztahni rozriznute mezery a osol. Potom nech ca 30 „vypotit“, vymackej stavu, oplachni, nasol znovu a hod do predehrate trouby cca na 30 minut/150C.

pak vytahni a pomackej lzici duzinu (aby bylo vic mista), pridej navrch mlete maso (pridavam jeste iuplne nahoru bramborovou kasi) a zapec tak na 15-20 minut.

Konecny vysledek vypada jako lodicka :)

tipy: kasi nebo brambory muzes dat samozrejme stranou.
Lilek by se VZDY mel vypotit pred upravou, jinak je vcelku horky.

dej vedet, ktery recept jsi nakonec uvarila a zda chutnalo :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >