Tip na těhotenské kalhoty

15.7.13 17:58

Tip na těhotenské kalhoty

Ahoj Holky, jsem ve 22tt a už krom jediných kalhot žádné nezapnu :zed:. Tak se vás chci zeptat jestli nevíte o nějakých hezkých kalhotách :). Tady u nás žádné těhu kalhoty neseženu :| a co se internetu týče, nacházím zde jen samé nevkusné a nebo předražené kalhoty. Tak prosím pokud máte dobré zkušenosti nebo o nějakých pěkných víte dejte vědět :).. Za každou radu a tip budu ráda :kytka: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2659
15.7.13 18:05

Teď na léto jsou super takové ty turecké, a unosíš je pak i po těhotenství :palec: A v létě jsem v těhotenství hodně nosila šaty. Měla jsem pár těhotenských kahlot do práce, ale nebyly moc pohodlné a brzy mi byly malé - tak do toho šestého sedmého měsíce to šlo, ale pak abych si kupovala nové nebo co :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
15.7.13 18:10

@Linda_Lindus Ahoj, já nosím legíny a delší trika, teď přes léto to jde :-) Ty turecké jsem taky zkoušela, ale připadám si, jako bych v nich měla nas*áno :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
17568
15.7.13 18:10

Nejvíc mi vyhovovaly těhotenskékáhoty a džíny z H&M, nestojí majlant a byly moderni a slusive, pak jsem mela par kousku z Mothercare, ktere se daly v pohode nosit i normálně, mely malé vsadky jen na bocích nebo úzký proužek jen pod pasem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
15.7.13 18:11

Mam dobrou zkusenost s H&M, nakoupila jsem tam asi 4 ruzne druhy, jsou za rozumnou cenu (tusim kolem 600,– v akci i za 300,– ) a hezky sedi, moderni strihy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
15.7.13 18:12
@Ve-ru píše:
@Linda_Lindus Ahoj, já nosím legíny a delší trika, teď přes léto to jde :-) Ty turecké jsem taky zkoušela, ale připadám si, jako bych v nich měla nas*áno :oops: :mrgreen:

Vždyť se jim taky lidové říká nasravacky, ty bych brala jen na doma. I dcera v nich chodi jen na hiphop/street dance…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4932
15.7.13 18:35

@Linda_Lindus já jsem si tehu rifle, sukni i kratasy objednavala tady www.mamitati.cz. a vše perfektně sedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
15.7.13 18:41

Od čtvrtka jsou v akci v Lidlu - jeden druh za 100kč, druhý druh asi za 150kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.13 19:02
@micelinka píše:
Od čtvrtka jsou v akci v Lidlu - jeden druh za 100kč, druhý druh asi za 150kč.

V tom našem městečku se najde jedině Lidl a Penny a tohle jsem ani nevěděla :), děkuji za radu :potlesk: hned se tam zajdu kouknout, snad budou mít správnou velikost :) :think:, kdyžtak budu pátrat dál :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.13 19:05
@Michaela1983 píše:
@Linda_Lindus já jsem si tehu rifle, sukni i kratasy objednavala tady www.mamitati.cz. a vše perfektně sedí.

Vypadají pěkně a ani nejsou drahé ;). Děkuji za tip :), snad se mi také poštěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
155
15.7.13 19:11

@Linda_Lindus Ahoj, já jsem si kupovala těhu kalhoty na www.bonprix.cz. Mají tam moc hezké věci a byla jsem moc spokojená :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2762
16.7.13 08:21

Ahoj,

dzinny s kapsickou jsem koupila v C&A staly cca 800 CZK a nosim je do ted 35 tyden. Kalhoty do kancelare jsem si je nechala poslat z UK z http://www. nextdirect. com/cz/en/shopping/women-maternity#LID=01_02_01_02_01 postovne je zdarma dorazi do 3 dnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1118
16.7.13 08:27

Já to riskla přes mimimabazar, objednala jsem 3 od jedné mamminky. Dvoje jsou suprové, třetí obrovské, ale třeba do nich ještě dorostu. Dohromady mě přišli na 250 Kč s poštovným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
16.7.13 11:22

AHoj,
kupovala jsem jakoby turecké se spadlým sedem a nápletem v pase a nohavicích. SEhnala jsem je v Praze v dětském H&M protože klasické těhotenské mě byly veliké. Jsou z jemné látky takže je teď nosím i v tomto počasí a i když už bříško nemám. Byl to opravdu super kup a hlavně za něco lehce přes 500,– :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama