Tip na skvělý kočárek - sporťák s autosedačkou

Anonymni
23.3.07 00:37

Tip na skvělý kočárek - sporťák s autosedačkou

Ráda bych poradila rodičům, kteří hledají kočárek do města, autosedačku s podvozkem,…atp.
Když byl synovi ani ne měsíc, vyměnili jsme samostatnou autosedačku za kočárek s auotsedačkou a základnou do auta. Jedná se o kočárek Graco Ultima TSB. Ta zkratka TSB znamená travel system+basis, tedy sportovní kočárek s autosedačkou 0+ a základnou. Velmi se nám osvědčil, a proto bych jej ráda doporučila. Autosedačka 0+ má velmi dobré opření hlavy a stříšku. Než jsme daly prcka do větší autosedačky, jezdil pohodlně ve vajíčku, které se velmi snadno nechá přendat ze základny upevněné v autě na kočárek a zpět. Takže nám odpadlo to věčné složité pásání sedačky v autě. Při nákupech jej člověk nemusel budit nebo se s autosedačkou dřít v ruce (než dojde pro košíček). Nyní využíváme sportovní kočárek, který má několik poloh opěrky zad, velký košík dole (lze jej zavřít nebo vyklopit) a spoustu jiných vychytávek.
Celý kočárek lze velmi snadno jednou rukou složit a i drží složený díky pojistce na boku. Taky není vůbec těžký a když si vzpomenu, jak jsme původně hledali autosedačku s podvozkem a nacházeli samé drahé značkové … nakonec jsme náhodou narazili na akci na stránkách www.4mybaby.cz, kde jsme poté ještě koupili i houpačku a cestovní postýlku. Švagrová si nyní koupila novější model (Graco Quattro Tour deluxe TSB), kde je ještě navíc taška a vznikne
tak hluboký kočárek, takže i malé miminko může pohodlně spinkat.
Cena tohoto kočárku je velmi příjemná i vzhledem k dlouhé době jeho používání (od 0 do 3 let). Když by měl člověk koupit kvalitní autosedačku, podstavec do auta a golfky …

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
23.3.07 10:47

aha, ja podle popisu myslela, ze hledas tipy na dobre kocarky a hned jsem ti chtela poradit Quinny Speedi nebo Quinny Comfort v kombinaci s autosedackou MaxiCosi Cabrio ci Citi.

Ohledne autosedacky, ja preferuji v prvni rade bezpeci (a utvrdila mne v tom i autohavarie, kterou jsme nami nezavinenou meli loni). Takze u mne ve vyberu kocarku hraje prim bezpecna a kvalitni autosedacka - v nasem pripade MaxiCosi a az pote kocarek.

Kocarek muzu mit klidne no name, i kdyz jak se rika - nejsem tak bohata, abych kupovala levne veci - a v pripade kocarku se mi to i osvedcilo, ale na autosedacce bych v zadnem pripade nesetrila.
Nekdo muze argumentovat financema, ale v pripade nynejsiho porodneho i vetsiho rodickovskeho prispevku toto neberu v potaz, navic jde o investici minimalne na rok a v pripade znackovych autosedacek i o dobry nasledny prodej - aspon v nasem pripade se po ni zaprasilo…

Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
23.3.07 16:55

KOČÁREK

Ahojky holky,

teď nyní také hledám kočárek,ale sportovní.Hluboké lůžko mám od Peg Perego a k tomu i autosedačku.Ráda bych si koupila sporťák od té samé značky,protože naně pasuje ta autosedačka.Potom se mi ještě líbí sporťáky od Jané,ale asi to vyhraje Peg Perego.Akorát mě mrzí,že spousta sporťáků nemá přehazovací rukojeť.A je pravda,že nejduležitější je kvalita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama