Tip na rest. v Jihlavě a Velkém Meziříčí

196
18.6.10 10:17

Tip na rest. v Jihlavě a Velkém Meziříčí

Ahoj,

poradíte někdo z Jihlavy a/nebo Velkého Meziříčí tip na restauraci, kde by se dalo strávit pár hodin s dětma (rok a půl a necelých pět). Tzn. dobré jídlo, zahrádka, dětský koutek, úplně ideálně ještě hřišťátko na zahrádce :-)

Děkuju za případné tipy !

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4308
18.6.10 11:15

Ahoj Adelo,

tak na Jihlavu je Tvůj požadavek sci-fi :roll:

S kámoškama když se vidíme s dětma tak jdeme do cukrárny nebo kavárny s dětským koutkem, vybavení nic moc, spíš nic než moc, zahrádka ani u jedné není ani jídlo.
Když chceme na jídlo, tak jdeme ke Třem knížatům na náměstí, není dětský koutek ani zahrádka, ale vejde se tam víc kočárků, mají dětské židličky (tuším tři) a výborně se tam vaří. Nebo do pizzerie na náměstí, tam je zahrádka, ale ne dětský koutek ani dětské židličky.
Pak se stěhujem do cukrárny - jedna je v parku za kinem Dukla - Samuel, ale mají oteřeno až odpoledne (nevím jak přes léto, třeba jinak), jedna je součástí prodejny pekárny Lapek tuším ul. Matky Boží, jedna je v Dělňáku a o jedné vím na Březinkách …

Kámošky jsou z Jihlavy, tak si myslím nic jiného v JI asi fakt nebude :nevim:
Nejčastěji se už potkáváme u některé doma, je to pro všechny lepší, Jihlava je na tohle fakt hrozná

I.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ms.H
18.6.10 12:07

V Jihlavě dobře vaří v restauraci u pivovaru, je tam i zahrádka a dětské hřiště. Pivovarská restaurace

• Nahlásit
  • Citovat
3489
18.6.10 12:14

ahojky, co vím, tak v Meziříčí chodí maminky hodně na náměstí na Obecník vzadu je posezení a dětský koutek..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6220
18.6.10 13:08

Přemýšlela jsem o tom a žádná vhodná restaurace mě nenapadla, ale mamčababča a její Pivovarská restaurace je ideální - úplně jsem na ní zapomněla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ms.H
18.6.10 14:36

No, já v té Pivovarské byla několikrát a jsem z ní nadšená a proto chválím a doporučuji. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1227
30.1.14 10:11

Obnovují diskusi- zítra potřebují strávit 1-2 hod v Meziříčí s dvěma dětmi. Poradite mi nějakou restauraci nebo kavárnu s pěkným dětským koutkem. Předem děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
30.1.14 11:09

V Mezu je to trošku bída, byla tu cukrárna s dětským koutkem, ale ta se ted opravuje, takže je zavřená. V restauraci asi v žádné koutek není :-( V létě je to lepší, ale ted v zimě? asi ti neporadím :-( kdyby nebyl pátek, řekla bych, běžte na Ostrůvek do mateřského centra, ale tam v pátek žádné akce nejsou :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1227
30.1.14 11:41

@Ivka 1981 aha, na webu jsem našla pizzerie Guliver že prý má koutek. Nevíš náhodou? Moc dík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
30.1.14 14:04

No vididíš, tam kdysi koutek byl ale jen takový fakt maličký. Je to v patře bez výtahu, tak jsme tam ani s kočárkem nikdy nebyli. Ale pokud si to dobře vybavuju, tak je to hned vedle kuřáckého prostoru - není to nijak oddělené, jsou to jen dvě průchozí místnosti. Ale pokud tam budeš dopoledne, tak si myslím, že by to šlo. Jak to tam vypadá teď, to nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
30.1.14 22:44

Ahoj, je tam ta cukrárna pod radnicí na náměstí, ale jestli je zavřená, to fakt nevím. A pak je tam také něco jako kavárna, jmenuje se to asi Panther, a tam by dětský koutek být měl. Nikdy jsem tam tedy nebyla, ale měli u toho ceduli a okenm jsem vevnitř viděla klouzačku a hračky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
31.1.14 09:01

No ta cukrárna je fakt zavřená, měli by ji snad v únoru otvírat, celé to tam předělávají. Tam to bylo fajn. A v tom Pantherovi asi něco bude, něco jsem zaslechla, ale jak to tam vypadá, to nevím. My jsme nejvíc s kamarádkou chodili do té cukrárny.,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5570
7.2.14 16:20

Tak resim stejnej problem. Googlila jsem, ale koukam Adina je teda zavrena, jo?
Budu v Mezirici ve ctvrtek a premyslim kam se synem zajit - nekde se musime najist, nekde ho chvilku zabavit.
Bazen tam asi nemate, ze? :D nebo co by se tam dalo podniknout s triletym deckem?
diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
7.2.14 21:31

Holky, cukrárna pod radnicí už je otevřená :-)))) Ještě jsme tam nebyli, ale je vidět, že koutek tam zůstal :-) je to tam teď hezčí :-) Bazén tady opravdu nemáme :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15058
8.5.14 17:28

:mavam: chceme jet v sobotu do Velmezu na výlet a rádi by jsme si tam dali i dobrý oběd, máte tip, kde dobře vaří??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama