Tip na sekačku pro starší paní

2004
17.7.20 22:59

Tip na sekačku pro starší paní

Dd, prosím o tip na sekačku pro babičku (výpomoc se sekáním odmítá, někoho sehnat, chce sekat sama). Měla několik elektrických, dost rychle se zničily. Zahrada 800 m2. Jednou měla benzinovou, dost drahou, ale měla tam problém zvládnout startování šňůrou, potřebuje na knoflík.

Zahrada je vcelku rovná, nyní seká větší elektrickou plus menší elektrickou na dosekání. Podmínka pojezd a rozumná cena (platí z důchodu, přispívám jí, ale nemohu mnoho). Děkuji moc.
:kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5406
17.7.20 23:03

@maskovak asi to nebude splňovat podmínku rozumné ceny, ale slyšela jsem velkou chválu na robotickou sekačku trávy. Přesně na velké a rovinaté pozemky. Ale ceny co jsem tak zběžně koukala jsou kolem 15tis. :roll: ale zase je vyřešeno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2004
17.7.20 23:08
@janickaIII píše:
@maskovak asi to nebude splňovat podmínku rozumné ceny, ale slyšela jsem velkou chválu na robotickou sekačku trávy. Přesně na velké a rovinaté pozemky. Ale ceny co jsem tak zběžně koukala jsou kolem 15tis. :roll: ale zase je vyřešeno :nevim:

Dík, ale měli jsme ji na zkoušku a u nás je problém s terénem a nutností ohradit pro ni plochu dráty :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5406
17.7.20 23:11
@maskovak píše:
Dík, ale měli jsme ji na zkoušku a u nás je problém s terénem a nutností ohradit pro ni plochu dráty :-(

Jj terén je prý pro ni problém (kořeny a pod prý nedává). Zakopání drátů by snad nebyl problem. Ale mě tedy zarazila cena. No snad někdo poradí. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26550
17.7.20 23:20

Nevím, kolik je babičce, ale ženské v okolí mají v 90% HECHT, sousedka (75 let) dostala trojkolovou a nemuze si ji vynachválit - 4 stupňový pojezd, startuje na tlačítko. Ale cena velká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42716
17.7.20 23:58
@maskovak píše:
Dík, ale měli jsme ji na zkoušku a u nás je problém s terénem a nutností ohradit pro ni plochu dráty :-(

A co nějakou aku sekačku?
A proč ohradit dráty? To nejde nějak nastavit kam má jezdit jako třeba u vysavače? Ten se dá nastavit aby třeba nespadl ze schodů, tak ta sekačka taky něco takovyho musí mit, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
18.7.20 00:20

Ovečku nebo kozu a ma to bez práce a ještě bude mit zvířátko :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2004
18.7.20 22:59

@Billi A to je benzínová nebo Elektro? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2004
18.7.20 23:00

@a12 Aku je vhodná jen pro zahrady do 300 m2

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26550
18.7.20 23:05

@maskovak benzínová. U nás elektro nemá snad nikdo. S tou trikolou sekal sousedky osmiletý vnuk a neměl větší problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42716
18.7.20 23:26
@maskovak píše:
@a12 Aku je vhodná jen pro zahrady do 300 m2

Ja právě nedávno videla reportáž v loskutakovi nebo kde.. A mluvili tam snad i o plochách 800 m², moundfield, myslim.. Ale moc si to neumim představit, no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama