Tip na seriál ve stylu Gossip Girl, Vampire Diaries...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 19:53
Tip na seriál ve stylu Gossip Girl, Vampire Diaries...

Ahoj holky,

prosím vás o tip na nějaký seriál.

V minulosti jsem milovala Gossip Girl, Vampire Diaries, Orphan Black, Sons of Anarchy, American Horror Story…

Ráda bych si u nějakého podobného - byť mnou uvedenou jsou různorodé - seriálu zarelaxovala.

Máte nějaký tip? Charismatické hrdiny, atmosféra… Potřebuju se dostat do jiného světa…

Prosím anonym, jsem už starší ročník a vím, že bych mnohým mým zájmem byla pro smích.

Děkuju a hezké Velikonoce všem

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 19:54

Omlouvám se - samozřejmě „typ“. Jsem rozrušená, tak jsem to popletla, fakt potřebuju relax :roll:

Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 21.04.19 19:55

V návaznosti na ty upíři deníky jsou the originals a teď nově tuším legacies (na to už nekoukám, ale měla by to být nová generace), pak třeba pretty little liars. Já momentálně ujíždím na hře o truny, ale to je asi trochu jiný žánr :mrgreen:

Tableta
Závislačka 4820 příspěvků 21.04.19 20:00

Tip = doporučení
typ = druh

Outlander, Alias Grace, Russian Doll, Sense8, Northern Rescue, Sex Education, Jane the Virgin, Siempre Bruja, Stranger Things, Special, You, Quicksand, Orange is the new black, Big little lies, The Handmaid's tale, Dirty John

Víc mě teď nenapadá.

Příspěvek upraven 21.04.19 v 20:02

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 21.04.19 20:01
@Anonymní píše:
Omlouvám se - samozřejmě „typ“. Jsem rozrušená, tak jsem to popletla, fakt potřebuju relax :roll:

chceš po nás tip.. co třeba Pretty Little Liars, Devious Maids..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 20:02

@Kriss Tina Díky za reakci! Originals a PLL jsem zkoušela, ale nějak „to“ tam nebylo.

No náhodnou Hru o trůny jsem ještě nezkoušela, ale možná je to chyba…? Prosim tě, je tam nějaký ústřední hlavní hrdina, nebo jich je více?

Moc děkuju :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 20:05
@Kaileee píše:
chceš po nás tip.. co třeba Pretty Little Liars, Devious Maids..

Jsem už hodně popletená :roll: :roll: Ostuda… Tak aspoň vidíte tu zoufalost. V práci hrozný nervy, tam už taky popletu vše, nejlépe úplné základy :roll: tak hledám únik, relax… OT, pardon.

Devious Maids, jdu omrknout, děkuji!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 20:06
Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 21.04.19 20:06
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Díky za reakci! Originals a PLL jsem zkoušela, ale nějak „to“ tam nebylo.

No náhodnou Hru o trůny jsem ještě nezkoušela, ale možná je to chyba…? Prosim tě, je tam nějaký ústřední hlavní hrdina, nebo jich je více?

Moc děkuju :kytka:

Ve hře o truny, je spousta hrdinů, žádný vyloženě hlavní, je tam víc dejovych linek, které se časem prolínají. Teď jede poslední série, ale musím říct že je to fakt umělecké dílo ve formě seriálu. Že sem koukala na ledacos, ale jako tohle mě nechytlo nic. Akorát to chce překonat první díly, protože ty nejsou až tolik zajímavé…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 20:07

@Tableta Děkuji moc! To je obsáhlý seznam, pro mě novinky, super!

Tableta
Závislačka 4820 příspěvků 21.04.19 20:08
@Anonymní píše:
@Tableta Děkuji moc! To je obsáhlý seznam, pro mě novinky, super!

Jako asi to není úplně to, co hledáš, ale myslím, že by se ti mohlo něco zalíbit :)

Tableta
Závislačka 4820 příspěvků 21.04.19 20:09

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 20:10

@Kriss Tina děkuji ti za popis! Více hrdinů mě docela odrazuje, ale ty ostatní klady to anulují.

Potřebuju se na někoho seriálově upnout :D V každém z oblíbených seriálů jsem vždy měla nějakou hrdinku, které jsem fandila. Sledovala její proměny, dozrávání…

Kriss Tina
Extra třída :D 10107 příspěvků 21.04.19 20:13
@Anonymní píše:
@Kriss Tina děkuji ti za popis! Více hrdinů mě docela odrazuje, ale ty ostatní klady to anulují.Potřebuju se na někoho seriálově upnout :D V každém z oblíbených seriálů jsem vždy měla nějakou hrdinku, které jsem fandila. Sledovala její proměny, dozrávání…

Jo ono jako proměn je tam dost u všech hrdinů, všichni tam dozrávají, začíná to když jsou většina z nich děti a teď na konci je vidět ta velká proměna za ty roky :) já tam mám asi 3 oblíbence, které sleduji od začátku, ale musím říct že každý mi chvílemi lezl na nervy :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 20:14

@Tableta V podstatě jsem hledala nové tituly :) A to jste mi poskytly, takže se těším, že si něco vyberu. Moc dík vám všem!

Ještě mě napadá - pokud jste měly nějakou srdcovou hrdinku/hrdinu, tak jsou to určitě plusové body a to, co hledám.

Prostě únik. Realita je poslední dobou nesnesitelná. Ale to už jsem zas OT.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama