Tip na rychlé, chutné a zároveň nevšední pohoštění

9843
5.11.08 14:07

Tip na rychlé, chutné a zároveň nevšední pohoštění

Ahoj holky,
chystám malou rodinnou oslavu, nemáte některá tip na nějaké jednoduché, rychlé a nevšední pohoštění ve formě jednohubek nebo pomazánky či tak něco? Nějakou slanou variantu :-) Nechci pořád dělat chlebíčky :-( Díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

TehotnaTerezka
5.11.08 14:11

ja nedavno delala tyto syrove mesce z listoveho testa a zrovna jsem si rikala, ze to je dobry tip misto jednohubek
jen misto fety jsem dala balkan a bylo to mnam mnam, v podstate se daji udelat ruzne variace jak s naplni, tak posypem
http://www.ceskatelevize.cz/…m/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
9843
5.11.08 14:16

TehotnaTerezko , to zní dobře! Pokud zvládnu vytvořit měšec… :lol: Já jsem na pečení antitalent, zabalím tak max. štrůdl :lol: Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
5.11.08 14:29

Ahoj, zkus tyhle rohlíčky (neboj, udělat je je hračka) :lol: :lol: , hlavně jsou výborné a když je uděláš v den oslavy nemají chybu.
Ať se oslava vydaří.
http://www.recepty.cz/recept.asp?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9843
5.11.08 14:38

Amiro, díky! Už jsem si dala do záložek s recepty. To bych snad také mohla zvládnout, už teď se mi sbíhají sliny :-)

A ještě dotaz…jestli jsem to dobře pochopila, budu smotávat trojúhelníčky? Jako když nakrájím kulatý koláč na čtvrtky???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2304
5.11.08 15:29

Liskove testo rozvalet jak na strudl, pomazat kecupem a posypat italskyma bylinkama ( oregano, tymian ) a stocit. Jeste za syrova nakrajet a pak dat pect. Jsou to takovi sneci. Moc dobre a jedmoduche. Da se to plnit i sunkou a syrem, ale me chutnaji vic ty kecupove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
5.11.08 16:32
xxsigi píše:
Liskove testo rozvalet jak na strudl, pomazat kecupem a posypat italskyma bylinkama ( oregano, tymian ) a stocit. Jeste za syrova nakrajet a pak dat pect. Jsou to takovi sneci. Moc dobre a jedmoduche. Da se to plnit i sunkou a syrem, ale me chutnaji vic ty kecupove.

Jj, toto je opravdu moc dobré, a rychlé. Jen doplním :D :wink: můžeš tam dát snad všechno (papriku, šunku, sýr, pórek, … ). Prostě to co doma najdeš… A taky vypadá pěkně, když už je máš hotový (rozkrájený a pokladený na vymazaným plechu) tak posypat strouhaným sýrem, nebo třeba nivou. Jen né moc, aby ti to nesteklo na plech (ono to stejně steče).

Nebo taky je netradiční chlebový dort (ten ale není místo jednohubek :lol: ).
Odkrojíš kulatému chlebu kůrku, rozřežeš jako normal dort a vymažeš pomazánkama, máslem a pokladeš salám, … potom ho celý (už promazaný a poskládaný) potři nějakou mňam pomazánkou a dozdob. S tím budeš mít taky úspěch…
Např:
http://img.mimibazar.cz/…2/j17639.jpg /> http://img.mimibazar.cz/…9/j23990.jpg /> http://img.mimibazar.cz/…0/j21916.jpg

Toto nejsou mé výtvory. ,,Ukradla,, jsem je na MMB. To jen pro inspiraci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9843
5.11.08 16:58

Šneky znám! Na ty jsem úplně zapomněla, ale asi proto, že je taky docela často návštěvám dělám :-)

Jinak teda ty chlebový dorty vypadají úžasně, ale my budeme mít jeden velký dort, takže spíš něco menšího, ale někdy bych to mohla zkusit.

Holky, díky moc!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1905
5.11.08 18:03

jakoze bramborovy salat(zadne brambory!!

varene vejce, nasekat na kousky
kysele okurky
kukurice(mikrovnka na 2×3min, podle mnozstvi)
hrasek(to same co kukurice)
a pak co dum dal, syr, nebo rajce, papriku

dve lzice majolky,lzicku horcice, zamichat a podavat nejlirp s houskama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1617
5.11.08 19:36

u našich kamarádů hodně frčí „chlebové hranolky“ (chleba na plátky a po šířce na nudličky a osmažit ve friťáku), jsou to takové minitopinky a k tomu různé pomazánky a dipy, takže si každý nabere „hranolkou“ co chce
rychlé, levné, oblíbené 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1615
5.11.08 20:41

AHoj,

u nás mají úspěch tousty. Z mletého masa(hověží, vepřové), protlaku kečupu, bylinek(pesto, sůl, a třeba provensálské koření) uděláš masovou směs a uděláš ve woku. pak dám na plech pečící papír, na plátky veku na to masovou směs a strouhaný sýr a dám na 5 minut zapéct… zabere to míň času než klasické chlebíčky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9843
5.11.08 21:03

Teda holky, to budu muset udělat oslav více a všechno vyzkoušet! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xyz
3294
5.11.08 21:10

Ahoj.
Já sice nejsem tazatelka,a le moc vám taky děkuji za nápady!!!!! :wink:
Budou se určitě hodit, super!!!! :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
15.9.09 16:10

tip na jednohubky

cherry rajčátka rozkrájet na polovinu, dát na ně kousek sýru mozzarela a posypat bazalkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.12 15:25

Ahoj holky v sobotu budeme mit oslavu a ja premyslim co udelat. urcite neco z listoveho testo vytvorim. nechci delat chlebicky a tak. tak jestli mate tip na neco zajimaveho a chutneho sem s tim, a nejlepe aby se najedlo vic lidi :) bude nas asi 15 :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama